97,69% negatywnych opinii o porozumieniu.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych

 

 

 

Na funpage Portalu Pielęgniarek i Położnych opublikowano sondę pod tytułem: Oceń porozumienie z Zembalą.

 

Sondę opublikowano w dniu 2 października o godzinie 12.00.

Do godziny 8.00 dnia 7 października zagłosowało 1558 osób.

 

Pytanie brzmiało: Jak oceniasz porozumienie z dnia 23 września?

 

Dotychczasowe wyniki sondy są następujące:

Bardzo negatywnie: 1333 głosów,

Negatywnie: 189 głosów,

Nie mam zdania: 21 głosów,

Pozytywnie: 10 głosów,

Bardzo pozytywnie: 5 głosów.

 

Poniżej prezentujemy dotychczasowe wyniki w formie graficznej.

 

 

 

Zapraszamy do głosowania!

Karolina Krzynowek

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.10.07 09:25:50 ~nikt

Wobec powyższego należy rozwiązać Związek Zawodowy Pielęgniarek.Nie spełniły naszych oczekiwań

#2  2015.10.07 09:32:43 ~ja

I,znowu ludzie powiedzą:PIELĘGNIARKOM ZAWSZE MAŁO,NADAL NIEZADOWOLONE! Może nagłośnić sprawę w mediach,niech społeczeństwo będzie świadome tego,w jaki sposób kolejny już raz nas potraktowano.Przez to cale niby porozumienie ludzie nas znienawidzą,a my nadal będziemy zarabiać może stówkę więcej? Wszyscy "huczą"jakież wielkie podwyżki otrzymałyśmy,a nikt nie zna prawdy! Tu trzeba wyslać reporterow TVN do naszej przewodniczącej,Ministra,niech wytłumaczą co podpisali i o ile się" WZBOGACIŁY" pielęgniarki i położne.Pozdrawiam!

#3  2015.10.07 10:44:05 ~to? !!!

To w czyjym imieniu i interesie one występowały . ? . ! .

#4  2015.10.07 10:55:56 ~,,,,,,,

,Prof.Zembala ma ratować wizerunek partii rządzącej. Zdaniem politologów - trudno w tej nominacji nie widzieć wizerunkowej próby leczenia przewlekłych sondażowych spadków rządu Ewy Kopacz. - , Dlaczego politycy konkurencji nie wykorzystują tego faktu. Może list np.do p.Kukiza,lub kogoś innego.

#5  2015.10.07 11:38:46 ~oj oj.

PO jest. Porażka. PIS było. Porażka. Może warto przemyśleć: Kukiz lub Nowacka. Może lepiej Kobieta. I nie list, lecz głosy w wyborach.Jest Nas 100 - ki. Istotne, istotne głosy. SLD. Nigdy źlenie nie oceniło pielęgniarek. Właśnie. Czy to dobry pomysł. Mają jeszcze 3 tygodnie. Szanowna p. Kandydatko. Czekamy na alternatywy do prześmiewczej propozycji obecnego Rządu ! .

#6  2015.10.07 11:41:39 ~piel

Ja wam powiem ze zrezyglnowaly z walki o nas za co ? Za miejsce w sejmnie ! Czyli nic sie nie zmieni bo tam kaza im skakac jak zagraja a wy naiwne ktore na nie zaglosujecie dalej wierzcie w ich ideologiczne obietnice i cieszcie sie z tego co spadnie z panskiego stolu tylko szybko lapcie zanim na ziemie spadnie !

#7  2015.10.07 12:30:39 ~aga20

A ja mam propozycje niech nasze Panie Z PIP przyjda na kilka dyzurów .zobacza jak obecnie sie zapier.przy 40 pacjentach we dwie :-)sadełko zrzuca i zobacza nasza prace w rzeczywistosci a nie zza biurka.widocznie zapomniały (czy aby kiedys pracowały na oddziale bo watpie)

#8  2015.10.07 12:45:58 ~,,,,,,,

Niech się dzieje co chce,nie zagłosuję na tych przekrętów.

#9  2015.10.07 16:44:36 ~ela

Te 5 osób to są chyba qrwa salowe!

#10  2015.10.07 16:55:04 ~coto

Te 15 osób to są dziewczyny z izb i związków albo takie ograniczone myślowo?

#11  2015.10.07 17:08:23 ~plg

No to bojowniczki wróciły na tarczy,nie z tarczą.

#12  2015.10.08 21:20:22 ~jaa

Do aga20. Nie na kilka dyżurów tylko na cały etat za 1500 zł, plus wywalczone przez siebie podwyżki.

#13  2015.10.13 18:28:41 ~łun

Osoby którym się nie podoba to porozumienie a dostaną podwyżkę proszę zrezygnować a środki przelać na moje konto, niektórzy nic nie dostają od 7 lat