Zgadzasz się na zastrzyk od pani Doroty Gardias, kandydatki do Parlamentu Europejskiego? Ja NIE!

Pielęgniarki w polityce.

.........................................................................

Jako obywatel, przedstawiłem na Portalu Pielęgniarek i Położnych swoją opinię w zakresie kandydatury pani Doroty Gardias na europosła. Działalność kandydatki w zakresie forsowania ustawowego zakazu kontraktów, który miał dotyczyć tylko naszej grupy zawodowej wzbudza poważne obawy w kontekście ewentualnej przyszłej działalności w europarlamencie. Szczegóły w powyższym zakresie znajdziesz pod linkiem: Zdecydowanie NIE dla kandydatury Doroty Gardias na europosła! Czytano prawie 3 000 razy, 48 KOMENTARZY!

.

Natomiast poniżej publikuję spot wyborczy pani Doroty Gardias, którego premiera odbyła się dzisiaj - dnia 7 kwietnia 2014 roku.

Pani Doroto! Nie jestem pani zwolennikiem. Ale ktoś pani tym klipem zrobił ogromną krzywdę. Ten czepek. Ta strzykawka. Ta muzyka. Ta grafika. I ten tekst: A teraz zrobimy zastrzyk.

Myślę, że ten spot wywoła znaczną szkodę w zakresie postrzegania zawodu pielęgniarki przez polskie społeczeństwo. A przecież my od lat krzyczymy: JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI!

Ta strzykawka ..... myślę, że do wykorzystania przy lewatywie ..... autorom i wykonawcom spotu.

Zapraszam do dyskusji nad poniższym "dziełem".

Zobacz komentarze na facebooku.

Mariusz Mielcarek

 

 

.

Komentarze użytkowników

#1  2014.04.07 18:30:56 ~aaaaaaaaaa

Róbcie sobie, co chcecie, ale beze mnie!

#2  2014.04.07 18:40:19 ~pielg

Jaka kandydatka taki spot załosne ,widac o co jej chodzi .tylko euro ,nie sadze ze dla Kraju

#3  2014.04.07 19:42:55 ~....

To chyba wizje po jakimś środku psychoaktywnym.

#4  2014.04.07 20:30:11 ~mgrpiel

żenujące Tak właśnie wygląda nasze pielęgniarstwo.jak Pani Dorota i jej komentarz! Poziom 0

#5  2014.04.07 20:33:05 ~gość

A mnie tam chodzi o euro, a Wam nie ?

#6  2014.04.07 20:39:50 ~Basik 55

A gdzie procedury medyczne.zastrzyki robimy w rękawiczkach.

#7  2014.04.07 21:24:16 ~dodka

Ta pani już miała swoje "pięć "minut i z niego nie skorzystała,narażając pielęgniarki na ośmieszenie.Może czas już skończyć z tą pseudo działalnością ?

#8  2014.04.07 21:28:03 ~kinia

Nie wiem czego tu się czepiać, spot jak spot, ani nie obraża ani nie profanuje niczego, jak dla mnie nie ma nic za co można by się oburzyć.

#9  2014.04.07 21:31:04 ~ktoś

Może ta Pani Gardias nie jest taka zła? Myslę, że należy dać jej szansę.

#10  2014.04.07 22:01:36 ~Aga K

Nie udzielam sie na forum, ale sledze strone. Spot naprawde na poziomie dzieciecym, wstyd dla zawodu. Brak mi slow. W kraju pielegniarstwo upada, a Paniusia na zachod chce jechac strzykaweczka walczyc. O co i dla kogo pytam

#11  2014.04.07 22:04:50 ~Bożena

Zlikwidować Izby , biora kase za nic nie robienie , szkoda słów . Walcza o stołki a nie o lepsze warunki pracy dla pielęgniarek .

#12  2014.04.07 22:13:03 ~A

Ale siara.jakie pielęgniarstwo taki spot reklamowy.

#13  2014.04.07 22:14:26 ~kobieta 45

Jakie studia pomostowe taki spot

#14  2014.04.07 22:33:57 ~gość

żenada jest mi wstyd że ktos taki nie zrobił nic dobrego dla Nas jako grupy zawodowej w Polsce a co chce ,robić" w Europarlamencie,chyba karierę ale jako kto nie wiem?

#15  2014.04.07 22:39:00 ~EWKA

DAJCIE KOBIECIE SZANSĘ. lekarze głosują na lekarzy a PIELĘGNIARKI powinny GŁOSOWAĆ NA PIELĘGNIARKĘ! http://www.youtube.com/watch? v=lH7TeXkYZdK0

#16  2014.04.07 22:44:09 ~Paweł

Masakra! Kto wymyślił i pozwolił na produkcję takiego spotu. Może to zadziała na niedorozwiniętych. Czy pielęgniarstwo aż tak nisko upadło?

#17  2014.04.07 22:46:16 ~kasia

Spot jest beznadziejny, ale czepianie się do czepka jest co najmniej nie na miejscu. Czepek jest częścią naszego mundurku, aż tyle.

#18  2014.04.07 22:49:11 ~Moni

Żenada:((((((((((((((((((((((

#19  2014.04.07 22:49:27 ~lekarz

Widzę,że pielęgniarki znowu nie trzymają się razem. Smutna prawda, a MY lekarze za ministrem zdrowia to jak w ogień się rzucimy.

#20  2014.04.07 23:01:19 ~Studentka

Panie Lekarzu MY pielęgniarki w odróżnieniu od WAS lekarzy nie zarabiamy kokosów tylko krocie . i gdyby WAM lekarzom pracodawca powiedział "brak podwyżki od 10 lat? jak się nie podoba to do widzenia . ! " to WY lekarze nie trzymalibyście się razem bo ciężko jest zrobić cokolwiek jeśli ma się na utrzymaniu rodzinę zarabiając niecałe 1700 . Smutna prawda . prawda ?

#21  2014.04.08 00:17:37 obiektywna

Do studentki, pracuję w zawodzie 20 lat i cóż mogę powiedzieć lata temu jak pielęgniarki trzymały się razem jeszcze udało się coś wywalczyć, dzisiaj dzięki temu ze każdy widzi koniuszek własnego nosa nie zarabia dobrze nikt. Jesteśmy winne same sobie. Jeszcze niecałe 10 lat temu pensja młodego lekarza była taka jak moja w tamtym czasie. spot jest zwykłą przenośnia i trzeba go potrafić zrozumieć. tak jak większość dziennikarzy oraz minister sportu nie zrozumieli wypowiedzi Janowicza o szopach, tak i pielęgniarki nie rozumieją reklamy z Pania Gardias. Smutne to, a jest prosta i nie zawsze widząc znaczek euro trzeba mieć przed oczami pieniądze. Jest to szeroko pomyślane, takie jest moje zdanie. Wybiera się do Parlamentu Europejskiego po to aby walczyć i aplikować do naszego systemu to co Unijne i nie są to tylko pieniądze. Trzeba popierać swoich i nie rzucać jadem. Przemawia przez was zawiść, a to baba z charyzmą i trzeba ja popierać. Miała rację, że kontrakty zniszczą polskie pielęgniarstwo. To ona wywalczyła ostatnie podwyżki, było to za czasów PiS i prof. Religi.

#22  2014.04.08 07:32:33 ~mono

Swieta racja Pani obiektywna, popieram to co Pani powiedziała. Pielęgniarki szanowne przestańcie wreszcie ze wszystkiego być takie niezadowolone, psujecie tym wizerunek polskiego pielęgniarstwa. OJ DURNE BABY.

#23  2014.04.08 08:24:00 ~Joanna

JEDYNA KOBIETA -PIELEGNIARKA która ma możliwość zmienić nasz zawód poprzez m.inn. wprowadzenie pielęgniarki w system TAK JAK są wprowadzeni lekarze! JEDYNA kobieta która mówi o NASZYCH problemach do urzędników, a WY na NIĄ plujecie niewytłumaczoną złośliwością. PRZECIEŻ TO JEST NASZA SZANSA! POLECAM LINK, posłuchajcie o co chce walczyć NASZA koleżanka: http://www.youtube.com/watch? v=lH7TeXYZdKO

#24  2014.04.08 08:25:09 ~gość

Kiedyś myślałam, że negatywna selekcja do zawodu była za moich, starych, wrednych komunistycznych czasów. Teraz widzę, że "negatywna" selekcja do zawodu z tamtego czasu to było wybieranie doń samych kryształów. Żenujący poziom, żenująca wiedza i brak jakiegokolwiek honoru i godności, ot co teraz sobą prezentujemy. Tylko szczekać na siebie potrafimy. Wstyd i hańba. Za chwilę wstyd się będzie przyznać, że reprezentujemy ten sam zawód.

#25  2014.04.08 08:34:52 ~,,,

Widzę,że pielęgniarki są bardzo naiwne,tyle razy upokarzane,i żadnych logicznych wniosków.Czekanie, bo ta czy tamta pani załatwi dobrobyt.Postawa godna pożałowania.

#26  2014.04.08 08:47:33 ~Asia

Koleżanki gdybyśmy wsparły Dorotę po przez głosowanie na Nią, i podjęły bezpośrednio z Nią rozmowy na gruncie zawodowym to by ją zmobilizowało do dalszych rozmów z urzędnikami. Jestem przekonana że właśnie nastąpiła dla Nas mała szansa, jeszcze nie mieliśmy PIELĘGNIARKI W żadnej partii, a niestety tam się wszystko zaczyna. Ona sama nie da sobie rady bez NAS!

#27  2014.04.08 08:49:43 ~;;;

Nie macie zielonego pojęcia co się dzieje w tym parlamencie eu.Jak to działa,w/g jakich zasad,o których nie macie zielonego pojęcia. I naiwnie wierzycie,że unia Was ochroni,nasypie pieniędzy.Chyba jesteście śmieszne.Przytakujcie nadal lekarzom,izbom,parlamentarzystom itd.itp. a skończycie w rynsztoku.

#28  2014.04.08 09:22:06 ~xyz

Może i spot nie jest najlepszy, ale Pani Dorota walczy o naszą przyszłość. Pomóżmy jej. http://www.youtube.com/watch? v=lH7TeXYZdK0

#29  2014.04.08 10:15:56 ~Ewa

Panie Mariusz M. mógłby Pan okazać troszkę sympatii w kierunku Pani Doroty. Proszę pamiętać że zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Panu również zależy na tym aby nasz zawód był w końcu doceniany przez społeczeństwo i dobrze wynagradzany. Dzięki takim osobom jak Pan, jak Dorota G, jak Anna W. widzę początki budowania lepszego jutra. Zaczyna się od rozmowy i nagłaśniania naszych problemów. Cisza w tym wypadku jest tylko srebrem.

#30  2014.04.08 11:42:58 ~akuszerka

Fakt i spot i osoba żenująca. Jakoś się tak dziwnie składa, że nasze koleżanki są twarzami różnych partii, przelicza się nas na głosy. Efektów brak, nie ma nas w parlamentach, a jak jesteśmy nie robimy dla środowiska nic, tak jak w izbach KARIERA

#31  2014.04.08 12:15:47 ~mono

Do przedmówców! Sami jesteście smieszni i żenujący. Nie widzę nic zenującego w osobie Pani Doroty, ani w jej spocie. Porównajcie sobie spoty innych polityków, bo to mniej więcej tak samo wygląda. Ktoś mówi, że jesteśmy śmieszne i naiwne, że się ośmieszymy i poniżymy wybierając ją. Ale jeśli mi wolno zauważyć jeśli jej nie wybierzemy to dopiero wtedy okazemy się naiwne licząc, że ktoś poza nią zechce zainteresować się sprawami pielęgniarek. Przestańcie wreszcie na wszystkim i na wszystkich wieszać psy. I na sobie nawzajem też. Ja tam kocham wszystkie pielęgniarki, bo to dobre kobiety są.

#32  2014.04.08 12:44:47 ~gość

Nie rozumiem o co tyle szumu, Pani obrazowo przedstawiła swoją przyszłą pracę,---------- każdemu trzeba dać szansę.Malkontenci przestańcie marudzić.

#33  2014.04.08 13:04:56 ~...

A ja nie wierzę w żadne Panie Krysie Marysie,tyle ich było,a pielęgniarstwo na dnie.A panie reprezentantki mają się coraz lepiej.Ile było szans,i nic od ponad 20 lat! Są to metody nieskuteczne.

#34  2014.04.08 13:12:49 ~,,,,

A co Pani G.w ostatnim czasie zrobiła dla zawodu ? Czyta pewnie te nasze żale,i głosi hasła pod publiczkę,aby zyskać głosy. Jeżeli zrobi teraz coś namacalnego,to może zyska mój głos.Inaczej nie uwierzę w szczerość intencji.

#35  2014.04.08 13:50:30 ~ona

Coś mało wciągnęła! :) Pani salowa Marysia więcej by swoim odkurzaczem nazbierała:). A te Euro to dla kogo ,że się tak zapytam , bo mam dziwne skojarzenia.

#36  2014.04.08 13:52:01 ~do 34

A masz coś do stracenia? to może od razu zagłosuj na jakiegoś lekarza. ten to na pewno ma najlepsze intencje i szczere "w przeciwieństwie do Pani Doroty"

#37  2014.04.08 14:53:52 ~,,,,

Te wszystkie decydentki pielęgniarskie to i tak protegowane lekarzy,które w zamian muszą tańczyć jak im zagrają.Inaczej takiej nie pozwolą pozostać na stanowisku.Znam wiele takich sytuacji, /informacja między placówkami tej nie przyjmujcie /

#38  2014.04.08 15:50:15 ~aga

Jeśli do tej pory nie zrobiła nic u nas w Polsce, to po co tam chce startować!

#39  2014.04.08 16:58:35 ~mgr

Drogie Koleżanki, splot żałosny! bardzo źle marketingowo zrobiony-jest negatywny! Jak dziś usłyszałam rano w Zetce jak się nawalają z tego splotu.że zastrzyczek siostra da i znów to seksualne podejście-wstyd mi! A Pani Dorota jak sierota stoi i gada:D Do Parlamentu ludzie z JAJAMI, nie baby!

#40  2014.04.08 17:38:30 ~KDK

Jakie żałosne te wypowiedzi, a co Ty czy Ty zrobiłaś dla zawodu ,tylko narzekanie ,narzekanie każda z nas ma możliwość zaistnieć trzeba tylko chcieć , jak ktoś chce coś zrobić to zaraz krytyka,że oszust i cwaniak .To jest właśnie żenujące i mało profesjonalne

#41  2014.04.08 17:57:13 ~anes

Malo profesjonalny spot,naprawde zenada. A tak poza tym to sam zastrzyk odstrasza!

#42  2014.04.08 18:24:04 ~do 6

Pani Gardias pewnie ostatni raz pracowała jako pielegniarka w czasach gdy rękawiczek używało sie tylko przy operacji i waznych zabiegach(rękawiczki sie myło,suszyło,talkowało i pakowało do ponownej sterylizacji).W sumie ostatni raz tak siępracowało jakieś 25-28 lat temu.Wtedy rękawiczek nie uzywało sie nawet przy lewatywach, toaletach,toalecie posmiertnej.

#43  2014.04.08 18:33:03 ~ja

Obiektywna,masz rację.Ja w zawodzie pracuje 32 lata(jestem po Studium,które UE uznała dyrektywą jako studia zawodowe).Kiedy zaczynałam pracę na oddziale,ramie w ramie pracowały:pielęgniarki po LP i po SM oraz asystentki.Moja pierwszą oddziałową była asystentka(czyli osoba wykonująca podstawowe czynnosci,po rocznej szkole,bez dyplomu;tak samo jak felczer czyli wykwalifikowany pielegniarz bez dyplomu lekarskiego)ale z ponad 30 letnim stazem i z taką wiedzą,ze nawet lekarze pytali się jej o zdanie i prosili o pomoc.Wspólnie pracowałyśmy,dbałysmy o swoje prawa

#44  2014.04.08 18:40:45 ~ja

Cd. Wszystko popsuło sie z chwilą zmiany systemu kształcenia.Po zlikwidowaniu najpierw liceów apóźniej studiów wprowadzonolicencjaty.Stałosieto z jakieś 10-12 lat remu.I doprowadziło do tego,ze pielegniarki nie sa ze sobą ale obok siebie. Każda widzi tylko swój czubek nosa.Palma i sodówa wali przy licytowaniu sie:czyja szkoła wazniejsza,czy pacjent powinien mówić siostro czy proszę pani,ile która ciagnie etatów,czy czepek to obciach czy nie itd.Zatraciło sie przez to co w naszym zawodzie najwazniejsze.Krzyk jest, ze nas nikt nie szanuje.Ale kto będzie szanował kłębowisko wściekłych zmij plujacych jadem na koleżanki,na swoje srodowisko. Dziewczyny,opamiętajcie sie!

#45  2014.04.08 18:44:57 ~wojtek

Żałosne i tyle. Już nawet nie śmieszne

#46  2014.04.08 18:55:21 ~xx

Harpia ściąga euro do strzykawki , a po tem ? Do kieszeni oczywiście ! Jest specjalistką - kantu i cwaniactwa. Odznaczona za zasługi ; TRZYMANIA WOLI ŚRODOWISKA W RYZACH. UDAŁO SIĘ JEJ. JAKIE GRZECZNE MAMY PIELĘGNIARKI. PRACUJĄ GRZECZNIE NA KILKU ETATACH I SIEDZĄ CICHUTKO. Zapomniały, że mają demokratyczne prawo wyrażania swych opinii. Popatrzcie jak o swoje walczy p. Gardias ! Weście przykład i zawalczcie o siebie.

#47  2014.04.08 19:50:03 ~?????????

Po przeczytaniu wszystkich postów można stwierdzić, że takiej drugiej głupiej grupy zawodowej w Polsce nie ma. Zamiast walczyć o swoje, gnoją się nawzajem. Jedna się wychyliła to sruu ją do szamba. Super! opluwajcie tak dalej a na pewno się wam polepszy.

#48  2014.04.08 20:10:26 ~kdk

Mam wrażenie że to nie pielęgniarki piszą te głupoty, ktoś się podszywa i tyle,koleżanki nie dajcie się podpuszczać nic dobrego z tego opluwania się nawzajem nie będzie pieniędzy nie przybędzie ,wszyscy się śmieją z naszej głupoty i cieszą się,jak widzą ,że pielęgniarki są tak mało solidarne

#49  2014.04.08 20:18:07 ~jola

Chyba masz rację ,ja tez nie wierzę w taką głupotę naszej grupy zawodowej, popieram poprzedniczkę dziewczyny nie dajcie się podpuszczać ! My pielęgniarki musimy się trzymać razem, bo nikt nam nie pomoże,a napewno nie te wszystkie wściekłe osoby.

#50  2014.04.08 21:28:58 ~żal

Wystarczy 1,2. wpisy IZBÓWEK, a już rodzą się wątpliwości ! Patrzcie na rzeczywistość waszej pracy i płacy. Miejcie Swoje zdanie potwierdzone codziennością i nie pozwalajcie dłużej sobą manipulować. Są wybory to skomlą o nasze głosy. Gdzie są po wyborach. Mają Nas w d.e. Niech się nauczą, że na poparcie trzeba zapracować. NIE SZANUJĄ NAS - SZANUJMY SIĘ SAME !

#51  2014.04.08 22:04:11 ~do 28

Gdyby Pani Ptak kandydowała oddałabym jej nie tylko swój głos ale i serce jak pewnie wszyscy! gardiasowa nie ma i nie będzie nigdy miała naszego poparcia.

#52  2014.04.08 22:07:26 ~hahah

Hahahahahahhahahahahahahahaha !

#53  2014.04.08 22:28:01 ~Piel.

Ja rozumiem dobre chęci tej pni, ale ludzie taki spot - szkoda ze basenu tam nie zamieścili w metaforze do basenu pelnego gotówki . No przecież stać nas chyba jako pielęgniarki na inteligetniejsze promowanie swojego zawodu.

#54  2014.04.08 23:11:32 ~ja

Niestety moje kochane kolezanki,90% wpisów pochodzi od pielegniarek.które wciąż gnoja sie wzajemnie za rodzaj szkoły,ilość ciągnietych etatów do których nikt kałachem nie zmusza.

#55  2014.04.09 00:57:32 ~jak

Jak dla mnie to ta pani dorcia może iść na zmywak . Mam ją w głębokim poważaniu. Charuję prawie 30 lat i coraz gorzej. Takiego dna jak teraz to jeszcze nie było. A ona co. Medale, zasługi. Pytam za co ? One wszystkie rządzą przez skłucanie środowiska ( rozdzielność zawodową piel. i poł. doprowadzenie w pewnym okresie do uznawania kwalifikacji polskich piel. - ich zasługa ). Zamiast kreować pielęgniarstwo i cementować solidaryzuje zawodowy - rozwalają wszystko. Moje otoczenie, wszystkie koleżanki piel. jednogłośnie mówimy nie tej pani; choćby nie wiem jak z tą strzykawką się wyginała. Najlepiej. Niech ją sobie wsadzi w du.ę.

#56  2014.04.09 07:48:50 ~do 55

Masz rację. Olewają nas od lat i wykorzystują nasz altruizm. W tym czasie wyborów wyjdźmy masowo na ulice. Nie do Sejmu. Zobaczycie, że sami do nas wyjdą ( jak rolnicy ). Szybko zmieniono MR. Proszeni się przed Sejmem, czy kontrolowane miasteczko nic nie da. Zablokujmy główne trasy, trakcje kolejowe. Niech w końcu partie i kandydaci do wyborów pokażą, kto jest wart naszego głosu . TO NAJLEPSZY MOMENT NA EGZEKUCJĘ PŁAC I KOSZYKA ŚWIADCZEŃ PIELĘGNIARSKICH. DZIEWCZYNY I PANOWIE NIE TRAĆMY CZASU I SZANSY.

#57  2014.04.09 08:41:32 ~MONO

ŚMIESZNE TO WSZYSTKO, TO RUSZCIE DUPY JAK WAM NIE PASUJE I NA ULICĘ A NIE NA KOMPACH W FOTELIKU I TEJ TO NIE PASUJE, TEJ TAMTO. KTO TO JEST PANI GARDIAS KAZDY WIE A WY KRYTYKANCI TO KIM JESTEŚCIE I CO ZROBILIŚCIE DLA ZAWODU? ODP. - NICCCCCC. A BLĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH W TYCH KOMENTARZACH BEZ LIKU. WSTYD MI ZE JESTEM PIELĘGNIARKĄ

#58  2014.04.09 09:23:33 ~:-!

O. Najlepiej opłacane pielęgniarki w kraju już na stanowiskach pracy. o_O. To co. Kawa, relaks po ciężkiej nocy i liczenie zysków i profitów z oczekiwanej wygranej D.G; koleżanki - wczytajcie się w MONO.

#59  2014.04.09 11:29:39 ~MONO

CO TY MASZ DO MNIE? ŻE JA NIBY RELAKS I KAWKA W PRACY? A TY KTO? WIECZNIE NIEZADOWOLONA ROZKAPRYSZONA LALUNIA. MNIE RODZICE NAUCZYLI, ŻEBY WYMAGAĆ OD INNYCH TRZEBA NAJPIERW WYMAGAĆ OD SIEBIE. KU ŚCISLOŚCI JESTEM PIELĘGNIARKĄ ODCINKOWĄ OD 21 LAT I PRACUJĘ NA JEDNYM Z NAJCIĘŻSZYCH ODDZIAŁÓW, GERIATRO-INTERNA.

#60  2014.04.09 11:55:58 ~MONO

AAAAAA JUŻ WIEM UROJENIA- WSZĘDZIE WIDZISZ IZBIANKI. ZASTANAWIAJĄCE.

#61  2014.04.09 13:38:48 ~gosc

WTF is this? I don't get it.

#62  2014.04.09 13:50:33 ~mono

What das it mean WTF?

#63  2014.04.09 19:57:32 ~gość

Żałosna wymiana zdań, a forsy jak nie było widać tak nie widać. Na barykady.

#64  2014.04.13 06:59:21 ~wwwh

Szkoda jeszcze ze "stroju galowego" Pani nie ubrała, aby dostać sie do EU trzeba wykazać się na własnym terenie , niestety przez tyle lat nic nie zostało wywalczone twardą ręką jak np. zmiana ustawy o wyk. zawodu, minimalnych wynagrodzeń itp. straszne.

#65  2014.04.21 14:30:52 ~heeleen

Cóż powiedzieć.żenada

#66  2014.04.24 19:18:25 ~ewka

Kidys wystarczyl podpis piel.imie ,nazwisko Teraz pieczatka pielegniarka dyplomwana imie,nazwisko nr.prawa wykonyw.zawodu.Po co i komu jest to potrzebne.Obecnie ksztalci sie mgr.pielegniarstwa? Czy sa wgole piel bez dyplomu? Po co koszta na zbedne pieczatki? Za kilka lat znowu trzeba je bedzie zmieniac aby znowu bylo wesolo? Izowu ktos zapyta czy moze piel.pracuja na srodkach psycho.Pielegniarka z30letnimstarz.

#67  2014.04.25 17:22:04 ~krynia455

Witam. Z przeczytanych komentarzy wnioskuję że jest duża grupa w naszym środowisku która poprowadziła by okręt pod banderą "Polska Pielęgniarka"ku pomyślnym wiatrom, do pracy koleżanki i koledzy to może wtedy nie będzie kogo krytykować.Pozdrawiam.

#68  2014.04.26 23:09:46 ~as

Problem w tym, że bezbronne i nie chronione pielęgniarki nie pracują, a zapieprzają. Te, co miały je wspierać - kompromitują. Skostniały system do zmiany. Nie tą żanetą i nie przez tę panią. Zbierają od lat składki, całą kasę dzielą pomiędzy siebie, a gdy trzeba zrobić coś dla środowiska - wtedy taki kretyński spocik. Zaje - fajny PR. Nie dziwi arogancja wobec środowiska.

#69  2014.04.27 15:16:33 ~obserwator

KIEDY MY W KOŃCU ZMĄDRZEJEMY I WYJDZIEMY NA ULICĘ ? ! ZOSTAWCIE DZIESIĄTĄ PRACĘ I WALCZCIE O GODNOŚĆ NIE ZOSTAWJAJCIE SWOICH BLISKICH PRZEZ 24 H APELUJĘ BARDZO GORĄCO !

#70  2014.05.11 17:52:20 ~PROTEST

PANI GARDIAS NIGDY NIE POWINNA REPREZENTOWAĆ ŚRODOWISKA PIELĘGNIAREK! BYŁAM W BIAŁYM MIASTECZKU I WIEM KOGO REPREZENTOWAŁA I KIM SIĘ OTACZAŁA

#71  2014.05.15 20:48:04 ~addkm

Jesteśmy dość liczną grupą zawodową,do tego stanowiącą podstawę systemu-systemu służby zdrowia.bez nas nie ma szpitali,poradni,domów pomocy i in.Wszystkie jednogłośnie mówimy o warunkach pracy(złych warunkach),zarobkach(niskich zarobkach) i poszanowaniu zawodu(etat salowej,kuchenkowej i sekretarki-trzy w jednym,a miejsca na pielęgniarstwo brak),a nie potrafimy tak samo jednogłośnie niczego z tym zrobić.Nie wierzę w panią Gardias,gdyby chciała nam pomóc już by to zrobiła.A ja od prawie 10 lat mam taką samą podstawę,a obowiązków mi doszło,że nie zliczę.Na jednym etacie wykonuję kilka,tak samo jak każda z Was.Nie wydaje mi się byśmy coś zdziałały do puki nie zaczniemy walczyć razem.Lekarze jedno hasło.i już są na ulicy,protestują,walczą,otrzymują.Idźmy tak jak oni-idźmy razem,a nie oglądajmy się na jakąś panią G.