Szkolenia dla pielęgniarek i położnych w Poznaniu i Wrocławiu.

Szkolenia dla pielęgniarek i położnych.

 

 

EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO - Wrocław
50-048 Wrocław, Piłsudskiego 13, Budynek ASCO Business Center, IV piętro
tel. 71 797 57 57; 783 371 474
fax 71 750 30 67

strona internetowa: www.eckp.wroclaw.pl

adres email: eckp@eckp.wroclaw.pl

 

Szanowni Państwo,


Zapraszamy na  NOWE specjalizacje dla pielęgniarek oraz położnych we Wrocławiu:

  • Specjalizacja internistyczna - rozpoczęcie 25 marca 2017
  • Specjalizacja chirurgiczna - rozpoczęcie 25 marca 2017
  • Specjalizacja anestezjologiczna i intensywnej opieki - rozpoczęcie 25 marca 2017
  • Specjalizacja rodzinna dla pielęgniarek - rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja ratunkowa dla pielęgniarek - rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja epidemiologiczna dla pielęgniarek i położnych - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja onkologiczna dla pielęgniarek - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja opieki paliatywnej dla pielęgniarek - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja ochrony zdrowia pracujących dla pielęgniarek - trwa nabór
  • Specjalizacja opieki długoterminowej - rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja rodzinna dla położnych - trwa nabór
  • Specjalizacja neonatologiczna dla pielęgniarek i położnych - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja ginekologiczno-położnicza dla położnych - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja geriatryczna - rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja pediatryczna - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja psychiatryczna - rozpoczęcie 8 kwietnia 2017
  • Specjalizacja operacyjna - planowane rozpoczęcie 8 kwietnia 2017

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.10.20 11:23:21 ~Ala

Jak na moje skromne zdanie ceny specjalizacji z pielęgniarstwa anestezjologicznego to jak z kosmosu.

#2  2015.11.13 11:04:28 ~piel

Widze ze jest kurs pielegnacja pacjenta ze stomia , na psy to pielegniarstwo schodzi, na studiach walkowalismy o tym o tu jeszcze malo kurs musisz miec , ja pie.kam jak tak wogole moze byc , do czego doprowadzono nasz zawod i poziom naszego wyksztalcenia , ktos kto organizuje te kursy komplenie nie wie jaki jest progam studiow piel , zeby jescze kursy z tego robic dla pielegniarek , rozumiem opiekunek by dodaly sobie uprawnienia , ale pielegniaki ? Matko na psy chodzi poziom tego wszystkiego , blagam zmniencie ten ARCHAICZNY System zarzadzajacy w izbach bo doprowadzaja nasz zawod do paranoii .

#3  2016.01.12 10:35:04 ~....,,,,,

To samo z badaniami fizykalnymi. Rozumiem kurs USG tego kompletnie nie uczylismy sie ale program studiow pielegniarskich przynajmniej z ostatnich lat, jest specjalnie poszezony o Unijne wymogi i ilosc godzin z Badan Fizykalnych jest na Studiach na wysokim poziomie wiec nie rozumiem , kto nas wpuscil ta sytuacje ? Rozumiem doksztalcania jesli chodzi o nowoczesny sprzet, ale z reguly nie jest to wogole adekwatne na praktykach . Sama widzialam jak przychodza na praktyki mlode pielegniarki ktore sa na studiach licencjackich i zamiast uczyc je stosownie do programu to kaze im sie robic tylko iwylacznie toalety pacjenta a potem pretensje jak taka mloda pielegniarka przychodzi do pracy ze nic nie umie .

#4  2016.01.12 11:55:54 ~iza

Prośba do szanownych władz! Pielęgniarki po studiach nie powinny powielać swojej wiedzy na jakichś ,kursikach'', nie zdzierajcie z nich pieniędzy, bo i tak za marne grosze pracują! , nawet z wykształceniem wyższym. Może władze obudzą się wreszcie i zobaczą ze mamy inny model kształcenia, błagam nie krzywdźcie młodych pielęgniarek bo wszystkie uciekną na Wyspy. Tam nikt im nie będzie fundował kursów - ich kwalifikacje będą na najwyższym poziomie !

#5  2016.01.12 17:47:46 ~PAOLA

A KIEDY KURS Z WYDŁUBYWANIA TABLETEK DO KIELISZKÓW? ALBO KURS JAK PODSUNĄĆ PACJENTOWI BASEN? ALBO JAK PRZYSTAWIAĆ PIECZĄTKI?

#6  2016.01.12 17:57:53 ~piel

Szanowne koleżanki! Naprawdę jesteście aż tak tępe,żeby nie rozumieć,że rozliczne kursy to tylko i wyłącznie żyła złota dla izb.Dla nich liczy się tylko kasa,Was od zawsze miały w d.I to się nie zmieni,chyba że cudownie zmądrzejecie i przestaniecie latać bez opamiętania na niewiadomo co i po co.

#7  2016.01.12 18:04:12 ~aga

A może jeszcze kurs jak WYCIERAĆ tylek pacjentowi!

#8  2016.01.13 19:20:55 ~do 7

Nie tylko kurs,ale + karta.gdzie każdorazowe usunięcie odchodów należy potwierdzić pieczątką i podpisem piel.wykonującej tę operację.

#9  2016.01.14 05:56:55 ~piel

Biegacie na różne śmieszne kursiki jak owce,to nie dziwcie się,że organizatorzy wykorzystują waszą naiwność i na tym zarabiają.

#10  2016.01.22 23:10:43 ~gaga

Do niektórych to dociera.ale dopiero po wyłożeniu kasy na kursik :)

#11  2016.02.22 20:50:12 ~LIU 2

Jak czytam takie idiotyczne komentarze, to jedna myśl mi się nasuwa. Pielęgniarki, przepraszam teraz, głupie jednak są.Wszędzie na całym świecie kształcenie ustawiczne, czyli kursy są obowiązkowe. Przejdźcie kilka kursów i dopiero się wypowiadajcie. A czego , jak czego, wiedzy to bardzo w pielęgniarstwie brakuje, co można przeczytać powyżej. STRASZNE

#12  2016.02.23 09:03:36 ~do LIU2

Nie wiem jak jest na całym świecie,ale chyba nie jest rzeczą normalną,że pielęgniarka w Polsce uczestniczy w kształceniu podyplomowym resztkami sił,po dyżurach gdzie np sama zajmuje się 30 obłożnie chorymi,a żeby nie głodować z bieda-pensją musi pracować dodatkowo.Poza tym uzyskana specjalizacja może być papierkim do szuflady,bo wiele naczelnych uzupełnia braki kadrowe kimkolwiek-bez względu na kwalifikacje.Jeżeli nie masz bladego pojęcia o sytuacji pielęgniarek to nie reklamuj bogatych organizatorów szkoleń.

#13  2016.03.02 13:47:42 ~gaga

A ja jak czytam takie komentarze jak Twój ,to od razu nasuwa mi się jedna myśl - panna izbianka spragniona kasy:)

#14  2016.06.01 12:19:12 ~piell

Zdano pytanie p.ministrwi czy obawia się strajku ogólnopolskiego,odpowiedział,że nie.Bo dobrze wie,że pielęgniarek nie stać na to. Nie możecie się umówić i przez 1 rok nie podejmować żadnego kursu ,dopóki nie będziecie godnie zarabiać,pracować w warunkach,w których ta wiedza będzie możliwa do zastosowania. Za granicą jeśli chodzi o kursy,nie ma takiego wyścigu szczurów,jaki tworzą pielęgniarki w Polsce. Rośnie popyt,rośnie podaż.

#15  2016.06.01 12:30:26 ~gość 2

Te specjalizacie nigdy sie nie zwrócą! . To nabija tylko kasę wykładowcą na tych kursach a potem dodatkowe obowiązki ( bo lekarz musi się wyspać na dyżurach nawet recept nie chce wypisywać-to chory kraj ) Chyba że wyjedziesz z polski to tak.

#16  2016.06.01 14:37:43 ~piel

Przeszkolcie ministerstwo zdrowia jak będzie niedługo funkcjonować polska ochrona zdrowia bez pielęgniarek

#17  2016.06.01 15:06:16 ~piell

Te szkolenia,w obecnej sytuacji strajku,działają na mnie jak płachta na byka.NIE KURSOM _DZISIAJ !

#18  2016.06.01 15:08:45 ~piel

Dzisiaj nienawidzę pielęgniarstwa,nienawidzę dnia ,kiedy wybrałam ten zawód. Pora go rzucić,jak zrobiło kilka moich koleżanek.

#19  2016.06.01 17:53:29 ~piel

TE SZKOLENIA I ICH KOSZT TO KPINA Z POLSKICH WYKSZTAŁCONYCH I DOŚWIADCZONYCH PIELĘGNIAREK

#20  2016.06.01 22:22:07 ~PAOLA

OLAĆ SZKOLENIA !

#21  2016.06.02 16:03:35 ~w końcu zm

A po co robić te specjalizację, jak dziewczyny są przerzucane z oddziału na oddział gdy są braki w szpitalu. Mam to w nosie. Szkoda kasy i czasu.

#22  2016.06.02 16:23:14 ~piel

SZKOLENIOWCY MOGĄ OD NAS DOŚWIADCZONYCH PIELĘGNIAREK UCZYĆ SIĘ A NIE NA NAS ZARABIAĆ.

#23  2016.07.01 13:54:56 ~plg

Precz ze szkoleniami ! Niech się szkolą panie izbianki itp.najlepiej praktycznie na oddziałach.

#24  2016.07.01 21:32:11 ~ppp

Ja już się szkoliłam! i guzik z tego mam ! 2,5 roku studium medycznego ,potem staż 1 rok ,magisterium z wyróżnieniem 5 lat na UM ,następnie kurs za kursem i guzik przez duże G.PRECZ Z DOUCZNIEM!

#25  2016.07.01 21:36:39 ~ppp

TO PRAWDA TO ZDZIERANIE KASY!

#26  2016.07.02 05:36:20 ~xyz

Szkolenia dla idiotów,bo to tylko zdzieranie kasy.

#27  2016.07.04 21:30:38 ~Monika

Tak jest dosyć tych kursów ,zdzierają z nas ostatnia kasę to powinno się w końcu skończyć ,jestem za likwidacją izb pielęgniarskich i basta !

#28  2016.07.04 21:32:30 ~Gis

A jakie ceny za specjalizacje szok ! wolałabym wydać je na studia wyższe i zmienić ten pieprzony niewolniczy zawód !

#29  2016.09.20 12:13:43 ~MF

Ludzie dajcie spokój firny szkoleniowe muszą z czegoś żyć. Np. z pielęgniarek.

#30  2016.09.20 21:55:19 ~arti

Poziom jaki prezentuje ta firma to żenada .Chodzi tylko wyłącznie o kasę .Brak jakiejkolwiek zainteresowania obecnością uczestników (byłam świadkiem kiedy przez cały czas trwania kursu kwalifikacyjnego panie były tylko 2 razy na zajęciach )Praktyki na lewo także można sobie załatwić bo nikt tego nie sprawdza .Egzamin końcowy to praca zbiorowa Sprawa nadaje się tylko do telewizji lub prokuratury.

#31  2016.09.21 15:35:47 ~Do wszystk

To trzeba było studia skończyć żeby dojść wreszcie do:oczywista-oczywistość:)

#32  2016.11.16 13:13:54 ~greta

Jeszcze kursik jak podrapać się po tyłku,kiedy nie ma na to czasu

#33  2017.02.07 13:50:44 ~irena

To jest tak, jakby nauczycielowi po studiach z tyt. magistra oferować kursy z dziedziny pedagogiki, metodyki, andragogiki, psychologii rozwojowej dziecka - i to za takie właśnie pieniądze! To środowisko nie pozwoliłoby się tak ośmieszyć , jak robi to nasza grupa zawodowa . Pielęgniarki i położne biorą wysokie kredyty na specjalizacje lub kursy pracują , uczą się, poświęcają pieniądze, rodzinę , swój wolny czas i co? Jako nagrodę dostanie 50 zl więcej do podstawy

#34  2017.02.07 16:22:08 ~Ana

A może by tak szkolenie :"jak zaopiekować się 40 pacjentami na pojedynczym dyżurze"lub jak zmienić pościel 100 kilogramowemu choremu też pojedynczo itp

#35  2017.02.07 22:45:46 ~piel

Na szkolenie ze zleceń lekarskich wydano niemałe pieniądze a w moim miejscu pracy polegało to na złożeniu podpisu na liście bo akredytacja .

#36  2017.02.09 06:30:04 ~Pielęgniar

U mnie też tylko podpis i na koniec grudnia fikcyjny kurs.

#37  2017.03.06 23:43:27 ~I29

Zgadzam się w 100%z Panią nr 6