NUMER KONTA BANKOWEGO, NA KTÓRY MOŻNA DOKONYWAĆ WPŁAT NA WSPARCIE PIELĘGNIARKI W RAMACH AKCJI SPOŁECZNEJ GAZETY I PORTALU PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH "OSOCZE".

"OSOCZE" - Akcja Społeczna redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych.

 

.

Dane rachunku redakcji Gazety i Portalu Pielęgniarek i Położnych:

.

PKO Bank Polski

08 1020 4160 0000 2302 0060 8323

.

z dopiskiem OSOCZE

 

W tym miejscu będziemy informować na bieżąco o wpłatach w ramach Akcji Społecznej OSOCZE.

Mariusz Mielcarek

 

WPŁATY:

26 październik - pierwszy dzień Akcji "OSOCZE":

Strzelce Krajeńskie - 20 zł

Szczecin - 50 zł

Łodź - 30 zł

Suwałki - 20 zł

Razem - 120 zł

---------------------------------------------------

27 październik - drugi dzień Akcji "OSOCZE":

Szczytno - 20 zł

Kraków - 50 zł

Otwock - 10 zł

Jeziorany - 20 zł

Konin - 300 zł

Jaworzno - 30 zł

Razem - 430 zł

W sumie od początku Akcji "OSOCZE" - 550 zł

---------------------------------------------------

28 październik - trzeci dzień Akcji "OSOCZE":

Bytom - 20 zł

Głogów - 20 zł

Wałbrzych - 20 zł

Reszel - 20 zł

Zduny - 30 zł

Razem110 zł

W sumie od początku Akcji "OSOCZE" - 660 zł

---------------------------------------------------

29 październik - czwarty dzień Akcji "OSOCZE":

Kłodzko - 20 zł

Warszawa - 50 zł

Staszów - 100 zł

Razem170 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 830 zł

 ---------------------------------------------------

2 listopada - ósmy dzień Akcji "OSOCZE":

Łochów - 20 zł

Radom - 400 zł

Kostrzyn nad Odrą - 10 zł

Pleszew - 30 zł

Łódź - 10 zł

Razem470 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 1300 zł

 ---------------------------------------------------

3 listopada - dziewiąty dzień Akcji "OSOCZE":

Trzebiatów - 20 zł

Warszawa - 60 zł

Razem80 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 1380 zł

 ---------------------------------------------------

4 listopada - dziesiąty dzień Akcji "OSOCZE":

Olsztyn - 20 zł

Nie podano miejscowości - 100 zł

Wrocław - 20 zł

Bełchatów - 20 zł

Razem160 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 1540 zł

 ---------------------------------------------------

5 listopada - jedenasty dzień Akcji "OSOCZE":

Warszawa - 90 zł

Warka - 10 zł

Razem100 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 1640 zł

 ---------------------------------------------------

8 listopada - czternasty dzień Akcji "OSOCZE":

Kielce - 200 zł

Gdynia, Gdańsk - 100 zł

Wielka Nieszawka - 25 zł

Bydgoszcz - 20 zł z dopiskiem: trzymaj się koleżanko. Jeszcze przyjdą czasy na szanowanie pielęgniarek i wspieranie.

Razem345 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 1985 zł

  ---------------------------------------------------

9 listopada - piętnasty dzień Akcji "OSOCZE":

Wrocław Bolesławiec - 20 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 2005 zł

  ---------------------------------------------------

10 listopada - szesnasty dzień Akcji "OSOCZE":

Wałcz - 65 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 2070 zł

  ---------------------------------------------------

12 listopada - osiemnasty dzień Akcji "OSOCZE":

Hrubieszów - 20 zł

Olsztyn - 20 zł

Bydgoszcz - 20 zł

Masłów - 30 zł

Razem90 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 2160 zł

  ---------------------------------------------------

14 listopada - dwudziesty dzień Akcji "OSOCZE":

Olsztyn - 20 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 2180 zł

  ---------------------------------------------------

15 listopada - dwudziesty pierwszy dzień Akcji "OSOCZE":

Warszawa - 50 zł

Lublin - 82,50 zł

Kętrzyn - 60 zł

Razem192,50 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 2812,50 zł 17 listopada

 

 

Leszno - 20 zł

18 listopada 

Biłgoraj - 30 zł

19 listopada

Płock - 20 zł

Kielce - 30 zł

1 grudnia

Zamośc - 230 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 3142,50 zł 

29 grudnia

Drawsko Pomorskie - 30 zł

24 stycznia

Olkusz - 180 zł

W sumie od początku Akcji  "OSOCZE" - 3352,50 zł 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2010.10.28 10:50:38 ~Asiaa

Świetny pomysł z tym kontem i pomocą koleżance, tylko z drugiej strony gdzie są Nasze przeklęte Izby w takiej sytuacji! To głównie one powinny zająć się tą sprawą!

#2  2010.10.28 11:05:05 ~iwi

Chyba powinnyśmy się już przyzwyczaić że naszych Izb jak zwykle nie ma w takich sytuacjach, a wręcz działają na naszą niekorzyść. Są tylko by brać pieniądze od nas! Jak długo nasze środowisko jeszcze będzie to tolerować?

#3  2010.10.28 11:05:05 ~iwi

Chyba powinnyśmy się już przyzwyczaić że naszych Izb jak zwykle nie ma w takich sytuacjach, a wręcz działają na naszą niekorzyść. Są tylko by brać pieniądze od nas! Jak długo nasze środowisko jeszcze będzie to tolerować?

#4  2010.10.28 11:05:05 ~iwi

Chyba powinnyśmy się już przyzwyczaić że naszych Izb jak zwykle nie ma w takich sytuacjach, a wręcz działają na naszą niekorzyść. Są tylko by brać pieniądze od nas! Jak długo nasze środowisko jeszcze będzie to tolerować?

#5  2010.10.28 11:05:05 ~iwi

Chyba powinnyśmy się już przyzwyczaić że naszych Izb jak zwykle nie ma w takich sytuacjach, a wręcz działają na naszą niekorzyść. Są tylko by brać pieniądze od nas! Jak długo nasze środowisko jeszcze będzie to tolerować?

#6  2010.10.28 12:33:04 ~oo?

Myślałam ,że ta akcja będzie miała wspaniałe wyniki. Chodzi mi o ilość osób w to zaangażowanych. Każda złotówka się liczy. Ale znów wychodzi nasza solidarność. A może przedwcześnie na taką ocenę? -obym się myliła. Czas ucieka.

#7  2010.10.28 16:54:48 ~zooroo

OO? -wypłata pensji będzie jutro!

#8  2010.10.28 17:43:03 ~Jola-Szn

Koleżanki, nie patrzmy na innych.izby, ministerstwo, itd. Popatrzmy na siebie-co zrobiłyśmy by pomóc-bez wymądrzania się, bo to nie jednoczy. Ja mam nadzieję, że ta sprawa będzie początkiem końca pewnych utartych stereotypów w naszym zawodzie. Doskonale wiecie, że każda mogła się znaleźć na miejscu tej jednej.

#9  2010.10.28 17:44:21 ~Jola-Szn

Pomóżmy my szare pielęgniarki wygrać ten proces, tą walkę nie tylko o nią ale ja odbieram to jakby to była walka również o mnie! W naszym wspólnym interesie jest by ona wygrała-dobry adwokat wygrzebie wszystko i jest wówczas szansa na to by społeczeństwo, media nas poparły. Wówczas jakieś rozsądne normy zatrudnień , sposób pracy i godziwe płace można wypracować. Nawet najmniejsza kwotą wspomóżmy -proszę! Trzymam kciuki za koleżankę-solidaryzuję się z Tobą. Rzucajcie hasło w swoich gronach pielęgniarek! Pozdrawiam serdecznie wszystkie-APELUJĘ-o solidarność i życzliwość. I jeszcze mała dygresja-nie wydawajcie opinii o tej dziewczynie-nauczyłam się od lekarzy solidarności zawodowej

#10  2010.10.29 10:18:58 ~magendavid

Pomysł dobry ale i tak nic z tego nie będzie. Kij już jest. Patrzą tylko jak i kogo uderzyć. Lekarze jak zwykle wywina sie a pielęgniarka będzie odpowiadać. Znam to od lat. Bez urazy do kogo kolwiek ale my dla lekarzy jesteśmy spluwaczka i wycieraczką. Mojego zdania nic nie zmieni. Żadna solidarność nie pomoże, już ją skazali. Znależli ofiarę. Przykre ale prawdziwe. Wiecie,że srodowisko medyczne to ściek.

#11  2010.10.29 13:25:59 ~ WITCH

WAZNE! PIELEGNIARKI TO LUDZIE. NAJWAZNIEJSZE ZEBY PODAC POMOCNA DLOŃ. TO W ASPEKCIE WSPARCIA I ZYCZ\LIWOSCI! ORAZ SZACUNKU DLA NAS WSZYSTKICH!

#12  2010.10.29 18:07:08 ~Lusia

Akcja nabierze tempa po wypłacie i po świątecznych powrotach.

#13  2010.10.29 19:30:58 ~radomianka

Lusiu - mam nadzieję, że będzie tak, jak napisałaś. Nie wiem dokładnie ile obecnie jest w Polsce pielęgniarek ale przyjmując przybliżoną liczbę 200 tysięcy przy umownej kwocie tylko 1 zł od każdej z nas powinnyśmy bez problemu w ciągu zaledwie kilku dni zebrać pokaźny fundusz na obsługę prawną - 200.000 zł. Mamy pieniądze ze składek w zakładowych organizacjach związkowych więc jak najszybciej skierujmy je na wskazane konto. Jutro wpłynie pierwsza transza wpłaty od pielęgniarek z Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Apelujemy do innych szpitali, by solidarnie przyłączyły się do nas. Liczę, że pieniądze zostaną we właściwy sposób wykorzystane - z korzyścią dla koleżanki, będącej bezpośrednim ich beneficjentem oraz dla całego naszego środowiska zawodowego. Pozdrawiam.

#14  2010.10.29 20:21:47 ~a

Jestem pielęgniarką, co prawda nie pracuję w szpitalu ale popieram akcję i wspieram nie tylko słowem ale również wpłatą. Mam nadzieję, że w tej bardzo trudnej sytuacji dla rodziny zmarłej osoby i naszej koleżanki,może się stać coś dobrego.Dobrego dla pielęgniarek i dla pacjentów i ich rodzin. Zbierzmy odpowiednią ilość pieniędzy aby można wynajć b.dobrego adwokata, który poruszy wszystkie te kwestie, które miały wpływ na takie zachowanie naszej koleżanki.I poruszy wszczystkie problemy;normy zatrudnienia, wyręczanie lekarzy.

#15  2010.11.03 10:12:45 ~radomianka

Taka ilość wpłat jak dotychczas to kompromitacja. Mam świadomość, że tylko niewielka grupa pielęgniarek i położnych korzysta z tego portalu, ale nawet przez tą garstkę osób możemy dotrzeć do szerszego grona koleżanek i kolegów, by zaangażować ich we wspólne działania. Bardzo Was proszę - rozmawiajmy w swoich miejscach pracy o Akcji ,osocze", zróbmy w końcu coś wspólnie dla całego naszego środowiska! Nie bądźmy wiecznie biernymi obserwatorami! Jak długo jeszcze będziemy godzić się na to, by decydowano o nas, bez nas? OBUDŹMY SIĘ!

#16  2010.11.03 10:14:31 ~radomianka

C.d. Tak, jak ktoś już wcześniej napisał - ,osocze" jest zaledwie maleńkim czubeczkiem ogromnej góry lodowej - jeśli teraz, wspólnie nie podejmiemy tematu, to już nigdy nie nie zdejmiemy z siebie tej, przez lata ugruntowanej praktyki notorycznej głupoty! Zdaję sobie sprawę, że nigdy nie miałyśmy dobrych wzorców zachowań, że nie mamy wsparcia w tych, którzy teoretycznie do tego są powołani ale zróbmy wreszcie coś ponad to, pokażmy, że pomimo ICH destrukcyjnych oddziaływań zachowaliśmy jeszcze resztki godności zawodowej. Przyłączcie się do ,akcji"!

#17  2010.11.03 10:50:48 ~Skorpion13

Zgadzam się z Panią całkowicie. Sądząc po komentarzach na tym portalu, sadziłam, że ruszymy solidarnie od słów do czynów. Niestety jak na razie to owe" czyny" są bardzo skromniutkie. Nie przestaję jednak wierzyć, że owa akcja nabierze rozpędu i udowodnimy sobie i innym,że to nieprawda iż kobieta-pielęgniarka ma mentalność bezmyślnej niewolnicy i że my- kobiety potrafimy się tylko kłócić, mleć jęzorami, jesteśmy niesolidarne i niezgrane.Do dzieła dziewczyny! Starcza nam pieniędzy na drobne, imieninowe prezenty dla koleżanki z pracy więc chyba i starczy dla nieznanej nam bliżej koleżanki po fachu która wpadła w poważne tarapaty.Pozdrawiam.

#18  2010.11.03 11:09:24 wiedĹşma

Do Magendavid: pesymizm i rezygnacja nie jest dobrą drogą. Popatrz na koleżanki z Łodzi, które walczyły i wygrały. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny, ale zostały uniewinnione. Dziwi mnie trochę postawa prokuratury, która zastanawia się nad apelacją, a nie zainteresowała się strajkiem lekarzy w tym samym szpitalu i przeprowadzonym w ten sam sposób. Czas, aby spolegliwe pielęgniarki nauczyły się żyć w tym kraju.

#19  2010.11.03 17:00:34 ~radomianka

Wiedźma ma rację - nie wolno nam zawracać z drogi, na którą weszliśmy. Nie jest lekko, musimy walczyć nie tylko z systemem, który dotychczas nas nie dostrzegał - bo nie musiał, bo nie domagałyśmy się tego, z utartymi stereotypami wizerunku bezmyślnej pielęgniarki, bezwzględnie podporządkowanej poleceniom lekarza ale również z własnymi słabościami - z brakiem solidarności, asertywności, konsekwencji, wiary w siebie, niedowartościowaniem, .itd. Naszą słabością jest również brak wytrwałości w dążeniach do celów - tak szybko poddajemy się. Nie wolno nam wycofywać się, nauczmy się wstawać z kolan, wyprostujmy skrzywione kręgosłupy i nie pozwólmy, by traktowano nas tak jak napisał - Magendavid - jak ,spluwaczki i wycieraczki"! Oczekiwany od Nas gest poparcia w ,Akcji." tak niewiele kosztuje - pojedyncze osoby same sobie nie poradzą, razem możemy wiele!

#20  2010.11.03 22:04:35 alems

W zeszłym roku w Madrycie miał miejsce wypadek, w któym pielęgniarka podała wcześniakowi odżywkę dożylnie zamiast do sondy żołądkowej. Dziecko zmarło. Syndykat pielęgniarek i izby pielęgniarskie natychmiast staneły w obronie pielęgniarki. Zapewniono jej opiekę psychologa i najlepszych adwokatów. Na ulicach Madrytu pielęgniarki zorganizowały protest przeciwko cięciom personalnym i pracy ponad siły wyrażając w ten sposób solidarność z koleżanką. Niosły transparenty z napisem "ja też opiekowałam się Ryanem". Rodziną zmarłego dziecka zaopiekował się rząd Hiszpanii i Maroka.

#21  2010.11.06 20:33:05 ~położna

Jestem zniesmaczona "zapałem" z jakim zabrałyśmy się do udzielania pomocy potrzebującej koleżance (czytaj: może kiedyś sobie). "Tak, jak ktoś już wcześniej napisał - ,osocze" jest zaledwie maleńkim czubeczkiem ogromnej góry lodowej - jeśli teraz, wspólnie nie podejmiemy tematu, to już nigdy nie zdejmiemy z siebie tej, przez lata ugruntowanej praktyki notorycznej głupoty" - napisała radomianka, i ma rację. .

#22  2010.11.06 20:36:49 ~położna

Co z wami koleżanki położne i pielęgniarki? Dziś w obliczu tej tragedii mamy szansę zewrzeć szeregi i pokazać solidarność zawodową - pokazać że ona istnieje.Przecież jesteśmy potężną grupą, możemy stanowić ogromną siłę - ale okazuje się, że jesteśmy żenująco słabe i małostkowe, a szkoda bo KAżDA Z NAS może znaleźć się w podobnie trudnej sytuacji. Czyżby naprawdę nie stać nas było na solidaryzm zawodowy? A jeśli nie, to co ze zwykłą ludzką wrażliwością, współczuciem, empatią i potrzebą niesienia pomocy innym? Czy nie są to czasem cechy potrzebne w naszym zawodzie? Podobno każda pielęgniarka/położna powinna je posiadać. Czy tylko dla pacjenta? Czy sobie nawzajem już nie należy się?

#23  2010.11.06 20:38:25 ~położna

Czy w końcu na pewno posiadamy w sobie te cechy, czy tylko o nich mówimy? Ta przykra sytuacja postawiła nasze środowisko przed egzaminem dużo większym niż na to wygląda - pomyślcie o tym koleżanki. Ja ile mogłam - wpłaciłam, nie trzeba wiele. ale jeśli będzie nas wiele to wtedy będzie dużo. Chciałabym wierzyć, że gdybym to była ja w potrzebie, to otrzymałabym pomoc. Nie zostawiajmy jej samej, Izby powinny zająć stanowisko, ale to już inna bajka.

#24  2010.11.07 20:01:13 ~oo?

Muszę z przykrością stwierdzić że moje obawy powoli sprawdzają się.Chyba "akcja" zakończona.Wstyd mi za moje koleżanki.

#25  2010.11.07 20:29:22 ~radomianka

Do - oo? - oby nie sprawdziło się to, co napisałaś. Koleżanki i koledzy, którzy na bieżąco śledzicie wydarzenia związane z naszym środowiskiem - poruszcie swoich zatwardziałych, zamkniętych w kokonach niewiedzy współpracowników. Może aż tak bardzo zamknęli się w swoich światkach, że nie sięgając do książek nie korzystają również z internetu? Pytajcie wprost - czy dołożą te kilka marnych złotówek do AKCJI? Jeśli nie potrafią złożyć elektronicznego zlecenia przelewu lub im się po prostu nie chce iść na pocztę, to zróbcie przelew za nich odbierając od nich gotówkę. Może w ten sposób ich zmobilizujemy? Zażądajcie od swoich zakładowych organizacji związkowych, by pewną sumę z Waszych składek przelały na konto Akcji. A może macie inne pomysły, by kolejny raz nie doszło do kompromitacji?

#26  2010.11.08 09:29:56 ~Zenia

Jak to Ktoś kiedyś powiedział "przeciętny Polak/Polka nie widzi nic co jest za drzwiami jego domu lub posesji" . więc czego się dziwić.

#27  2010.11.08 13:01:53 ~Skorpion13

Radomianko, próbowałam i tego. Najpierw wydrukowałam informacje o akcji "Osocze", do tego dołączyłam nr konta oraz wydruk komentarzy pielęgniarek z tego forum dyskusyjnego, że trzeba dziewczynie pomóc. Oprócz tego dołączyłam ksero mojego przelewu bankowego jako dowód na to, że i ja przelałam pieniądze na owo konto z dopiskiem, że mogę zająć się formalnościami związanymi z przesłaniem pieniędzy na konto"Osocze" . To wszystko powiesiłam na naszej tablicy informacyjnej. I co? I NIC! Niektóre przeczytały dokładnie, inne pobieżnie, jeszcze inne wcale. Więcej czasu poświęciły na przeglądanie katalogów z Avonu I Oriflame! Żadna nie dała ani złotówki. Wstyd mi za nas! :(

#28  2010.11.09 00:26:14 ~radomianka

Światełko w tunelu - są kolejne wpłaty. Niezdecydowanym dedykuję piosenkę grupy Hey i K. Nosowskiej - ,Moja i Twoja nadzieja" (zmieniam tylko dwa słowa >dziś miłości< na >swej godności<. Spróbuj powiedzieć to, Nim uwierzysz, że Nie warto mówić kocham. Spróbuj uczynić gest, Nim uwierzysz, że Nic nie warto robić. Musisz odnaleźć nadzieję I nie ważne, że nazwą Ciebie głupcem. Musisz pozwolić, by sny Sprawiły, byś pamiętał, że. refr. NIC, NAPRAWDĘ NIC NIE POMOŻE, JEŚLI TY NIE POMOŻESZ SWEJ GODNOŚCI. Moja i Twoja nadzieja, Uczyni realnym krok w chmurach. Moja i Twoja nadzieja, Pozwoli uczynić dziś cuda. Pozdrawiam.

#29  2010.11.10 04:13:15 alems

Porozsyłajcie link do tej informacji swoim znajomym związanym z naszą grupą zawodową, być może wielu nie wie o tej akcji, a mogłoby dorzucić swoje "trzy grosze" :) ja mam link w opisie na skypie i działa-ludzie zaglądają!

#30  2010.11.12 11:59:10 wiedĹşma

No to jakoś nie bardzo nam idzie z pomocą dla koleżanki, tym i dla nas samych. Nic dziwnego, że koleżanki ze środowiska mają takie kłopoty, u lekarzy pracują ich koleżanki, które dla wygody nie chcą samodzielności. Tak samo będzie w spółkach, każda(y) będzie orał dla siebie i nawet nie będzie na kogo zrzucić winy, bo nie będzie "pań w czepkach".

#31  2010.11.14 12:27:32 ~hania

Myślę, że przyczyną tak małych efektów finansowych jest niewielka grupa osób, które wiedzą o akcji, więc apel do tych posiadających informację aby "rozpuściły wici" w swoich środowiskach. Ja zaczynam od poniedziałku.

#32  2010.11.16 22:20:19 ~radomianka

Panie Mariuszu. Błąd w dodawaniu: 2180 + 192,50 = 2372,50. Ale to na marginesie. Cieszę się, że akcja nie jest zakończona, że są kolejne wpłaty i że (mam nadzieję)będą kolejne. Może wolno, ale jednak do przodu! Pozdrawiam wszystkich już zmobilizowanych i tych, którzy na mobilizację potrzebują więcej czasu.

#33  2010.11.18 10:05:28 janinaelz

Witam i pozdrawiam wszystkich na forum, Mam prosbe podajcie numer konta dla przelewow z zagranicy, chciala bym sie tez przylaczyc do akcji OSOCZE, Pomyslec tylko jak gdybysmy wszystkie razem sie tak zjednoczyly /pomijam Izby Pieleg bo oni tam dbaja tylko o swoje cieple posadki/ to jestesmy bardzo silna grupa i w to musimy wierzyc. Przez lata bylysmy i jestesmy nieszanowane, poniewierane ,takie panie do wszystkiego przynies, wyniesc, pozamiataj CZAS TO ZMIENIC

#34  2010.11.18 20:16:50 ~pig

Już widzę jak ona dostanie te pieniądze. nawet nie wiecie jak ta pielęgniarka się nazywa, gdzie mieszka, jak się z nią kontaktować itp. a naiwni płacą.

#35  2010.11.18 23:45:47 ~do pig

TY - na pewno nie widzisz, bo przy poziomie Twojej percepcji nie masz szans na takie objawienie! Nie mierz innych swoją miarką! Nie przypisuj innym cech, które sama za pewne posiadasz - myślę, że do PIG powinnaś jeszcze dopisać TAIL a charakterystyka byłaby wtedy pełna! Twoją wypowiedź odniosę teraz właśnie do Ciebie - napisałaś ,nawet nie wiecie jak ta pielęgniarka się nazywa, gdzie mieszka, jak się z nią kontaktować itp. a naiwni (.)" - no właśnie, jacyś NAIWNI mają dla Ciebie i za Ciebie walczyć? Dlaczego? Przecież nawet nie wiedzą kim Ty jesteś, jak się nazywasz, gdzie mieszkasz?

#36  2010.11.19 22:53:42 ~Dag

Co do wpłat to myślę ,że to dobry pomysł .jeśli jej nie pomożemy sama nic nie osiągnie.jest winna pomyłki ewidentnie .ale może są jakieś okoliczności łagodzące.a wina powinna się podzielic na kilka osób .ewidentne zaniedbanie .począwszy od koordynatora-oddziałowej,że pozawala na takie praktyki ,aby koleżanki brały tylko odpowiedzialność na siebie omijając lekarza w procedurach medycznych ,albo się boi ,albo ich nie zna.Pielęgniarka bez aktualnego kursu nie powinna podłączać osocza, krwi .a jeśli ma taki kurs to i tak przy próbie biologicznej powinien być obecny lekarz,nie było go więc jest współodpowiedzialny za pomyłkę.Trzeba jej pomóc.Ja poproszę nasz "związek zawodowy" o wsparcie.

#37  2010.11.20 11:08:33 ~radomianka

Do -janinaelz - podaj swój adres mailowy to wyślę Ci wszystkie dane do przelewu - ja wpłacałam i pieniądze wpłynęły prawidłowo. Pozdrawiam serdecznie.

#38  2010.11.30 20:29:19 ~OO?

Co dalej z akcją, Panie Mariuszu.czy zakończona? Jaką kwotę pieniężną udało się tak naprawdę zebrać? I czy koleżanka już ją otrzymała? Pozdrawiam.

#39  2010.12.01 17:11:08 ~iza

No właśnie.Panie Mariuszu,czy wiadomo jaki jest finał tej sprawy?

#40  2010.12.07 23:05:47 janinaelz

Do ~radomianka, to jest moj adres,czekam na informacje - janinaelz@gazeta.pl pozdrawiam

#41  2010.12.21 21:30:49 janinaelz

Zycze wesolych swiat, szkoda tylko ze " radominka" sie nie odezwala

#42  2011.01.05 23:44:36 janinaelz

I tak minely swieta i nowy rok, mam nadzieje ze nic sie nie stalo kolezance o nicku radomianka, pozdrawiam wszystkich Janina

#43  2011.01.05 23:44:36 janinaelz

I tak minely swieta i nowy rok, mam nadzieje ze nic sie nie stalo kolezance o nicku radomianka, pozdrawiam wszystkich Janina

#44  2011.02.03 19:33:53 ~sola

Wpłaciłyśmy na konto pieniążki w styczniu, myślę że inne wpłaty też były i nie ma informacji czy wpłyneły na konto. Panie Mariuszu co z kontem, do kiedy działało? Była to wspólna wpłata i chciałabym pokazać koleżankom że dotarły na właściwe konto.