Zobacz zdjęcia. Premier oraz szef resortu zdrowia spotkał się z władzami związku pip oraz samorządu pip. Temat - wiek emerytalny.

Wiek emerytalny pielęgniarek i położnych.

 

Portal Pielęgniarek i Położnych w 2011 roku to:

3 mln odsłon,

milion odwiedzin,

430 000 unikalnych użytkowników.

.

Zobacz zdjęcia . . .

Zobacz także:

Wiek emerytalny pielęgniarek i położnych - 67 lat? Ponad 100 KOMENTARZY!

.

Komentarze użytkowników

#1  2012.03.29 11:54:54 ~???

W okresie wyborczym partie startujące do Parlamentu RP prezentowały programy wyborcze.Treści zawarte w programach poszczególnych partii, dawały wiedzę obywatelowi na temat planowanych działań poszczególnych ugrupowań w przyszłym Sejmie.Gdzie można znaleźć programy wyborcze rządzącej koalicji, w której zaprezentowana została polakom propagowana przez obecny rząd reforma emerytalna?

#2  2012.03.29 18:26:02 ~piel

W następnych wyborach wraz z rodziną głosuję na PiS. Kaczyński przynajmniej jest słowny. Taki będzie koniec tego gniota emerytalnego.

#3  2012.03.29 22:16:54 ~wolna

Chyba nie mamy co liczyć na emerytury częściowe bo będą tak niskie,że nikt i tak nie skorzysta.Dlatego musimy walczyć o to co jest do wywalczenia,o normy zatrudnienia,bezpieczne środowisko pracy,zważając na nasze kręgosłupy.Pielęgniarki jest to grupa zawodowa w szpitalu,która najczęściej ulega wypadkom-zakłuciom,urazom,wypadnięciem krążka międzykręgowego.Wraz z wiekiem będziemy mniej sprawne psychicznie i fizycznie a wymagania pracodawcy będą coraz większe.Jeżeli nie będziemy walczyć-zginiemy.Kontrakty nam w tym nie pomogą,stawiają nas na baczność do narożnika!

#4  2012.03.30 12:21:52 ~gość

Przed chwilą przeczytałam w portalu Rynek Zdrowia, że lekarze tak się czują powołani, że mogą pracować do 90- tki ! Nic dziwnego całe ich życie zawodowe i pielęgniarki - służące, całe życie zawodowe przespane na dyżurach to i do 120 dociągnie a zresztą ta ich pazerność na kasę ciągle im mało. za sen w służbowym łóżeczku też żądni ZAPŁATY ! KOLEŻANKI CZAS NAJWYŻSZY SIĘ CENIĆ STARSZE PIELĘGNIARKI NA ZACHODZIE MAJĄ PRZYWILEJE ! POLECAM RYNEK ZDROWIA ZALOGUJCIE SIĘ I TAM !

#5  2012.03.31 14:46:07 ~kkk

Pamiętam jak ,inteligencja,głosowała na pana Tuska.A teraz co? Damy radę do 70 tki? czy może chęci są a zdrowia nie ma? Kręgosłupy wytrzymają?

#6  2012.04.01 21:12:45 ~piel

Gdyby nam podniesiono płace to nie trzeba by było podnosić wieku emerytalnego. Przy tych pensjach , które mamy to nawet jak do śmierci będziemy pracować to dla prominentów na emerytury zabraknie

#7  2012.04.02 21:15:07 ~gjki

Za 65 lat nasze zarobki bedą takie jak w pozostałych krajach unii

#8  2012.04.07 13:11:16 ~gość

O ile ten unijny moloch przetrwa.Historia uczy, że to się raczej nie uda.Imperium Aleksandra Wielkiego miało duże szanse przetrwać, a padło.A co tu gostków z Unii porównywać z Wielkimi byłego świata. Tusk to nawet odźwiernym , by nie był w tych czasach.

#9  2012.04.10 20:54:12 ~gość9

Byle do następnych wyborów , a ten Tuskoland padnie jak bańka mydlana. Szanowne koleżanki za 10 lat nikt o Tusku i Rostowskim nawet pamiętać nie będzie.

#10  2014.08.18 12:13:22 ~ona

To nic że nie będziemy sprawne, ponieważ wszystkich organizmy się starzeją ale nie pielęgniarek! Marzę o tym aby "inteligentnymi" co tą ustawę wspierają opiekowała się 67 letnia pielęgniarka może poda odpowiednie leki może nie umrze w trakcie dzwigania(chyba że o to chodzi)