Bezplatne szkolenia dla pielęgniarek finansowane z UE. Kurs specjalistyczny oraz kurs kwalifikacyjny odbędzie 1120 osób.

Bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek.

 

Uwaga! Jest nowy aspekt w zakresie bezpłatnych szkoleń dla pielęgniarek finansowanych przez UE. Otóż z przedmiotowych szkoleń mogą skorzystać nie tylko pielęgniarki zatrudnione w oparciu o umowę o pracę i umowę zlecenia. Uczestnikami szkoleń mogą być także pielęgniarki wykonujace zawód w oparciu o umowy kontraktowe.

Więcej szczegółów na stronie wyszukiwarki szkoleń dla pielęgniarek i położnych.

Mariusz Mielcarek

Komentarze użytkowników

#1  2013.03.27 06:56:08 ~ada

Firmy szkoleniowe zarobią znów .Pielęgniarki nic z tego nie będą miały, jak zwykle to samo.

#2  2013.03.28 11:59:47 ~Ela

Szkolić się, szkolić się . kończyć studia i nadal zarabiać 1500zł!

#3  2013.03.28 21:46:44 ~gumka

A pieniendzy jak nie było tak ni ma

#4  2013.03.31 19:05:15 ~do ada

Szkolenia są po to aby firmy zarabiały, dyrektorki się szczyciły swoim cudownie wykształconym personelem dla gównianego słowa JAKOŚĆ. Zawsze byłam przeciwko szkoleniom, ale ty uważałeś że należy się szkolić, dla mnie to był stracony czas, ale ty zawsze masz rację!

#5  2013.04.02 08:07:44 ~ada do 4

Czy do mnie kierujesz te słowa.Nie wiem o co ci chodzi.Nie rozumiesz co napisałam!

#6  2013.04.02 11:23:17 ~do ~Ela

Tak tak popieram, zawsze to mówiłam ty mnie nie słuchałeś, bo pielęgniarki odcinkowej się nie słucha bo się nie opłaca. Ale widocznie rybnik musiał ci to uświadomić teraz będąc na zmianach bo ja nie mam takiego wpływu na ciebie, zresztą całe szczęście, po bo co wiązać się z kimś kto nie ma swojego zdania, a jego zdanie na dany temat jest uwarunkowana korzyścią materialną i pseudozawodową

#7  2013.04.02 11:53:55 ~pszczoła

Nawet jakbym chciała to już nie wybaczę, to tak mnie boli że nigdy nie zapomnę, a ja tak potrzebowałam twojego wsparcia, a teraz zachowuje się jak idiotka przez ciebie,

#8  2013.04.02 12:07:12 ~oo

Co to jest Zegnaj Pamelo czy co!

#9  2013.04.03 00:42:19 ~wiola

Teraz gościu już lecisz, znów mnie prześladujesz i atakujesz wirusami