Szpitale poszukują pielęgniarek. Szpital potrzebuje 40 pielęgniarek. "Zdobywa" 20! A trzeba zdawać sobie sprawę, że porozumienie związków pip z Zembalą to "gwóźdź do trumny" w zakresie sytuacji kadrowej polskiego pielęgniarstwa.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

                                                                                                     *kliknij po więcej informacji

 

 

                                                                          *kliknij aby zobaczyć materiał telewizyjny

 

                                                                              *kliknij po więcej informacji

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.10.29 09:46:27 ~piel

Nie dajmy sie zatrudniac przez firmy slupy ! bo nigdy nie osiagniemy tego o co walczymy ! Musimy walczyc z tymi pseldo pracodawcami . Zatrudniajmy sie tylko u bezposredniego pracodawcy . trzymam kciuki i mocno wam kibicuje pielegniarki z Rybnika !

#2  2015.10.29 16:08:32 ~On32

No więc o czym mowa, niech nadal oferują nam 1800zł netto, to średnia wieku polskiej pielęgniarki nie będzie wynosiła jak na filmie mowa 50 lat tylko 67lat! Powodzenia życzę decydentom! Róbta tak dalej, na pewno "będzie lepiej! "

#3  2015.10.29 21:32:11 ~Ela

Swtyd dla lamistrajkow bez honoru

#4  2015.10.29 22:03:19 ~Gryfeza

Dlaczego położna nie może pracować jako pielęgniarka skoro i tak pracuje np na gin neonatologii w poradni,a na oddz np internistycznym może także przejść szkolenie i zdobyć specjalizację,porostu nie może bo trzeba komuś napychać kieszenie

#5  2015.10.29 22:41:23 ~Zuzia

@Gryfeza- takie pytanie już panią dyskwalifikuje. :( Proszę porównać zakrsy wiedzy :)

#6  2015.10.30 09:11:53 ~Dorota

Do Gryfeza ! Cóż za brak podstawowej nawet wiedzy o zawodach ! ! ! Nigdy nie będzie dobrze jeśli Pielęgniarki i Położne nie zaczną szanować siebie ! Wystarczy przestać pracować na kilku stołkach i od razu będzie Wielki Krach ! Wtedy będziemy mogły zyskać bardzo dużo .

#7  2015.10.30 13:51:26 ~Ola

Do Gryfeza - dlatego, że są to dwa inne zawody. W obu zawodach dominuje troska o zdrowie człowieka, ale inny jest zakres kompetencji. Pielęgniarki i położne powinny sobie pomagać, współpracować, ale nie zastępować siebie wzajemnie - nie jesteśmy w jednym worku po to, aby się nami wysługiwać!

#8  2015.11.03 14:10:11 ~hola

Do OLA.Wjaki sposob mamy sobie pomagac,jak piel z kontraktow nas z etatu niszcza i blokuja wszystko.ONA nikomu nie pomoże bo dba o swoj interes.