Pracodawcy do ministra zdrowia: wielu pracodawców zapewnia pielęgniarkom bardzo dobre wynagrodzenie, dlatego podwyżki dla pielęgniarek spowodują, że będą miały wyższe wynagrodzenie od lekarzy!

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

                      


 

 

W ramach konsultacji publicznych do projektu rozporządzenia ministra zdrowia w "sprawie tzw. podwyżek dla pielęgniarek i położnych" Pracodawcy RP zgłosili swoje uwagi. Poniżej cytuję fragment zgłoszonych uwag:

 

"Wielu świadczeniodawców odpowiedzialnie podchodzi do wynagradzania personelu pielęgniarskiego i oferuje im bardzo dobre wynagrodzenie. Podmioty te wg. naszej wiedzy nie były zainteresowane środkami z NFZ, gdyż ich przyjęcie oznaczałoby, że wynagrodzenie pielęgniarek przewyższyłoby wynagrodzenie lekarzy."

Wybrał:

Mariusz Mielcarek 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.12.29 14:45:12 ~sylwia

Proszę napisać gdzie pielęgniarki tak dobrze zarabiają? Chętnie się przeniose:))

#2  2015.12.29 15:46:35 ~Zetka

Kpina,u mnie lekarz ma tyle za jeden dyzur co ja wyplaty za miesiac.Skad bierzecie takie bzdury?

#3  2015.12.29 15:57:05 ~asia

Ja również :) Bardzo ciekawi mnie gdzie pielęgniarki TAK DOBRZE zarabiają, Proszę napisać :)

#4  2015.12.29 17:21:47 ~Szok!!!

To kpiną i bzdura!

#5  2015.12.29 17:22:09 Ellzbieta

W jakim to szpitalu lekarz zarabia najniższą krajową! No i przede wszystkim w jakim szpitalu pielęgniarka zarabia więcej niż lekarz! Pracodawcy RP niech podadzą szpitale gdzie taki fakt ma miejsce,a nie sieją ferment wśród społeczeństwa!

#6  2015.12.29 17:34:02 ~Kto to M

Co to za człowiek który takie bzdury piesze na temat pielęgniarek . Wszystkie artykuły to jego wypociny chyba. Skąd on bierze takie informacje. Sądzę że celowo chce podburzac pielęgniarki tylko jaki w tym cel.

#7  2015.12.29 17:42:50 ~mała

Gdzie te szpitale, chętnie tam podejmę pracę!

#8  2015.12.29 18:44:16 ~sana

Nowa władza nowe ciało.Optymizmem nam powiało.Oni się nas nic nie boją.I wciąż żarty sobie stroją.Mam 37 lat pracy i niewiele ponad 2 tys. płacy.Zawód to jest moje powołanie,już mnie nudzi to żebranie.Choć podwyżki nie zobaczę, to ja nad czym innym płaczę.Bo na bzdury idą krocie i pieniądze topią w błocie. Ja nie jestem żadnym skąpcem. Chcę na rękę 3 tysiące.Emerytury chcę godziwej,pielęgniarki nie są chciwe.Skromne moje wymagania, lecz dość już tego czekania.Jeszcze tylko sobie życzę by Ktoś spełnił obietnice.

#9  2015.12.29 20:08:57 ~liz

Ha ha ha .kpiny.Mam dość poniżania naszego zawodu.

#10  2015.12.29 20:58:01 ~Kik

Spierdalajcie dupki pracodawcy dajecie za 1 dyżur doktorkom tyle co za cały miesiąc pielegniarkom Trzeba nazywać rzeczy po omieniu