IELTS – PCQ przygotuje Cię do egzaminu!!

Praca dla pielęgniarek za granicą.

 

Po więcej informacji wejdź na naszą stronę internetową

Odwiedź nas również na Facebooku
tel. + 48 797 812 057,  + 48 500 867 646

email: praca@pcqrecruitment.com

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.03.16 12:38:49 ~&&&

Nie idzie ta droga zastanowcie sie, poczytajcie sobie fora tam dowiecie sie prawdy o szacunku do tego zawodu , oraz jakim szacunkiem darza pracownikow tego zawodu lekarze , pacjenci , a takze jakim szacunkiem darza siebie wzajemnie kolezanki i koledzy wykonujace ten zawod a takze fizjoterapeuci , ratownicy , laboranci , farmaceuci. Zrozumiecie wtedy jaka jest Prawda , teraz to jest ten Moment by o tym pomyslec bo jak juz przeznaczycie ogromny wysilek i czas by ukonczyc studia ktore nie naleza do latwych bedzie troche pozno by mslec o zmianach .

#2  2016.03.16 12:39:53 ~&&&

. cd. JA ZALUJE lecz czas kotry poswiecilam na wykrzatalcenie oraz pieniadze ktore w to wlozylam nie pozwalaja mi na zmiany bo niestety nie jestem juz najmlodsza ani nie mam pieniedzy by zaczac wszystko od nowa by starac sie o nowy zawod. Poczytajcie opinie na roznych forach i zrozumiecie ze oprocz niskich zarobow jestesmy popychadlami dla wszystkich rowniez dla siebie nawzajem .

#3  2016.03.16 12:41:43 ~&&&

Wyksztalcenie * tak mialo byc

#4  2016.03.16 15:41:42 ~ooo

Wszystko to prawda!

#5  2016.03.16 18:47:52 ~Mateusz

Pielęgniarstwo to piękny zawód, dający wiele satysfakcji, wdzięczności pacjentów i ich rodzin, możliwości obserwowania i bycia jednym z czynników poprawiającego się stanu pacjenta. To również profesja wielu możliwości. Możliwości z których można i należy korzystać. A nie narzekać, narzekać, narzekać i jeszcze trochę obgadywać.

#6  2016.03.16 19:23:53 ~tak

Zgadzam się z Mateuszem - to zawód wielu możliwości "tylko" wymaga nieco entuzjazmu ;)

#7  2016.03.16 21:28:12 ~aaa

Mateusz zejdź na ziemię,bo bujasz w obłokach

#8  2016.03.17 13:30:59 ~do 5-6

To ty jesteś ten Mateusz co z entuzjazmu aż spadł z choinki? :))

#9  2016.03.17 17:57:15 ~tak

Nie bujam. Tylko pracuję. W szpitalu.20 lat.I jest trudno, nawet bardzo, ale nie zmienię tej pracy na inną bo jest fajna i trudna i daje wiele możliwości.

#10  2016.03.18 09:40:26 ~ooo

Do tak- podaj te możliwości!

#11  2016.03.19 06:32:40 ~...

:)))))) mysle ze "tak" mowi o znajomosciach i plecach to wtedy oczywiscie ma sie mozliwosci :)))) no ale moze Mateusz ma na mysli ze w UNII sa te mozliwosci o to sie zgadzam ale tu w Polsce buahahhahahhahahahhahhahaha no i te PRL-owskie slogany :)))))) proponuje za nie zaplacic za czynsz. Mateusz mamy prawo do zmian i do podwyzek nikt powietrzem nie zyje sprobuj nakarmic powietrzem swoje dzieci o ile je masz lub tymi sloganami .

#12  2016.03.19 10:12:33 ~Mateusz

A czy ja komuś odmawiam prawa do zmian i podwyżek? :) Mówiąc o możliwościach mam na myśli chociażby rosnące zapotrzebowanie na usługi pielęgniarskie w UE i pozostałych krajach rozwiniętych oraz idące za nimi w parze perspektywy rozwoju zawodowego. Ale i u nas powoli (bardzo powoli ale jednak) zaczyna się coś zmieniać na lepsze, szczególnie w dużych ośrodkach. Dlatego proszę was, darujcie sobie teksty o PRL-owskich sloganach, bo nikt was na siłę nie trzyma tam gdzie kolorowo nie jest. Możliwości są, tylko trzeba chcieć z nich skorzystać.

#13  2016.03.19 13:17:39 ~tak;)

Nie mówię o plecach i znajomościach. Jeśli chcecie tak myśleć to sami siebie ograniczacie. Znajomości mogą być potrzebne do pracy w tzw. strukturach. Ale to akurat jest nudne. A mnie cieszy (przynajmniej w te dni kiedy trochę odpocznę i mogę nieco zdystansować się do tego szaleństwa, które jest w pracy) to, że mogę pomagać. Co oczywiście nie znaczy, że jest słodko. I mogę być trochę księdzem, wspieraczem, pomocą w zdrowieniu, nauczycielem, przedsiębiorcą, że mogę wyjechać za granicę do pracy i wszędzie mnie chcą.

#14  2016.05.18 09:16:07 ~Martyna

NIE SZANUJEMY SIĘ nawzajem. Przyjmując płacę za marne grosze Nie Szanujemy się sami.Brakuje nas w każdej niemal placówce, a ciągle są osoby, które narzekają, ale łapią prace na możliwie najniższej płacy i najcięższe pracy. Od działowe nie wspierają zespołu tylko mówią, że na nasze miejsce są tłumy. Pytam się skąd? Tylko 2,5 tys mlodych (do 35 roku życia) pielęgniarek. Te z doświadczeniem zawodowym i specjalizacja znów za drogie. Uczcie się języka, tylko tu jest szansa