Tzw. podwyżki dla pielęgniarek w praktyce. Dyrektor przyznał je w wysokości 231,95 zł. Natomiast odebrał pielęgniarkom regulaminową premię, którą podzielił na resztę personelu.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych

 

 

 

 

Zobacz materiał prasowy: Pielęgniarki nie dostały podwyżek, a jedynie dodatek do pensji i to nie wszystkie. Natomiast odebrano im premię regulaminową.

 

 

 

 

Zobacz także:

 

 

 

Zobacz także artykuły z Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.02.17 21:22:38 ~Ewa

KRETYN,IDIOTA,CHAM!

#2  2016.02.18 06:29:09 ~syl

Ja dostaje 160,45zl tej podwyzki

#3  2016.02.18 15:59:34 ~Tak.

Tak zrobiono w kilku miejscach! Skandal!

#4  2016.02.18 16:18:52 ~piła

Ja w tym miesiącu również dostałam połowę premii. Wkrótce się okaże, że premii nie dostaniemy. To będzie sposób na łatanie budżetu szpitali, bo przecież my dostałyśmy "podwyżki". Tylko, że zaczynam zarabiać tyle co przed "podwyżką".

#5  2016.02.18 21:11:27 ~ja

Koniec tego kija w mrowisko w podwyżki tylko za działania się brać a nie ciągle ble,ble,ble !

#6  2016.02.18 22:59:56 ~ja

Jeśli lekarze dostają podwyżkę,np.500 zł,to dostają 500,a nie 250.To,tylko z nas kpią na każdym kroku.Miało być 400,a to co dostałyśmy,to żenada.Poza tym,lekarze dostają kasę do podstawy,nikt nie wyskakuje im z jakimiś DODATKAMI.

#7  2016.02.19 08:52:52 ~gosia 67

U mnie w poz nic nie dostałyśmy,a lekarze zarabiają po 9tys,12tys.tyle jesteśmy warte w tym kraju.

#8  2016.02.19 10:21:16 ~gość

Płaczki idźcie popłakać na jaki pogrzeb.Nic tu z waszego utyskiwania uciemiężonych.

#9  2016.02.19 10:46:57 ~gosia 67

Ty gościu idż, na stype,będziesz honorowym gościem.

#10  2016.02.19 11:54:27 ~becia

Pracuję w szpitalu klinicznym z akredytacją dostałyśmy dodatek zębali ale zabrali nam premie na zmianie dyżuru od wielu wlelu lat tylko słyszę jak to jest ciężko:pojedyńcze dyżury bez lekarza,nieznośni pacjenci,mało kasy,"góra"która udaje że jest wszystko ok,lekarki które pytają się piel. co zlecić? i jeszcze przełożona która twierdzi że nie da więcej personelu bo na tym oddziale gdzie pracuję-nic się nie robi:)tylko narzekanie-ale ze swej strony NIC żeby nie narażać się oddziałowej-ale to pokolenie 50+ chyba tak lubi.niech inni załatwiają ja nie będę się narażać.kompleksy,służalczość,brak godności i honoru-jakoś to będzie-do emeryturki się przepęka sorki ale sama nie wyjdę na ulicę:)

#11  2016.02.19 13:02:36 ~oj,oj

Będziecie tak płakać do końca świata i jeden dzień dłużej, nic się nie zmieni,chyba że na gorsze

#12  2016.04.22 14:41:05 ~maryna

U nas wyliczyli 216zł i zabrali socjalne.

#13  2016.08.01 11:38:27 ~paweł

Tylko narzekaja salowe pracuja za grosze a wiele czynnosci wykonuja za panie pielegniarki a o nich sie juz wcale nie pamieta.

#14  2017.12.04 15:31:07 ~dilo

A o pielęgniarkach praktyki w POZ-tach to już wszyscy zapomnieli ,że takie też są i pracują.Nie dośc że z kilkumiesięcznym opóżnieniem dostają podwyżki to jeszcze ochłapy aby zamknąć nam usta żebyśmy za dużo nie gadały a miało to być również pod kontrolą funduszu I CO? Środowiskowe dostają trzecią transze a zabiegowa sie nie liczy w poz-cie.pracuje jako zabiegowa ,w punkcie szczepień jako rejestratorka ,sekretarka informatyk i jeden Bóg wie kim jeszcze ale o nas się nie pamieta