Uwaga!!! Zapowiadane podwyżki zamieniają się w "wsparcie finansowe"! Zobacz informator redakcji Gazety Pielęgniarek i Położnych o zapowiadanych podwyżkach - nakład papierowy 90 tysięcy egzemplarzy.

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych pielegniarki.info.pl - Nakład 90 tysięcy egzemplarzy.

 

 

Zobacz powyższą stronę Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Połżnych w pdf

Zobacz także stronę tytułową bieżącego wydania Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.07.08 17:31:36 ~Asia

Pan M. prowadzący gazetkę jest inteligentnym człowiekiem i dziwię się że zajmuje się pielęgniarstwem , w innej dziedzinie dawno by osiągnął o wiele większe wynagrodzenie i PRESTIŻ zawodowy. cierpliwość u faceta? Bo jaki facet by wytrzymał z tymi babami. Wczoraj byłam w Poradni i obsługiwała mnie "koleżanka" pielęgniarka z chrupkiem kukurydzianym w ustach, dosłownie! , jej spojrzenie i mowa ciała dawała dużo do życzenia, po prostu masakra, be z przesady ale druga z włosami obciętymi na chłopaka-koguta-biały blond, była taka sama, nie zbyt miła i lekceważąca, hasła typu "mogły by się skończyć te upały", "gorąco mi": co u twojej teściowej", mogły sobie darować. Jestem pielęgniarką nie pracującą i im dłużej nie pracuję tym bardziej widzę jak niskiej kultury są te Panie. Zajmują się nie tym czym powinny i ich zachowanie jest po prostu jarmarczne czego ja osobiście nie akceptuję. Nigdzie tego nie ma, ani w obsłudze bankowej, ani urzędowej, ani hotelowej czy nawet u fizjoterapeutów.

#2  2015.07.08 18:04:13 ~On32

Ja już się niczemu nie dziwię. Przestańmy się dziwić. W dużym mieście szukając pracy w tym zawodzie proponuje się 2000zł brutto. W szpitalach gdzie oferują nieco więcej przyjęć nie ma. To jest mit, że jest praca w Polsce dla pielęgniarek. Powinno się głosić hasła: jest zapotrzebowanie na opiekę w społeczeństwie, ale realnej pracy nie ma! Oddajmy jeszcze po 100zł pensji dla lekarzy, bo im jest "za mało". wyrzeknijmy się wszystkiego, i pracujmy za darmo. Nie ma realnej pracy godnej w Polsce w tym zawodzie. Bo jak dzwonię i pytam i cv roznoszę to jest tylko taka za 2000zł brutto. Tyle też dają i w biedronce, ale i tam przyjęć nie ma.~! Nie łudźmy się ten zawód został sprzedany i jest cudownie, że po szkole trafia mało na nasz rodziny rynek medyczny. Pracy nie ma i nie będzie. (godnej- bo taka tylko jest zarezerwowana dla innych zawodów medycznych).

#3  2015.07.08 18:22:27 ~NIE

W jednym z śląskich miast na wczorajszych rozmowach z dyrekcją jednej ze znanych Klinik panie w czepkach wymyśliły że podwyżki dostaną TYLKO te pielęgniarki które są zrzeszone w OZZPiP i w związku z tym osoby które chcą dostać podwyżkę MUSZĄ SIĘ WPISAĆ DO ZWIĄZKU PIP!

#4  2015.07.08 20:16:21 ~piel

I bardzo dobrze! Jedne protestują i strajkują a tchórze łapy wyciągają.Po

#5  2015.07.09 12:37:14 ~Anka

PODWYŻKI - Tylko dla tych - PIELĘGNIAREK, PIELĘGNIARZY I POŁOŻNYCH, KTÓRZY popierają i wspierają DZIAŁALNOŚĆ ZZPiP, dla pozostałych krytykantów pozostawmy "wolną rękę", MOGĄ ZAWALCZYĆ SAME[I] O SWÓJ dochód miesięczny.

#6  2015.07.09 14:18:20 ~piel

Popieram Anka, piel. Wiecznie wyszczekane i mądre niech się starają same o podwyżkę.

#7  2015.07.09 14:26:08 ~też piel

Nie mam zamiaru strajkować by podwyżkę dostali ci co grzeją tyłki w domach. Też będę wnioskować za podwyżką tylko dla członków związków. Lizidupy i krytykanci proszę udawać się po podwyżkę samemu. I pewnie dostaniecie tyle ile zechcecie.

#8  2015.07.09 21:35:52 ~współczu

Czyli nie chodzi o to, by w końcu doceniono ten zawód trudny na wielu płaszczyznach, ale o to by wywalczyć, wyrwać pieniądze, ha. Pielęgniarki, jakie wy jesteście głupie, jakie niejednomyślne. Dlatego tak jesteście traktowane niepoważnie.

#9  2015.07.09 21:58:48 ~WTF

Aha czyli osoby, które pracują sobie cichutko z pacjentem wykonując swoją pracę rzetelnie i jak należy za gówniane pieniądze jak wszyscy - niezrzeszone w jakimś chorej organizacji.nie są godne podwyżki za swoja pracę dlatego że nie mają rozdartej mordy od ucha do ucha i nie latają po galeriach sejmowych w czepku . ludzie zastanówcie się nad sobą!

#10  2015.07.09 22:14:44 ~ale jaja

A guzik się wam należy. wszystkie przemądrzałe pielęgniary na KONTRAKTY jak popracują na własny rachunek jak inni przedsiębiorcy w tym kraju to im mordeczki zmaleją.ale chyba za tępe jesteście.

#11  2015.07.10 07:26:02 ~piel

Niestety w tym kraju trzeba walczyć o godne zarobki! Nikt nie docenia żadnego pracownika. Jak ktoś siedzi cicho to go wykorzystują i traktują jak niewolnika. Ja pracuję rzetelnie ale cichutko siedzieć nie będę. Tą krecią robotę w naszym zawodzie zrobiły te "cichutkie" służebnice(WTF).W jaki sposób chcesz "współczu" by nas doceniono- siedząc w domu cichutko. Jak jesteś taka honorowa to nie wyciągaj łap po podwyżkę ,którą wywalczą związkowcy.

#12  2015.07.10 07:43:47 ~do WTF

Godząc się pracować za gówniane pieniądze, degraduje się zawód i obniża jego rangę.

#13  2015.07.10 16:25:19 ~WTF

Ale wy jesteście głupie baby.

#14  2015.07.10 18:16:54 ~do WTF

.a w Ameryce to murzynów biją.

#15  2015.07.10 20:25:04 ~mm

Te cichutko pracujące niech sobie dalej pracują za najniższą krajową. Widać im to odpowiada.

#16  2015.07.10 22:31:37 ~nurse

Dobrowolny przymus przynależności do związku, dobrowolny przymus przynależności do Izb. dlatego nie pracuję w Polsce i radzę Wam to samo spieprzajcie z tego kraju jak najszybciej.