Tzw. podwyżki płac pielęgniarek i położnych. Nie ma ich od września, bo przewodniczącej związku pip oświadczenie złożyło NFZ. UWIERZYŁA?

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

 

 

Zobacz także: Pielęgniarko i Położno zagłosuj w nowej sondzie!

 


 

Poniżej publikujemy fragment odpowiedzi ministerstwa zdrowia z dnia 21 października 2015 roku

 

 

 

Zobacz więcej: 10 pytań do Pani Przewodniczącej

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.11.05 17:29:09 ~piel.52

Aż taka naiwna! Dostali lekarze POZ a nie pielęgniarki! Tak było u nas.

#2  2015.11.05 18:37:46 ~piel

A ile zarabiaja pielegniarki w przechodniech ?

#3  2015.11.05 22:44:39 ~naiwna?

To jest ściema mówiąc językiem literackim, mówiąc językiem ludu. ,to jest burdel i banda. i nie wiem ,co jeszcze.kiedy się normalni ludzie opamiętają? /kiedy zrozumieją? Kiedy zrozumieją? Kiedy? zrozumieją, że pielęgniarki zarabiają zbyt mało.kiedy zrozumieją, że pielęgniarki żyją w wielkim stresie,że bez przerwy człowiek umiera.a można było go uratować! Pielęgniarki mają wysokie ciśnienie,brak relacji z Rodziną,pielęgniarki mają stres, bo coś nie zapisały, bo była sama na dyżurze.bo.osoby po zabiegach, bo miała 2 reanimacje, bo miała 3 przyjęcia, bo miała zgon, niespodziewany? Kiedy przestaną? oskarżać? o wszystko pielęgniarki? Kiedy odmieni się zły los/? / Teatr Rozrywki "Lutnia" Łódź Łódź

#4  2015.11.06 07:56:50 ~nicram

Z obiecanych 400 zł dostałyśmy 174,1 zł na rękę, ciekawe nieprawdaż!

#5  2015.11.06 17:32:53 ~gosc

U nas lekarze otrzymali 800 zł podwyżki a my nic.cisza.tak się traktuje personel średni.głupie jesteśmy i tyle.nikt z nami się nie liczy

#6  2015.11.06 21:55:41 ~dojrzały

Usuńcie dotychczasowych przedstawicieli Izb Pielęgniarskich, a następnie dążcie do zmian i reform. Te panie Wam szkodzą i blokują zmiany ! . Sprzedały się dawno temu.

#7  2015.11.07 11:34:07 ~keruj

Co oznacza zapis: ".realizujących świadczenia opieki zdrowotnej w formie indywidualnej praktyki pielęgniarskiej WYŁĄCZNIE w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego."? Ustawa z 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej - dalej u.dz.l. w art. 19 wyróżnia trzy zasadnicze rodzaje praktyk pielęgniarskich: 1/ indywidualna praktyka pielęgniarki lub położnej (art. 19 ust. 1 u.dz.l.); 2/ indywidualna praktyka pielęgniarki lub położnej wyłącznie w miejscu wezwania (art. 19 ust. 3 u.dz.l.); 3/ indywidualna praktyka pielęgniarki lub położnej WYŁĄCZNIE w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem (art. 19 ust. 4 u.dz.l.). Z treści § 2 ust. 1 r.o.w.u. wynika, że prawodawca nakazuje uwzględniać w wyliczeniach jedynie pielęgniarki wykonujące kontrakty tylko w oparciu o ten ostatni rodzaj praktyki. NIE DOTYCZY PRAKTYK INDYWIDUALNYCH REALIZUJĄCYCH UMOWY ZAWARTE Z NFZ. DLACZEGO ? KTO SIĘ NA TO ZGODZIŁ ?

#8  2015.11.08 22:55:25 ~On32

Kurwa mać . mam dość.

#9  2015.11.09 17:47:31 ~Braanice

Dostałyśmy z za 1 miesiąc z obiecanych ok/400 zł. tylko ok. 175 ,i to by było na tyle . A co z resztą ? Czeski film czyli nikt nic nie wie . Wszyscy boją się pana dyrektora ,totalna dyktatura .Związki wszystkie bez wyjątku DNO .

#10  2015.11.12 08:16:28 ~pielę. po

A my dostałyśmy, i tyle w temacie . Jesteśmy bardzo zadowolone, dostałyśmy w styczniu i teraz też.