NOWE INFORMACJE! To musi zobaczyć każda pielęgniarka i położna! Sprawa dla reportera - Naczelna Pielęgniarka własną krwią na ścianie swojego gabinetu napisała: "Czy aby zyskać sprawiedliwość, trzeba poświęcić życie?". Zobacz dlaczego!

Pielęgniarstwo 2014.

.......................................

.

Zobacz reportaż  (niestety poprzedzony reklamami przez 1,5 minuty)

.

2 lutego 2014 roku - Teraz ma swoją stronę internetową - przeczytaj wywiad z Naczelną Pielęgniarką, która własną krwią na ścianie swojego gabinetu napisała: "Czy aby zyskać sprawiedliwość, trzeba poświęcić życie?"

7 marca 2014 roku - WAŻNE!!!!! DROGIE KOLEŻANKI PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE. ZAPOZNAJCIE SIĘ Z LISTAMI OTWARTYMI SKIEROWANYMI PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ W MOJEJ SPRAWIE.  www.agnieszkaplak.pl

 

.

....

Komentarze użytkowników

#1  2014.01.11 16:48:31 ~Ewa

BRAWO! Walcz kobieto o swoje i nie poddawaj się! Tak jest w każdym szpitalu,MOBBING na każdym kroku! Nie wolno się odezwać czy upomnieć bo od razu cię wyrzucą na bruk.Siła jest w jedności i uważam,że wszystkie pielęgniarki i położne w tym szpitalu powinny stanąć murem za tą Panią.Z doświadczenia wiem,że wszystkie potrafią dyskutować w dyżurce,ale jak jedna się zacznie upominać,odzywać i walczyć,reszta NAGLE MILCZY bo boi się o własny tyłek! Wiecie dlaczego dyrektorzy tak nami poniewierają? Bo nie trzymamy się RAZEM! Pozdrawiam!

#2  2014.01.11 17:12:36 ~ugtuf

Ja miałem ostatnio taką sytuacje za granicą: Pracowałem 8 dyżur pod rząd i koleżanki zebrały się w dyżurce razem i ustaliły że nie można mieć więcej niż 6 dyzurów jeden po drugim zgodnie z regulaminem pracy i kazały mi wpisać dyżury ponad szósty jako nadliczbowe godziny i kazały iść do domu. :-) W Polsce pewnie by mnie każdy olał. Tutaj jest zupełnie inaczej. Zrozumiałem co to znaczy "w jedności siła" :-) W szpitalu musisz mieć przerwe i czas na obiad i śniadanie. Nikt nie wyciąga tutaj żadnych konsekwencji, najważniejsze że pracujesz i wykonujesz swoją pracę. Coś takiego jak kontrakty jest tutaj nie do zaakceptowania.

#3  2014.01.11 17:56:00 ~żenada

Walka tak. ale po co ta krew ! . pielęgniarki idiotki emocjonalne ? a gdzie inteligencja racjonalna ? I mamy ciągnące się w nieskończoność seriale o pielęgniarkach - halinkach Kiepskich . lekarze mądrze wzięli dobrą kasę i nikt im nie podskoczy tak jak i nauczyciele pół roku odpoczywają ! ale potrafią o swoje walczyć : INTELIGENTNIE I SOLIDARNIE. a pielęgniarecki z roboty do roboty a dzieci ulica chowa, mąż w goł-goł. i ploteczki w dyżurkach ot i obraz polskiej pielęgniarki.

#4  2014.01.11 19:13:31 ~ktoś

Co ty wiesz o pielęgniarkach? kretyn/ka emocjonalny/a

#5  2014.01.11 19:24:19 ~gość

Wydaje mi się,że położna przesadziła-walczyć-tak! ale nie w ten sposób.

#6  2014.01.11 19:38:18 ~gośka

Żenujący ten reportaż; tak w treści jak i w formie. Do cholery jaka SŁUŻBA ZDROWIA? Od 1999 r istnieje OCHRONA ZDROWIA.Dziwne że Pani jako naczelna (była)wygłasza takie dyrdymały. Pewnie świetna z Pani położna, ale nie rozumie Pani niestety współczesnej koncepcji ochrony zdrowia. Można się pociąć, ale lepiej myśleć!

#7  2014.01.11 22:27:06 ~wkurzony

Walczyć ale poco - z wiatrakami? Komercjalizacja i tak zostanie wprowadzona. dziewczyna podatna na manipulacje i nękania nie dała rady.tragiczne jest to, że dostała wilczy bilet w środowisku jest skończona niestety to jest ofiara naszego "super lojalnego środowiska" smutne.bardzo smutne.

#8  2014.01.11 23:26:03 ~kama

Podziwiam ludzi odważnych, którzy potrafią walczyć o swoje i innych prawa.Nie podoba mi się sposób walki, pisanie krwią.Myślę,że lepszy zwykły pisak.

#9  2014.01.12 00:46:30 ~gość

Same sobie zgotowałyśmy taki los. Buteleczki z grosikami, głupie piosenki - pomogły, ale nie tej grupie zawodowej. Głupiś bo biedny, a biedny boś głupi - i długo tak jeszcze będzie w tej grupie zawodowej. Nie popieram zachowania tej Pani, ale szlag mnie trafia, kiedy widzę szpitale wyposażane, remontowane ze środków publicznych, w których pobiera się opłaty za świadczenia. Zmusza się pracowników pielęgniarki, położne do przechodzenia na kontrakty za marną stawkę - bo jak nie - to wynocha. A taka wśród tej grupy zawodowej solidarność, że jedna drugą jest gotowa utopić w przysłowiowej łyżce wody. Szkoda, że te wszystkie szpitale mają w nazwie "święta".

#10  2014.01.12 20:58:53 ~A

Do EWA #1 - BRAWO 100/100

#11  2014.01.29 17:21:59 ~wiem

Do 4 to ty niewiele wiesz jakie środowisko taki zawód macie zero przywilejów. no taki nauczyciel to ma szacunek a wy ? gdzie wasza solidarność ?

#12  2014.01.30 02:19:31 ~ A. Plak

Drogie koleżanki, jak i wszystkich zainteresowanych moją sprawą -zapraszam na moją stronę internetową http/ agnieszkaplak.pl, oraz na facebooka ( adres na stronie). Uzyskane tam rzetelne informacje mniemam, iż rozwieją wasze wątpliwości i pytania. A. Plak

#13  2014.02.02 14:15:50 ~en

Do 4 tylko kretynka używa takiego słownictwa nie zabieraj głosu twój post nic nie znczy !

#14  2014.02.02 14:17:25 ~JA

A NAUCZYCIELOM DO KOŃCA LUTEGO WYPŁACĄ TRZYNASTKĘ A WAM CO ?

#15  2014.02.03 22:09:41 ~położne

Jesteśmy dumne z Agnieszki.Wszystkim pielęgniarkom. i położnym życzymy takiej PIELĘGNIARKI NACZELNEJ.TYLKO JEST PRZYKRE ŻE WSZYSTKIE TAK ZWANE KOLEŻANKI,PRZYJACIÓŁKI ODWRÓCIŁY SIĘ.DBAJĄ O WŁASNE D.TO ŚRODOWISKO JEST ŻAŁOSNE!

#16  2014.02.04 18:50:02 ~marianna

Oszczędności w szpitalach prowadzi się tylko kosztem pielęgniarek.Obarcza się je coraz większą odpowiedzialnością i większą ilością zadań.Lekarze są pomęczeni dyżurując kolejne doby w kolejnych szpitalach więc najlepiej im nie przeszkadzać.Salowych na nocnych dyżurach już nie ma.A pielęgniarka za najniższą średnią krajową możę wszystko.Dwie pielegniarki na dyżurze na 30-sto osobowy oddział z czego połowa wymaga pampersowania ,karnirnia, pojenia podania leków zmiany pozycji i bóg wie czego jeszcze

#17  2014.02.08 20:50:10 ~Ela

BRAWO DLA TEJ PANI.TRZEBA MIEĆ SWOJE ZDANIE.TERAZ NIE MA TAKICH OSÓB JAK TA POŁOŻNA.PRZECZYTAŁAM ARTYKUŁ , WYWIAD.TEN DYREKTOR TO ŻENADA! A GDZIE SĄ PIELĘGNIARKI Z TEGO SZPITALA? Wpis nr.6.Jaka ochrona służby zdrowia? Teraz kasa się liczy , nic więcej. Jeszcze raz Brawo! Trzymam kciuki za Panią! Jest Pani " WIELKA".POZDRAWIAM.

#18  2014.02.10 18:09:23 ~a.plak

Cieszę się, że są osoby, które mnie, moją ideologię i punkt widzenia rozumieją. Zapraszam na facebooka - założonego przez moje pacjentki ( tylko pacjent wart jest poświęcenia ); adres na mojej stronie. Proszę o komentarze, wymianę poglądów, polubienia - na facebooka. Liczę na koleżanki. Z wyrazami szacunku. A.PLAK.

#19  2014.02.24 16:09:31 ~a.plak

Ponawiam prośbę o zapoznanie się z moją stroną internetową http//agnieszkaplak.pl - zapraszam do aktywności na facebook. Informuję, iż moja sytuacja zawodowa pozostaje bez zmian - zgodnie z zapowiedzią przed próbą usunięcia mnie ze st. Pielęgniarki naczelnej - na ponad rok przed ostatecznym zerwaniem relacji pracowniczych w 2011r; POMIMO PRAWOMOCNEGO WYROKU SĄDU - nakazującego dopuszczenie mnie do pracy Napis, cz aby zyskać sprawiedliwość - trzeba poświęcić życie; jest nadal bez odpowiedzi. Podobno żyjemy w państwie prawa i rzekomo jesteśmy wobec Niego równi. Czy oby napewno. Okażcie Swój solidaryzm. Pokażcie, że pielęgniarki i położne to osoby godne zaufania i prawe

#20  2014.02.25 10:10:40 ~GOŚĆ

TRZYMAM KCIUKI.ALE MA PANI PECHA. KOLEJNA AFERA W MZ. CZY KTOŚ ZWRÓCI UWAGĘ NA PANI SPRAWY I PROBLEMY?

#21  2014.02.25 10:52:23 ~a.p.

Dzięki. W mojej ocenie obecna afera. Jedna z wielu, to konsekwencja zamiatania poprzednich pod dywan i ciche przyzwolenie. Układy są niestety silne i uczciwość jest tłamszona i eliminowana- społeczność zastraszona. Przeczytaj WYWIAD na mojej stronie. Czyż wice prezes NFZ ton nie były Dyrektor d/s Ekonomicznych Szpitala, z którego zostałam wyeliminowana ? Próba przekazania kadry pielęgniarskiej w outsorcing - dążenia komercjalizacyjne . WIERZĘ, ŻE W KOŃCU ZOSTANIE TO DOSTRZEŻONE !

#22  2014.03.01 12:05:22 ~A. PLAK

Drogie koleżanki pielęgniarki i położe- już niebawem zostaną rozesłane i opublikowane listy otwarte w mojej sprawie. Zapraszam na mój profil na FB; wejście : http ://agnieszkaplak.pl - w referencjach ikona z bocianem. Polubcie i udostępniajcie stronę dalej. WARZNE . BĄDZCIE SOLIDARNE.

#23  2014.03.07 08:18:15 ~A.Plak

WAŻNE ! DROGIE KOLEŻANKI PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE. ZAPOZNAJCIE SIĘ Z LISTAMI OTWARTYMI SKIEROWANYMI PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ W MOJEJ SPRAWIE. www.agnieszkaplak.pl ( położna )

#24  2014.03.14 10:42:54 ~a.plak

Stworzyłam w Szpitalu prestiż i szacunek dla pielęgniarek i położnych. Zadbałam, o godne płace i socjal. Zniszczyły to: - plany zarabiania na pielęgniarka i pacjencie - komercjalizacja i zyski dla prezesów. - nie wywiązywanie się przez Dyrektora z obowiązków ( za podjęte i niepodjęte decyzje w sytuacjach tego wymagająch a następowo zarzucanie mi wstąpienia na drogę Sądową. - nieuczciwość obecnej naczelnej, która zamiast wspierać prawdę w mojej sprawie - rozsiewała w środowisku plotki na mój temat solidaryzując się z osobami dążącymi do przekształcenia świetnie wówczas prosperującą placówki. Dlatego proszę: komentuje na mojej stronie, ratujcie na FB. W ten sposób działacie nie tylko na moją rzecz, lecz całego środowiska . A.P.

#25  2014.03.14 10:49:12 ~ad.wyżej

Sory za błąd powyżej - lajkujcie na FB Strona: www.agnieszkaplak.pl wejście na FB ikona bocian w preferencjach. POZDRAWIAM. A.P.

#26  2014.03.16 00:30:29 ~położna

Drogie koleżanki pielęgniarki i położne - przeglądam fora, czytam wypowiedzi i dziwię się. Tyle macie do powiedzenia w kuluarach. Nawołujecie do sprzeciwu. Gdzie jednak Wasze poparcie dla jednej z nas. Ta położna/naczelna - to wzór. Walczyła o personel i pacjenta. WESPRZYJMY JĄ W AKCJI.POKARZMY JEJ I JEJ OPRAWCOM, ŻE NIE JEST SAMA.

#27  2014.03.17 16:43:56 ~położna

Agnieszko. Trzymamy kciuki. Szacunek za wytrwałość w walce z tymi oszołomami i cwaniakami.Listy super. Cieszymy się, że tyle osób walczy o Ciebie i Twój ciężko zapracowany szacunek. Wierzymy, że w końcu prawda zwycięży i osoby odpowiedzialne za wyeliminowanie Cię ze Szpitala słono za to zapłacą, a Ty odzyskasz wszystko czego Cię pozbawiono: pracę, szacunek i pozycję. Szpital tyle Ci zawdzięcza. Smutne, że trafiła się nam taka Dyrekcja ( judasze i cwaniacy ).

#28  2014.03.17 17:36:08 ~gość

CO SIĘ DZIEJE W TYM KRAJU. Jak można dopuścić do sytuacji, w której nierespektowany jest prawomocny wyrok. Gdzie jest pracodawca takiego dyrektora. WSTYD I KARYGODNE.

#29  2014.03.18 00:29:20 ~PACJENT

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się wywiadem i Wyrokami na stronie: www.agnieszkaplak.pl Wyrok jest prawomocny i jednoznaczny. Sąd nie uznał argumentów pracodawcy nakazując dopuszczenie pani Agnieszki do pracy. Pan Dyrektor nie realizując Wyroku Sądu łamie prawo. Czyniąc czarny PR w Jej kierunku łamie normy moralne i etyczne. Czy można go nazwać mężem zaufania. Czy Jest godny piastowanego stanowiska.

#30  2014.03.20 12:33:48 ~gosc

A ja jednak uważam ze pani położna poprzez swoje zachowanie tylko pokazała jest osobo nie zrównoważono i emocjonalnie chwiejno. Rozumie pielegniarsko solidarność. Jestem pielegniarsko. Ale nie chciałabym pracować z tako osobo która podejmuje drastyczno akcje aby zwrócić uwagę na siebie I swojo krzywdę. . Pani ta potrzebuje pomocy psychologa. Swoim zachowaniem nadaje złe imię pielęgniarkom.

#31  2014.03.20 15:40:55 ~do gościa

Czy to pani wracała się na stanowisko po plecach koleżanki i w ten sposób próbuje go bronić. Było by to typowe dla pani. Robiła to pani już wcześniej, co potwierdzali pracownicy IP. Te same opinie feruje również zatrudniona przez panią i dyrektora poza plecami Agnieszki oddziałowa IP - EM; mianowaniem po usunięciu Agnieszki. Nie przeszkodził w tym brak kwalifikacji. Za to panie wspierające Agnieszkę bardzo szybko zdegradowano. PRZYNOSICIE WSTYD ŚRODOWISKU I SPOŁECZNOŚCI. I JAKIM PRAWEM GOŚCIU DYWAGUJESZ Z WYROKIEM.

#32  2014.03.20 15:58:26 ~fakt

To fakt. Obecna naczelna od dawna z panią ekonomiczną spiskowały przeciwko Agnieszce. Chciała nawet sama nadzorować agęcję pielęgniarską. Wszystko, aby pozbyć się Agnieszki. Fałszywa i zakłamana karierowiczka obecnie mówiąca: " małymi kroczkami i zobaczcie, gdzie jestem". Wstydź się pani Ż. Wierzę, że słono zapłacicie za opluwanie Agnieszki. Do pięt Jej nie dorastacie.

#33  2014.03.22 13:37:14 ~gość

Dokąd doszłam . - A KIM SIĘ STAŁAŚ . Świetny sposób na karierę. Szok.

#34  2014.03.28 00:02:30 ~Ja to x

Zofijo, czy ci nie wstyd ? Nie wiesz, co to znaczy. Odkąd M.F. wskazał ci nie za darmo drogę ? Oj, oj koleżanko. Jak obecnie wygląda ? Napisz, czy ci z tym dobrze. Przez takie jak ty przeszłam do sektota prywatnego. Kim jestem również A. Myśl. Bliska kiedyś przyjaciółka. Aga - trzymaj się i daj znać, co u ciebie. ( 21.04.2008 ). Pozdrawiam A.

#35  2014.03.29 22:59:10 ~do Zofia

Sz.p. N. Nacz. Wstydu nie przynoś. Sektor epidemiologi. Szanował cię, ale bez przesady. Czy ci nie wstyd.

#36  2014.09.13 11:20:47 ~poł.

Wstyd ! . Ta pani przynosi chańbę grupie zawodowej. Pani Agnieszka wiele lat budowała Zespół, relacje. Pani Zofia niszczy to, co perfidnie przejęła. Obecnie brak należytej opieki pielęgniarskiej. Zapewnianie Tej przeszło w maskatadę zastraszonej, poniewieranej, uszczuplanej podstępnie grupy ludzi. Tak stanowią mające obecnie władzę BAZYLISZKI !

#37  2015.01.14 17:02:11 ~do red.

DZIŚ MAMY 13.01.2014 R - niestety WOIPi P, NIPiP, ZZPiP - nadal NIC. Brak jakiejkolwiek reakcji w przedmiotowej sprawie. Po co, utrzymujemy te Reliktowe - jałowe Samorządy. Opłacamy Je, a co z egzekucją Statitowych działań. Przynoszą wstyd i chańbę środowisku. !