Drugi odcinek serialu siostra Jackie. Gloria Akalitus (oj, przypomina nie jedną naczelną lub przełożoną) poczęstowała się "słodzikiem" sprządzonym przez siostrę Jackie Peyton. Stażystka pielęgniarska Zoey Barkow zyskuje co raz wiekszą sympatię widzów ( tak mi się wydaje).

Serial Siostra Jackie.

 

 

.

.

 

Natomiast kwestia poruszona przez siostrę Jackie - "co może spotkać studentkę pielęgniarstwa jeśli okaże się, że wrzuciła część ciała pacjenta do kibla?" to niezły temat na współczesną pracę magisterską na wydziale pielęgniarstwa lub położnictwa.

Mariusz Mielcarek

.

Zobacz także:

Serial siostra Jackie

 

.

 

Komentarze użytkowników

#1  2011.01.21 14:29:23 ~beata

Wydawało mi się ,że portal piel. i poł. ma służyć rozwiązywaniu problemów pracowników służby zdrowia,wymianą spostrzeżeń ,informacją ,a okazuje się ze ważniejsze zaczyna być oglądanie filmów i ich komentarz ,gorąco pozdrawiam

#2  2011.01.21 15:11:31 ~jka

Jest czas na pracę, obowiązki i jest czas na odpoczynek i relaks.więc nie wiem sąd to oburzenie!

#3  2011.01.21 18:11:04 ~ULA

NAPISZCIE CO ONA GNIOTŁA WTEJ MISECZCE MOZNA BY SPRÓBOWAC POPRAWIC SOBIE STAN PSYCHICZNY

#4  2011.01.21 19:53:26 ~a.

Ula- jak to co - słodzik, rzecz jasna, buahahahah :PPP

#5  2011.01.21 20:55:10 ~jpiel

Jeśli to ma być zabawne i godne poświęcenia miejsca na portalu to gratuluję poziomu

#6  2011.01.21 22:34:07 ~ullla

Ila o ile dobrze pamiętam tramal .

#7  2011.01.22 15:09:19 ~Necia

NIE TRAĆMY CZASU JUŻ NA OPINIOWANIE SERIALU ! DOŚĆ WYSTARCZY! ZACZNIJMY DZIAŁAĆ MERYTORYCZNIE W WAŻNYCH POLSKICH PIELĘGNIARSKICH KWESTIACH ! WSTYD BY POLSKA PIELĘGNIARKA ZARABIAŁA MNIEJ OD SALOWEJ ! I MY NA TO POZWALAMY ? PILNA SPRAWA DO PIP-u I INNYCH INSTYTUCJI ! KWESTIE PŁACOWE,KWESTIE SOCJALNE,KWESTIE WCZEŚNIEJSZYCH EMERYTUR,ITP,ITD. TO MIEJCIE P.W. NA MYŚLI ! A NIE JAKIEŚ SERIALE,PLOTY I PYSKÓWKI ŚRODOWISKOWO-ZAWODOWE ! WZÓR CO I JAK ROBIĆ DALI LEKARZE . DO MERYTORYCZNEGO DZIAŁANIA CZAS. !

#8  2011.01.22 19:49:44 ~medica

Fajny ten film. no odjechany tramal. ha, ha

#9  2011.01.23 14:54:09 ~kasik

Wiecie ja obejrzałam już 2 serie Jackie i przyznaje jest odjechaną siostrzyczką, ale uwielbiam ją. Ps. Podejście do pacjenta ma rewelacyjne! Dalej Jaks tak trzymać.

#10  2011.01.23 14:57:00 ~Zaduma

Jakiś czas temu był transmitowany serial "Ostry dyżur" i co? Czy coś się zmieniło? Czy kierownicza kadra pielęgniarska ruszyła do udzielania świadczeń zdrowotnych by na przykład nie pisać "dziwactw" nie potwierdzonych praktyką i rzeczywistymi możliwościami pracowników,i którzy mają je wykonywać! Tam nauczyciele pielęgniarstwa też jakimś cudem pracowali przy pacjencie-zapewne też po to by nie wypisywać dyrdymał.Nakręcając w naszych warunkach pielęgniarki odcinkowe, bądźmy świadomi, że narażamy je na określone konsekwencje. Proszę wziąć to pod uwagę i na "klatę" (własne sumienie). Czy w warunkach amerykańskich stworzenie pielęgniarkom takich warunków pracy ( w tym i niezbędnej ilości) nie kończyła by się konsekwencjami prawnymi włącznie z prawem odebrania licencji!

#11  2011.01.24 11:03:20 ~nurse

Szanowny Panie Mariuszu,po raz ostatni wchodzę na portal. Dlaczego? Bo zamienił się w dno moralne i intelektualne. Forum, otwarte dla przypadkowych czytelników, to zbiorowisko bluzgających na siebie wzajemnie, rozwrzeszczanych babiszonów. Merytoryczne zero. Żegnam bez żalu.

#12  2011.01.24 12:04:13 ~nurse2

Brawo Necia tak trzymajmy wszyskie ! Ruszajmy do mądrych działań ! Koniec opluwania i fabuł amerykańskich z niskim poziomem ! SZKODA CZASU !

#13  2011.01.24 14:08:07 ~PIEL

A SIOSTRA GARDIASOWA JESZCZE ŻYJE ? BYŁBY LEPSZY SERIAL,ZNAKOMITY I W DODATKU POLSKI SERIAL !

#14  2011.01.24 15:21:06 ~@

Do Zadumy - w USA nie ma miejsca na niedorobione, nieduczone osobniki, rządne władztwa osobniki. Psychologię to panie i panowie mają w obowiązkowym zakresie nauczania!

#15  2011.02.05 11:47:35 ~do beaty

Kochana nie ma już służby zdrowia jest OCHRONA ZDROWIA.zatrzymałaś się w rozwoju kochanieńka

#16  2011.09.26 00:15:17 ~prawda

No i co kochane ? wszystkie mgr zamknęły mordy po wybrykach siostry Jackie w kolejnych odcinkach ?

#17  2012.01.31 00:19:24 ~jackie

Prawda może ty masz morde ,może zapitą może zacpaną jedno pewne pusto w głowie masz