Zobacz video i zdjęcia z konferencji, na której poinformowano, ze Dorota Gardias została "jedynką" na liście wyborów europosłów. Palikot - "To taki Wałęsa w spódnicy".

Pielęgniarki w mediach.

..................................................

Zobacz konferencję i obejrzyj zdjęcia ......

.

.

 

Komentarze użytkowników

#1  2014.02.02 13:53:34 ~ja

Popieram w pełni! Nareszcie coś o pielęgniarkach na salonach ! tylko nie krytykujcie halinki kiepskie !

#2  2014.02.02 15:33:19 ~ewa

Ale jesteście niestety NAIWNI, oj głupiutki,głupiutkie. Pan Palikot ma swój cel w tym,że wybrał Panią Gardias.Jego partia w ten sposób może zyskać większe poparcie, policzcie ile jest pielegniarek w Polsce:) A Pani Gardias co zrobiła przez 3,5 roku? Nic nie zrobiła dla pielegniarek.Żyjcie dalej ideałami, a misja zostanie spełniona. Ciao

#3  2014.02.02 16:30:00 ~Danka

Co można myśleć o osobie takiej jak Pani Gardias która tak życzliwie podaje rękę Palikotowi? albo głupia albo udaje głupią:)

#4  2014.02.02 20:09:22 ~ja

Dajcie spokój, niech jej się powiedzie. W końcu jest pielęgniarką. Może coś na tym zyskamy, ktoś z naszego środowiska w Europarlamencie.

#5  2014.02.02 21:10:49 ~Kasia

Byłam w Białym Miasteczku chyba tylko po to aby p.Gardias doskoczyła korytka - teraz wiem że TYLKO po to! Przykre!

#6  2014.02.02 21:55:46 ~mn

Do Ewy, Danki, Kasi i innych ,które same cicho siedzą, za to świetnie krytykują te spośród nas którym się coś chce . W słusznej sprawie ,choćby z diabłem . Wstyd mi za was Koleżanki ,wstyd! .

#7  2014.02.03 09:27:24 ~piel

I tu naocznie widać, że forsa nie śmierdzi.

#8  2014.02.03 10:27:50 ~Tera

Co to za pielęgniarka, co podpisuje się pod legalizacją narkotyków

#9  2014.02.03 20:23:07 ~Strzykawek

Srodowisko nasze jest, , że tak powiem bardzo trudne. . .wiem ale nie zrobię. .chcę ale się boję. .i w zasadzie jest czego się bać.bo u nas zwalnia się pielegniarke za nie podtakiwanie oddzialowej. .dużo nie zdzialasz.myślę że to jedyna pielegniarka, która startuje.po mimo zastrzeżeń zaglosujmy naNNią. !

#10  2014.02.03 21:08:31 ~Tera

Głosować na nią tylko dlatego, że jest pielęgniarką , a co zrobiła dla nas do tej pory? Podniosła sobie pensję, a nam składki.

#11  2014.02.04 20:24:50 ~era

Hej halinki konkrety i propozycje niech wam pampersy swiata nie przyslaniaja !

#12  2014.02.04 22:07:29 ~xyz

A jednak chorągiewka. Interesowna chorągiewka. Szkoda. Ja na nią nie zagłosuję. SDRP - SLD - teraz "Ruch". To oznacza, że jak poczuje interes w byciu przeciw pielęgniarkom, to się nie zająknie. Choć trzeba oddać sprawiedliwość, że potrafi dążyć do celu - własnego, osobistego, prywatnego, ambicjonalnego celu. Jeszcze raz - SZKODA!

#13  2014.02.06 17:19:48 ~gość

Przede wszystkim do Parlamentu Europejskiego nie startuje się wprost dla jakiejś grupy zawodowej, ani kraju. Praca dotyczy zagadnień globalnych. W " starej " Europie pielęgniarki mają się bardzo dobrze. Natomiast jak p. Gardias będzie miała wolę, noże dobrze poznać jak to się dzieje w tych krajach, że tam nasza grupa zawodowa nie narzeka. Może dajmy tej pielęgniarce szansę, przecież innej nie mamy.

#14  2014.02.09 09:25:00 ~tera

Ta pani miała szansę zrobić coś dla nas w Polsce. Nic nie zrobiła i nie mamy do niej zaufania.

#15  2014.02.10 10:33:05 ~gość

Nie zmienia to faktu, że żadna inna pielęgniarka nie zaistniała obecnie w tej kwestii. Może właśnie instytucje Unii muszą nacisnąć na naszych decydentów w naszych sprawach.

#16  2014.12.16 18:09:52 ~danutka

Nie zgadzam się z waszą opinią o p. Dorocie. Przemawia przez was jakaś zawiść? A skrucone pomostówki i sfinansowanie przez UE-wcześniej kilka moich koleżanek płaciło za nie i 2,5 roku musiały chodzić:a 203-fakt,że nie każdy dostał bo miał takiego adwokata lub sąd był stronniczy jak też nie każdy postawił się-kilka koleżanek straciło pracę ale dostały to co się należało i ponownie przyjęto je do pracy; wiele innych spraw o których dziwnym trafem nikt nie mówi bo się boi? A ja wiem jak wejdzie do ustawy projekt piel. systemu będzie nas więcej pracowało na etatach, a nie musiało pracować na kontraktach. NFZ nie podpisze umowy ze szpitalem jeżeli nie będzie miał odpowiednią ilość piel. na etacie w danym oddz. tak jak to jest z lekarzami.