Video - śmiechu warte. Izba pip mówi, że przeszkoli pielęgniarki z wypisywania recept z "własnych pieniędzy". Tylko, że wcześniej te pieniądze ściągnęła z pielęgniarek, poprzez pobór obowiązkowych składek.

Recepty pielęgniarek i położnych.

 

 

 

Zobacz także:

Bezpłatne szkolenia dla 10 tysięcy pielęgniarek - zobacz listę firm, które złożyły wnioski na prowadzenie tych szkoleń.

 

 

*kliknij, aby zobaczyć materiał telewizyjny

 

 


 
 
Zobacz także:
 
 
 
 
 
 

 

 

Zobacz treść rozporządzenia w sprawie recept wystawianych przez pielęgniarki i położne

 

Zobacz także więcej informacji w sprawie recept pielęgniarek 

 

Komunikat mz w sprawie wymogów kwalifikacyjnych dotyczących przystąpienia do kursu specjalistycznego w zakresie ordynowania leków i wypisywania recept przez pielęgniarki i położne

 

Zobacz informacje o receptach pielęgniarek w ostatnim wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych nr 6  - nakład 50 tysięcy egzemplarzy!

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.01.23 13:58:53 ~....

Izbie PiP sie pomieszalo , nasze skladki uwaza za swoje pieniadze buahahhaahhahahhah

#2  2016.01.23 14:04:05 ~....

Mnie doslownie wstyd ze mamy takie osoby w Izbach ktore nas REPREZENTUJA, ale one naprawde tak mysla ze to sa ich pieniadze a do glowy im nie przyjdzie ze mimo iz sciagnely skladki to sa nadal pielegniarek i poloznych pieniadze BO TO KOBIETY z Izb NIE SA WASZE PIENIADZE TO SA NADAL PIENIADZE PIELEGNIAREK I POLOZNYCH i tak naprawde to kazda pielegniarka ktory robi kursy z IZB placi sobie sama za kursy SAMIUTENKA Z IZB NIE SA KURSY ZA DARMO to sa moje twoje pielegniarko i polozno pieniadze z NASZYCH SKLADEK

#3  2016.01.23 14:28:02 ~MaX

Izby Pielęgniarskie to nie reprezentant zawodu a pasożyt wysysający składki i osłabiający środowisko. Poprzednie władze zrobiły niewiele a nowe zrobią jeszcze mniej. Przewodnicząca z pIs daje gwarantuje rządowi (jak reszta ich marionetek) działanie wedle rozkazu niewielkiego człowieczka z kotem.

#4  2016.01.23 20:37:10 ~zosia

Ludzie koszt kursu nie jest istotny Bardziej boję się że pracodawcy będą wymuszać na pielęgniarkach wypisywanie recept Już w niektórych placówkach słychać, że dyrektorzy zacierają ręce, bo zyskają darmową siłę roboczą Lekarz za darmo recept nie wypisze a pielęgniarka tak

#5  2016.01.23 21:03:38 ~Ola

Niech zacierają, do niczego nie mogą nas zmuszać. Jeżeli nie zabraknie solidarności zawodowej wśród pielęgniarek i położnych niczego nie zrobią. Obawiam się jednak, że będą chętne i wtedy zacznie się "przepychanka".

#6  2016.01.23 21:09:16 ~ala

Niestety na pewno się takie głupie znajdą

#7  2016.01.23 22:16:23 ~Loko

Do Ola. Solidarność zawodowa? Gdzie jak gdzie ale wśród pielęgniarek na pewno jej zabraknie. Oczywiście jest to na rękę izbom i związkom. Im bardziej podzielone i skłócone środowisko tym ich stołki są bezpieczniejsze.

#8  2016.01.23 23:17:13 ~Ola

Jak zabraknie solidarności to dalej "bat nad nami będzie wisiał". Nie dotyczy to wyłącznie recept, ale wszystkich problemów zawodowych, a wiemy że jest ich sporo. Dzisiaj mamy już na tyle korzystną sytuację, że to my powinniśmy dyktować warunki - przede wszystkim praca na jednym etacie bez żadnych "doróbek" za liche pieniądze.

#9  2016.01.24 07:55:15 ~piel

PRZEDE WSZYSTKIM PRACA NA JEDNYM ETACIE!

#10  2016.01.24 11:39:29 ~...

Oczywiscie praca na jednym etacie za odpowiednie wynagodzenie . Pielegniarki/Polozne bez stazu 4000 zl . Potem odpowiednio wyzsze wynagrodzenie za staz czyli 5 letni staz 5000 zl 10 lat 6000 zl . itp plus oczywiscie dodatki za nocki i szkodliwosci na danym oddziale . TO DOPIERO ZACHECI NOWY NARYBEK PIEL I POL DO TEJ PRACY i oczywiscie podzial kompetencji i awans ze wzgledu na wyksztalcenie