Weź udział w sondzie: Czy negocjatorki porozumienia powinny podać się do dymisji?

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych

 

 

 

 

WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE NA FACEBOOKU

ZAGŁOSUJ TUTAJ!

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.10.08 12:48:28 ~doredakcji

Czy pielęgniarki które podejmą pracę od listopada tego roku w ogóle nie zostaną objęte tymi podwyżkami 4x400zł? Czy dobrze zinterpretowałam to porozumienie?

#2  2015.10.08 13:58:28 ~JRK

Oczywiście,że powinny się podać do dymisji, nie mogę głosować w tej sondzie bo nie korzystam z Facebooka

#3  2015.10.08 15:49:50 ~Żenada!

Żenada! Zamiast się kłocić działajmy!

#4  2015.10.08 16:46:46 ~piel

Oczywiscie ze tak ale nie tylko one powinny sie podac do dymisji , mysle o przedstawicielkach izb piel rowniez nic od lat dla nas nie robia !

#5  2015.10.08 18:57:55 ~Dymisja,

I wszystkie pielęgniarki niech się podadzą do dymisji jako protest przeciw deptaniu naszego zawodu przez rząd naszego kraju!

#6  2015.10.08 20:14:29 ~Mariuszu

Mariuszu podaj się do dymisji!

#7  2015.10.08 20:15:31 ~Do6

Nie! Bo kto będzie wysyłał nas poza kraj na roboty!

#8  2015.10.08 21:36:15 ~gaga

Do ,7'' - No widzisz,widzisz toż to prawie Sybir!

#9  2015.10.08 22:29:59 ~Do8

Mariuszu,wysyłaj,wysyłaj-rób dalej na nas kasiorę! Nazwij rzeczy po imieniu,że nie masz interesu byśmy podwyżki miały! Dlatego nienawidzisz związków zaw. bo macie konflikt interesów! Ja otrzymałam 300więcej i nie wyjadę,bo teraz dobiłam do 3tys. i fajnie!

#10  2015.10.08 22:48:50 ~gaga

Rany ! Ile tu głupoty! Wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem.Nie jestem żadnym Mielcarkiem .Jestem pielęgniarką ze szpitala w Rzeszowie.Mam takie proste pytanie - czy ktoś robi łapanki i na siłę wysyła pielęgniarki za granicę? No chyba NIE!

#11  2015.10.08 23:07:41 ~Do10

Prawda boli? Widać,że tak! Szkoda mi już na Ciebie Mariusz słów.Mam nadzieję,że ludzie oczy już otworzyli,bo coś wpisów max kilkanaście:-)

#12  2015.10.09 08:42:29 ~gaga

Twoich wpisów oczywiście:) Powtarzam jeszcze raz NIE JESTEM Mielcarkiem ! Jestem pielęgniarką ze Szpitala Klinicznego w Rzeszowie ul. Szopena 2 Jestem osobą autentyczną a nie tchórzliwym trollem, piszącym kłamstwa i głupawe wpisy pod każdym tematem. Grażyna

#13  2015.10.23 17:54:26 ~maxKolonko

Do dymisji? Te w rwy powinno się powiesić na latarniach ku przestrodze, i wybić ich rodziny. Kiedyś, gdy Polska była jeszcze Polską, tak właśnie karano za zdradę ! NA SZUBIENICE WIEDŹMY !

#14  2017.08.14 10:31:05 ~JOLA

DYMISJA OBOWIAZKOWA DZIAŁAJMY