Oglądalność odcinka serialu "PIELĘGNIARKI" wynosi 640 tys. widzów. Zobacz trzeci i czwarty odcinek.

Pielęgniarki w mediach.

..................................................

15 luty 2014 roku - zobacz zdjęcia z polskiego serialu PIELĘGNIARKI, gdzie główne bohaterki to: pielęgniarka naczelna, pielęgniarki pediatryczne, internistyczne oraz chirurgiczne. Czytano ponad 8 000 razy, 16 KOMENTARZY!

.

Zobacz  pierwszy odcinek serialu "PIELĘGNIARKI". Czytano ponad 3 000 razy, 25 KOMENTARZE!

.

Zobacz komentarze po pierwszym odcinku na facebooku

.

Zobacz  kolejne odcinki serialu "PIELĘGNIARKI"

 

.

 

Komentarze użytkowników

#1  2014.04.02 13:15:56 ~gość

Pracuję w zawodzie 20 lat i nie wiedziałam że tak powinna wyglądać praca pielęgniarek,polsat stworzył gniota,który otworzył mi oczy,jutro idę do naczelnej,bo chcę tak pracować jak w tym filmie,a nie zasuwać na swoim oddziale wewnętrznym.

#2  2014.04.03 08:28:37 ~,,,

Dlaczego same pielęgniari,jest tyle izb pielęgniarskich,nie organizują wyjść na ulicę na zasadzie np,poświęconych promocji zdrowia,ludziom z jakąś jednostką chorobową,i przy takich okazjach uświadamiać ludziom kim jest pielęgniarka .Szerokie pole do popisu. Ale panie zarządzające nie pozwolą na to,bo nie mają się czym pochwalić.Bo czym zamordyzm,pielęgniarka ma być głupia,przytakiwać.Najlepiej pokazać obraz pielęgniarki,albo Kiepska albo leśna góra,czy obecny niby dokument,z jednej skrajności w drugą.Jak można ludziom robić wodę z mózgu.Fałsz obłuda i zakłamanie.

#3  2014.04.03 08:36:50 ~,,,

A tu tylko parady gejów,ateistów itd. itp. Głupim narodem łatwo się rządzi.

#4  2014.04.03 09:11:04 ~pielęg.

Obejrzałam całe dwa odcinki i z każdą minutą tego pseudo dokumentu utwierdzałam się w przekonaniu ze to jedna wielka masakra. zero pokazywania ciężkiej pracy, odpowiedzialności, ogromu obowiązków a w zamian powielanie stereotypu o młodej głupiej pielęgniarce co lewatywy nie umie zrobić i pan "doktur" musi jej pokazać -żenada. lub co gorsze młodej zgrabnej co chce lekarzowi do łózka za wszelką cenę wejść. a potem się dziwimy ze ludzie nas nie szanują a lakarze traktują jak zwykłych roboli bez własnych mózgów. i jak ma się zmienić myślenie o pielęgniarstwie XXI wieku. wstyd! ja zapraszam realizatorów do mojego szpitala- zobaczą czym jest praca pielęgniarek w rzeczywistości. oby to szybko zdjęli z anteny.

#5  2014.04.03 10:52:44 ~gość

Bardzo podoba mi się ta szwędająca się po oddziele pielęgniarka ja taką prace też mogę robić jeszcze tylko latareczka i Florencja gotowa 'Tak poważnie to dlaczego nasze izby i związki zawodowe pozwalają tak Nas obrażać widać nie mają pojęcia jak pracują i w jakich warunkach pielęgniarki ,Proponuję w szpitalach założyć ukryte kamery i zrobić z tego film to da obraz rzeczywistości.

#6  2014.04.03 13:30:30 ~Ania

Okropieństwo,następny krok by upodlić nasz zawód.

#7  2014.04.03 19:45:39 ~Ona

Ten film pozostawiam bez komentarza,i nie zamierzam oglądać. Proponowałabym zamianę Isaura!

#8  2014.04.03 20:36:01 ~fox

Wynik oglądalności świadczy o tym , ze ten serial oglądają tylko pielęgniarki z rodzinami :)

#9  2014.04.05 13:50:39 ~ja

Proszę jakie godziny oglądalności g 12 w poniedziałek śmiechu warte a na sygnale wieczorkiem i to na tvp. 2 polsacie chowaj się ty gniocie !

#10  2015.04.24 18:14:05 ~gość

To tylko film, nie ma co nawet reagować.