Tzw. podwyżki wpłynęły na konta pielęgniarek. Pielęgniarki "odeszły od łóżek". Chcą wzrostu "płacy podstawowej"

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych

 

 

                                                                                       *kliknij, żeby zobaczyć więcej informacji

 

 

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.11.20 08:49:43 ~piel...

Nie u wszystkich wpłynęły!

#2  2015.11.20 09:36:13 ~Krk

Kraków nadal bez podwyżek!

#3  2015.11.20 10:25:59 ~piel...

Gniezno również bez podwyżek

#4  2015.11.20 11:11:38 ~bw

To w tak malym szpotalu pielegniarki potrafia zawalczyc o swoje a wieksze szpitale , gdzie tez podwyzki wplywaja jako dodatek siedza cicho. Brawo Pisz

#5  2015.11.20 11:43:19 ~M

Kraków dostał podwyżki, marne bo marne ale są.

#6  2015.11.20 11:56:47 ~ancia

Niestety w szpitalu im. J.Biziela w Bydgoszczy cisza, zero informacji nie wspominając o podwyżce i wpływie na konto.

#7  2015.11.20 12:03:15 ~ania

Być może to dobre rozwiązanie, odejść od łózek pacjentów skoro dyrekcja nie respektuje uzgodnień dokonanych podczas negocjacji i określonych w rozporządzeniu. Poczekamy jeszcze trochę, jak nic się nie zmieni to trzeba będzie się znów zmobilizować.

#8  2015.11.20 12:07:26 ~Świdnica

U nas 470 zł.za 2 miesiące jako dodatek czyli 235 zł.netto

#9  2015.11.20 12:41:29 ~pracownik

W Busku -Zdroju też bez podwyżek

#10  2015.11.20 13:09:42 ~piel

Do redaktora strony . Panie Mariuszu prosze o osobny post odnosnie tego o czym pisze Piotr . Chodzi o forsowanie rozszerzenia uprawnien dla Ratownikow prze MZ co prowadzi do dyskryminacji uprawnien pielegniarskich i polozniczych . Powinnysmy zadac tego samego ale do urpawnien dyplomu pielegniarki, a nie do kursu specjalistycznego czy specjalizacji chociaz raz okazmy sie madrymi rozsadnymi solidarnymi osobami ! Nikt nie da nam podwyzek za toalety pacjenta tylko dodatkowe uprawnienia dadza nam szacunek i wysokie zarobki zrozumcie to w koncu kolezanki i nie bojmy sie nowosci i odpowiedzialnosci .

#11  2015.11.20 13:12:35 ~gość

Tomaszów lub też narazie bez podwyżek

#12  2015.11.20 15:21:49 ~gosia

A ja podwyżek nie dostanę bo kochane panie nie wywalczyły dla mnie pracuję u podwykonawcy, jestem i czuję się skrzywdzona, oszukana

#13  2015.11.20 17:59:49 ~Żary

U nas wypłacili wyrównanie tylko za wrzesień 232zł.Kiedy reszta nie wiadomo.

#14  2015.11.20 20:41:50 ~apart

To nie podwyżki ,to dodatek ,który dziś jest a jutro nie będzie! Władza jak zwykle nas wykiwała! Pan Zębala tak szanuję pielęgniarki że jeszcze trochę a będziemy pracowały za najniższą krajową.5 lat temu moja podstawa wynosiła 2100 a najniższa krajowa była 1470 ,dzisiaj moja podstawa jest taka sama a najniższa krajowa 1750.W przyszłym roku najniższa bedzie wyższa a moja pensja nadal ta sama.

#15  2015.11.20 21:16:31 ~gość

Kozienice- mazowieckie ,na razie bez podwyżek POZDRAWIAM

#16  2015.11.20 21:27:36 ~infirmaria

Mielec też bez pieniędzy

#17  2015.11.20 22:23:38 ~Jolanta

Bardzo zdziwiłam sie ze podwyzka dotyczy tylko NIEKTORYCH pielegniarek choc w mediach mowi sie o wszystkich.Od stycznia pracuje w DPS a do tej pory przez 30lat pracowalam TYLKO w szpitalu na ciezkich oddzialach ostrodyzurowych.Stwierdzam ze rola pielegniarki w DPS jest jeszcze bardziej odpowiedzialna niz w szpitalu gdyz to ona podejmuje pierwsza decyzje w momencie zagrozenia zdrowia czy zycia mieszkancow.W szpitalu spoczywa to na barkach lekarza ktory jest tam cala dobe a tu 2x w tygodniu.Tak wiec skoro nadal zatrudnia sie pielegniarki w DPS to ministerstwo mogloby o nich nie zapominac.

#18  2015.11.20 23:16:33 ~piel

Łomża wciaż bez podwyżek .

#19  2015.11.20 23:36:14 ~ktoś

Szpital Miejski w Rabce Zdroju wypłacił za wrzesień i paźdz. 460 zł.

#20  2015.11.21 00:35:36 ~mikulicz

ŚWIEBODZICE TEŻ BEZ PODWYZEK.

#21  2015.11.21 15:44:37 ~piel

Sierpc- mazowieckie jako dodatek 175 zł netto.

#22  2015.11.21 17:22:27 ~piel.

Poznań przemienienia pańskiego nadal nic ,związki i dyrekcja robią co chcą.

#23  2015.11.21 17:24:12 ~zielona :(

Wytłumaczy mi ktoś skad taka rozbieżność co do wyplat dodatków. Jedne szpitale płacą po 230 a inne po 170 (w zaokrągleniu)?

#24  2015.11.21 17:34:45 ~o tak

Spotkajmy się przed NIPiP w warszawie - tłumnie, a zapewne wyjaśnią nam wątpliwości. Ta miła pani od wywiadów, powołania i miłosierdzia. Koleżanki. Gdzie Wasza ikra i duma.

#25  2015.11.21 21:57:37 ~gaga

Do 22 - Normalka - im bardziej ,święty'' szpital tym mniej szacunku dla pracownika :) My dostaliśmy - Szopen - Rzeszów:)

#26  2015.11.21 22:30:05 ~ina

Ta podwyżka przede wszystkim jest do podstawy i tak są wyasygnowane pieniądze dla szpitali. Jest to kwota 400 zl netto, lecz dyrektorzy robią z tego co chcą, porozumieli się szybciutko z NFZ i grają na zwłokę. Rodzinni zamknęli przychodnie i nie słyszałam żeby ktoś mówił o brutto, dostali tyle o ile walczyli. Pielęgniarki za to wywalczyły - ale połowę dla państwa tudzież jak nie dostaną podwyżki - to dla NFZ i Dyrektorów- to jest skandal!

#27  2015.11.22 11:25:37 ~piel

Lublin jana bożego bez podwyżki

#28  2015.11.22 15:35:58 ~sajron

U mnie 172 zł tylko za wrzesień

#29  2015.11.22 16:28:10 ~dolnośl.

Również 172,- za wrzesień

#30  2015.11.22 23:45:56 ~Iwona

A czy pielegniarki pracujące tylko w szkołach, zatrudnione w NZOZ, który ma podpisana umowę z NFZ dostaną podwyżkę i od kiedy? Iwona

#31  2015.11.23 20:06:23 ~Gość

Warszawa-pracuję w POZ i dostałam dziś aneks do umowy z podwyżką 30 zł brutto-u ha ha

#32  2015.11.23 20:12:56 ~JA

PRZYCHODNIA WARSZAWA-OCHOTA SZCZĘŚLIWICKA ZERO PODWYŻEK !