BEZPŁATNY kurs specjalistyczny "Ordynowanie leków i wypisywanie recept"

Recepty pielęgniarek i położnych.

 

 

 

Zobacz więcej informacji o bezpłatnym kursie specjalistycznym dla pielęgniarek i położnych 

 

 

Zobacz treść rozporządzenia w sprawie recept wystawianych przez pielęgniarki i położne

 

Zobacz także więcej informacji w sprawie recept pielęgniarek 

 

Zobacz informacje o receptach pielęgniarek w ostatnim wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych nr 6  - nakład 50 tysięcy egzemplarzy!

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.12.01 13:33:27 ~XYZ

Uczestnikami kursu mogą być magistrowie pielęgniarstwa oraz pielęgniarki z ukończoną specjalizacją po 2001 roku. Skończyłam specjalizację w 1997 roku - czyżby była już nieważna?

#2  2015.12.01 14:20:42 ~Regina

Mam nadzieję, że koleżanki zbojkotują te kursy, nawet jeśli są za darmo.

#3  2015.12.01 17:03:34 ~JRK

A ja mam nadzieję, że Koleżanki i Koledzy będą chętnie kończyły te kursy a co za tym idzie będą zwiększały/li kompetencje Pielęgniarek!

#4  2015.12.01 19:24:29 ~inseg

Mam taką nadzieje ze pielęgniarki i położne będa się szanowały w swoim zawodzie i nie będą chciały brać na siebie dodatkowej roboty za te same pieniądze. Wyręczanie "doktorków" w imię prestiżu.JESTEM MAGISTREM ALE NIE MAM OCHOTY NA TAKIE KURSY . Pan doktor nie robi "ekstra" kursu, żeby podawać iniekcje czy pobierać krew. Jesteśmy jedynym zawodem chyba, który zotał najbardziej UPODLONY. Najbardziej poniżony i rzucony na kolana przez studia pomostowe .

#5  2015.12.01 20:47:31 ~danuta

U mnie pielęgniarka epidemiologiczna rozszerzyła zakres obowiązków o zdejmowanie pościeli brudnej przez pielęgniarkę na oddziale max łózek 46 i liczenie pościeli ważne protokół zdania brudnej pościeli podpis pielęgniarki która ją liczyła.Ot jak bym chciała być magazynierką to bym szkoły pielęgniarskiej nie robiła.Same sobie gotuje los,jeszcze będziemy asystentami lekarza nowy zawód pielęgniarski .

#6  2015.12.01 21:52:01 ~piel

Http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,19266533,dziurawe-przepisy-w-podwyzkach-placac-pielegniarkom-nie-placimy.html#BoxLokKatLink

#7  2015.12.02 10:34:37 ~piel

Służki i podlizuchy już zacierają ręce na ten kurs ! śmiechu warte ! a firmy szkoleniowe też - okazja do zarobku ! po co te kursy, mamy wiedzę z farmakologii ? mamy ! i koniec kropka. kiedyś służki wypełniały recepty na rozkaz lekarza bez mrugnięcia oka bez szkoleń i studiów i chorzy z tego powodu nie umierali !

#8  2015.12.02 11:41:42 ~iza

MGR mają robić kurs, a przecież na studiach , oczywiście po 2001 , zdaje się egzamin z FARMAKOLOGII!

#9  2015.12.02 13:33:16 ~gość

Na głupich siostrach to można dobrze zarobić,bo na byle kurs,czy kursik rzucają się jak hieny na padlinę

#10  2016.05.27 09:39:16 ~Aneta piel

Jeżeli piszą to pielęgniarki to wstyd mi że należe do takiej grupy zawodowej. A jeżeli piszą to lekarze to wcale mnie nie dziwi poziom intelegtualny tych wpisów. Sończyła się służba teraz jesteśmy zespołem terapełtycznym.

#11  2016.05.27 09:49:29 ~Piel

Pardzo popieram

#12  2016.06.03 21:00:20 ~Anka

Pacjentka zażądała ode mnie wypisania dla jej teścia recepty. Kiedy jej nie otrzymała rzuciła mi karteczkę z wypisanymi lekami i z bezczelnym uśmiechem na twarzy powiedziała " że jestem od tego jak d-pa od sr-nia." i wyszła z tym uśmiechem zostawiając mi tę karteczkę. W ogóle nie słuchała co do niej mówię. Przyjemna praca i mili pacjenci, a mówi się,że to pielęgniarki są te złe.Myślę, że takich przypadków codziennie są setki lub więcej. Ale i tak jest mi przykro. :-(( Pozdrawiam wszystkie pielęgniarki.