NABÓR PIELĘGNIAREK I PIELĘGNIARZY NHS Ashford St. Perer’s 20 kwietnia w Warszawie.

Praca dla pielęgniarek za granicą.

 
 
 

 

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę internetową
 

Odwiedź nas również na Facebooku
 

tel. + 48 797 812 057,  +48 514 040 033

email: praca@pcqrecruitment.com

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.06.01 19:12:46 ~Iza

O , i to mi się podoba - doświadczenie na Bloku Op.W Polsce instrumentariuszka musi mieć kursy i specjalizacje pomimo ze pracuje cały czas na Bloku, słono płaci za kawałek papieru, który nie liczy się do wyższego honorarium za pracę . Tam jednak logicznie rozumują - udokumentowane doświadczenie w pracy i odpowiednie wykształcenie, czyli mgr - tak to powinno wyglądać w Polsce, ale to jest chory kraj.

#2  2015.06.02 20:47:11 ~ktoś

No zgadza się. Polska to chory kraj. szkoda.

#3  2015.06.08 11:22:04 ~mariola

Trzeba emigrowac i tyle, jak porownuje moje zarobki po 10 latach na bloku to tych na ogloszeniu to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac.

#4  2015.06.11 08:35:08 ~ja

Do pracy w UK nie potrzebny jest mgr tak jak i do pracy w Polsce.W UK dziwnie patrzy sie na mgr pielegniarstwa które maja male doswiadczenie, tam mgr robi sie jesli chce sie wykladac ten kierunek.Doswiadczenie im dluzsze tym lepiej, znajomosc jezyka i licencjat w zupelnosci wystarcza.

#5  2015.10.25 14:25:00 ~fabian

Słuchaj. Ja. Nie zachwycają się praca w Anglii tam taki sam syf jak i w Polsce polskie pielęgniarki są tam prześladowane i traktowane jak niewolnice trzeba być silnym psychicznie silnym żeby tam wytrzymać mało kto dłużej pracuje w jednym miejscu rządzą klany czarno skore pielęgniarki które na białych patrzą jak na zjawy Angolę skarżą personel na siebie donosi koszmar 4 lata udało mi się pracować w jednym miejscu nie bez przeszkód i po tych4 latach jestem wrakiem człowieka i wracam obecnie do polski

#6  2015.11.06 17:21:43 ~gosia

Skarżą, skarżą bo tego wymaga firma to jest tak zwana lojalność do firmy i przełożonych, u nas zaczyna się to samo tylko za mniejszą kasę

#7  2015.11.10 22:53:28 ~ala

Wracaj Fabian, jak troche popracujesz w pl. to założe się że pojedziesz z powrotem do Anglii

#8  2015.12.10 08:38:38 ~piel

Fabian to ty chyba zapomniales jakie w Polsce kolezanki sa :))) przyjedz przekonasz sie i szybko docenisz ze tam to wcale nie tak zle jednak bylo:))))

#9  2015.12.18 11:07:43 ~piell

Zgadzam się z Fabianem! Pracuje w oxfordzie i jestem również wrakiem człowieka.rasizm rasizm i jeszcze raz rasizm. Uwierzcie, lepiej się pracuje w Polsce,przynajmniej nie jest się człowiekiem 3kategorii

#10  2015.12.22 20:25:08 ~Nurse

Zgadzam się z Fabianem. W Uk nie jest tak łatwo. Trzeba ciężko pracować, znać język i mieć twardy tyłek. Lepiej trzymać z obcokrajowcami bo angole piszą raporty o byle pierdołe. Potem trafi to do NMC i pozamiatane. Koniec kariery w UK. Wiem co mówię bo aktualnie pracuję na bloku i widze co robią. Kto chce wyjechac niech się śpieszy bo w połowie stycznia wchodzi obowiązkowy angielski (C1). Trzeba przedstawić certyfikat w NMC.

#11  2016.01.26 16:04:53 ~Dorka

To miło że tak szczerze o pracy w UK piszecie.Tak źle tak strasznie ale nadal tam jesteście a to ciekawe.Życzę naprawdę stalowego tyłka tym co deklarowali że wracają z 2000 funtów na 2000tyś zł.Zapraszamy czekamy a potem napiszcie komentarze.

#12  2016.03.03 18:02:36 ~do #11

Jak piszesz o 2000 tyś.zł, to uwzględniasz patologiczną sytuację gdzie rodziny pacjentów płacą 400 zł za prywatny ośmiogodzinny dyżur pielęgniarski?

#13  2016.03.18 01:23:34 ~Magda

Ja też w Oksfordzie jestem i nie jest tak źle. Narobić się trzeba, ale wiesz za co. Oni proponują pracę nie wczasy.