Portal Pielęgniarek i Położnych ma 8 lat . . .

Pielęgniarstwo w internecie.

.....

 

 

 

Portal Pielęgniarek i Położnych ma 8 lat!

.

Portal to także:

Gazeta Pielęgniarki i Położnej

Sklep Pielęgniarek i Położnych . . .

Fanpage na FB - 4 tysiące fanów

Zarejestrowani użytkownicy (codzienny mailing) - 9,5 tysiąca osób

 

 

Pozdrawiam wszystkich . . . . i dziekuję odwiedzającym Portal.   

Mariusz Mielcarek 

 

Polecamy książki

Komentarze użytkowników

#1  2010.12.16 07:12:58 ~Wojtek N

Najlepsze życzenia z okazji Piątki. Panie Mariuszu, tak trzymać. Sukcesów i nowych pomysłów co najwięcej życzę, Wojtek N.

#2  2010.12.16 08:59:20 ~tralaaa

Serdecznie gratuluje i zycze duuzo duuzo sukcesow wytrwalosci i cierpliwosci w walce z zdrototnymi absurdami i coraz to wiecej nowych "portalowców" :)

#3  2010.12.16 09:07:22 ~Fiona

Gratulacje i podzięki za ten portal.Dla mnie to codzienna prasa i żródło wiedzy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

#4  2010.12.16 10:50:35 endorka

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i wytrwałości.Zyczę dobrych pomysłów i proszę o nas nie zapominać.

#5  2010.12.16 13:00:19 ~Re

Wielki SZACUN tak trzymać !

#6  2010.12.16 13:51:24 ~ewa

Gratulacje-wytwałości w prowadzeniu portalu

#7  2010.12.16 15:28:39 ~ola

Wszystkiego najlepszego i pragnę bardzo podziękować za istnienie tego portalu

#8  2010.12.16 22:56:08 ~Bettina

Gratulacje za to, że przez 5 lat rozjaśniał Pan tok myślenia, co niektórym koleżankom. Tropił rozwój pielęgniarstwa i jego rozwój.Jest Pan dla nas Aniołem Stróżem Polskich Pielęgniarek. Pozdrawiam, stała czytelniczka.

#9  2010.12.17 09:44:36 ~Marzena

Portal jest skarbnicą wiedzy i nowości dotyczących ważnych i potrzebnych dla nas zagadnień oraz wydarzeń. nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez Portalu. pomysł utworzenia sklepu - znakomity. juz skorzystałam z zakupu. Jestem bardzo ciekawa dalszych niespodzianek. pozdrawiam, gratuliję i życzę bardzo udanych Śiwąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

#10  2010.12.17 20:04:08 ~Sara

Moje gratulacje! Z okazji ,drewnianej" rocznicy.Czuje się z portalem jak w małżeństwie, jak codziennie nie odwiedZę to czegoś mi brak. Już się cieszę na nowe pomysły. Jak to szybko zleciało.

#11  2010.12.17 22:33:02 ~jojo

Ja czesto tu zagladam ale nic nowego nie dostrzegam ,Wciaz te same tematy,nuda ,nuda.Panie Mariuszu cos pan robi ale nie do konca tak jak byc powinno.Mimo wszystko pozdrawiam:)

#12  2010.12.18 14:01:34 ~Maria

Portal ten jest dla mnie codzienną obowiązkową lekturą,skarbnicą wiadomości,wydarzeń itp.Zaglądam tutaj każdego dnia, nawet po kilka razy.Życzę wszystkiego dobrego z okazji jubileuszu, pozdrawiam Pana Mariusza i całą redakcję.

#13  2010.12.31 20:16:26 ~topy

GRATULUJĘ 5-CIU LAT I ŻYCZĘ KOLEJNYCH.NA NOWY 2011 ROK WSZYSTKIEGO DOBREGO, ZDROWIA, MIŁOŚCI,REALIZACJI WSZYSTKICH POMYSŁÓW.POZDRAWIAM.

#14  2011.01.21 09:27:34 ~xyz

Ale wazelina, jakże płytkie jest czytanie zamiast książek populistycznych tematów Pana Mielczarka

#15  2011.07.01 17:59:04 ~1www

Bardzo prosze o podanie kontaktu do stowarzyszenia pielegniarek kontraktowych

#16  2013.12.31 14:09:00 ~Michalina

Dziendobry znacie moze Emilie Polakowska? bylam pod jej opieka za wile dobrych slow nie moge o niej powiedziec. Wiec wole zapytC CZY ktos moze oniej dobre slowo powiedziec za nim naskazrze, zgory dziekuje za odpowiedz.

#17  2014.01.04 15:33:21 ~piel

Cy wkłucie dotętnicze może zakładać tylko lekarz -jak to jest u was w szpitalach

#18  2015.05.10 07:14:44 ~szarotka

Sipp to koło gospodyń wiejskich,to grupa pseudopielęgniarek,które pnąc się po szczeblach kariery depczą wszystko i wszystkich.nafaszerowane procedurami i paragrafami zagubiły w tym wszystkim człowieka.