Kurs języka niemieckiego dla pielęgniarek/pielęgniarzy. Posiadasz dyplom pielęgniarstwa, ale nie znasz niemieckiego? Żaden problem!

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.29 16:21:34 ~ppp

1500 euro netto-mieszkanie ,życie ,rachunki=oo

#2  2016.07.12 11:24:58 ~ewa

Pielęgniarka w Niemczech powinna zarabiać od 2300 brutto euro w górę plus dodatki zatem 1500 euro netto to raczej poniżej tej stawki.

#3  2016.07.22 22:04:58 ~Axa

Co za bzdura! Zaden niemiexki pracodawca nie poda zarobkow netto. Kolejna firma, ktora chce sobie zarobic na polskixh pielegniarkach. Pracuje w DE prawie dwa lata jako pielegniarka, uznanie dyplomu robilam z Polski, pensja brutto ok.2700 + dodatki, OIOM podlegajacy klinice uniwersyteckiej. Dziewczyny nie dawajcie sie kantowac za marne 1500, bo to jest gowno, pewnie w jakins domu starcow.

#4  2016.08.21 21:18:16 ~Do Axa

Koleżanko, Przede wszystkim pracodawcy niemieccy powoli mają dosyć polskich zadufanych i roszczeniowych pielęgniarek. Chcąc zarabiać dobrze i pracować w szpitalu lub klinice to przede wszystkich potrzebna chęć do pracy, lojalność, fachowość, uśmiech na ryju no i znajomość niemieckiego. 90% polskich pielęgniarek nie zna i nie nauczy się tego języka. Mierzmy więc siły na zamiary. TY też jesteś zarozumiała. Narzekasz na firmę , a jak tam się dostałaś? sama załatwiłaś nostryfikację? nie pierd. więc . Typisch polnische Krankenschwester

#5  2016.09.07 16:49:46 ~xxx

Sluchaj koles lub kolesiuwa,to zadna zarozumialosc,po prostu jesli polska pielegniarka decyduje sie na wyjechanie z kraju,zostawienie bliskich i wywrocenie swojego dotychczasowego zycia to na pewno nie dlatego,ze taki ma kaprys,tylko,ze chce zmienic swoje zycie na lepsze,bo za grosze to mozna rowniez polskie dupy podcierac,kapujesz?

#6  2016.10.05 22:40:27 ~ANIA

Żenujące wstyd mi za takie koleżanki Wpowiedzi na poziomie zwykłych roboli a niby takie wykształcone Ja zwykle pokazujecie swoja klase Żaden lekarz by tak sie nie wypowiedział I NIE ATAKOWAŁ KOLEGÓW Z BRANZY

#7  2016.12.14 10:49:13 ~taka sobie

A skąd wiesz, że to kolega z branży ( może pielęgniarskiej? )? Chyba wierzysz w garbate aniołki. Wiadomo, że firma zarabia na polskich pielęgniarkach i wiadomo, że chcą zarobić jak najwięcej. Może to jakiś podstawiony z firmy i chce za free zatrudniać. Musimy się wymieniać poglądami i ostrzegać się, aby nie dać się wykorzystać. Być może było to wyłuszczone za ostro, ale czasami do innych nie da się w inny sposób. Jest im to nie na rękę, bo rozwalamy intratny interes Dlaczego mamy przepraszać za to, że żyjemy? Oni są cwani, a my musimy być czujne i jeszcze bardziej cwane. A o lekarzach to ty nic nie wiesz. Czasami jest nawet gorzej ;-) Po co to udawać świętą?

#8  2016.12.14 20:05:12 ~infirmaria

Czy to w Niemczech czy to gdzie indziej wiadoma oczywista:inna stopa życia i tylko tak kolorowo wygląda z zewnątrz a w środku już zupełnie inaczej.Firmy chcą pozyskać frajerów więc bałamucą ile i jak się da.

#9  2016.12.29 09:39:16 ~krolewna s

Do ~ANIA hahahahaha za kogo ty dziewczyno,czy kobieto masz tych lekarzy,skoro tak piszesz to chyba nigdy nie mialas do czynienia z ta hołota,widac,ze ty jestes z 'tych",co to uwazają,ze "wszyscy rzygali,tylko pan doktor wymiotowal" hahahahahahahahahahahaha

#10  2017.01.05 21:29:20 ~pielęgniar

1500 euro to ja mam w Polsce i nie muszę w szwabskim domu starców rtyrać

#11  2017.01.11 17:57:25 ~Ewa

1500 euro w Polsce ? To chyba na dwa etaty ? Ja bardzo podziwiam panie koleżanki pielęgniarki pracujące na dwa etaty ,ja nie dałabym rady ,a gdzie czas dla rodziny i siebie ? Wyniosek jest jeden ,gdybyśmy się szanowany same ,to nasze państwo by nas doceniło ,a tak wiedzą że polska pielęgniarka da z siebie wszystko kosztem najwyższym swojego zdrowia .

#12  2017.01.19 19:21:41 ~Iza

Czy jest tutaj jakaś położna/pielęgniarka pracująca w Niemczech? Mam parę pytań i niestety nie mam nikogo znajomego żeby się zorientować:/

#13  2017.01.27 08:10:45 ~polozna

Do Izy #12 pytaj a odpowiem :)

#14  2017.01.31 17:59:43 ~Izabelo, p

Ania 727936696, Iza pytaj