Komentarze użytkowników

#1  2016.06.02 20:23:20 ~piel..

To jest przykład dobrego strajku,Wstyd,że inni milczą.

#2  2016.06.02 20:55:03 ~piel

Niech małas i jakaś wicha nie robią z pielęgniarek pośmiewiska występując w telewizji i chrzaniąc o misji zawodu,gdy ten zawód dogorywa

#3  2016.06.02 21:27:47 ~Wkurzona

Władze, gdzie, do diabła ,jesteście? ?

#4  2016.06.02 21:27:51 ~Wkurzona

Władze, gdzie, do diabła ,jesteście? ?

#5  2016.06.02 21:38:31 ~pacjent

ZAUFAŁYŚCIE dUDZIE, KTÓRY BYŁ ZŁODZIEJEM ZA POSŁA ( KONSTYTUCJĄ WYCIERA SOBIE ODBYT)-WASZE GŁOSY DAŁY MU KASĘ DRUGI- DUDA PAŁOWAŁ W ZOMO TYCH CO WALCZYLI GODNOŚC,I KASĘ ZA UCZCIWĄ PRAĆE. dziś stoi pod flagą solidarności z kundlem i kasą z geszeftu! PIELĘGNIARKO- JEŻELI UMIES LICZYĆ LICZ NA SIEBIE A NIE NA KONFIDENTÓW ZE ZWIĄZKÓW I IZB PIEL. POWODZWNIA

#6  2016.06.02 21:52:48 ~maria

Na litość boską gdzie reszta pielęgniarek ? Izby , związki - media są dla was w takiej chwili. Wypowiadajcie się głośno głosem nas wszystkich.

#7  2016.06.02 22:04:12 ~jackie

STRAJK GENERALNY! TERAZ.ZARAZ.JUŻ! KONIEC Z ZASTRASZANIEM PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY! WYKORZYSTYWANIEM TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ.ZACZNIJMY SIĘ SZANOWAĆ! .ODEJDŹMY WSZYSCY OD ŁÓŻEK! WYSTARCZY JEDEN DZIEŃ - SYSTEM PADNIE!

#8  2016.06.02 22:06:33 ~jackie

Czy tylko w CZD są odważne i szanujące się pielęgniarki? Dziewczyny jestem z Wami! Nie dajcie się! pielęgniarka Jackie

#9  2016.06.02 22:06:36 ~jackie

Czy tylko w CZD są odważne i szanujące się pielęgniarki? Dziewczyny jestem z Wami! Nie dajcie się! pielęgniarka Jackie

#10  2016.06.02 22:08:07 ~jackie

Zawalczmy o swoje! Najwyższa pora wyjść na ulice!

#11  2016.06.02 22:12:10 ~id

To gdzie są zwiazki i panie pip żeby cos takiego zorganizowaly? masakra

#12  2016.06.02 22:24:32 ~ja

Małas w polsat news gadała głupoty o misji zawodu,nawet dziennikarz-człowiek neutralny był zdziwiony co ona plecie gdy sytuacja pielęgniarek to dramat

#13  2016.06.02 22:27:11 ~ktoś

Ale się Dziewczyny zaparły! Godne podziwu. Dotąd nikt nie miał odwagi na taki krok. Gdyby w tej chwili ruszyły wszystkie Publiczne placówki to miałoby sens i coś może by się zmieniło? Ja akurat strajkować nie mogę, bo pracuję w Szpitalu niepublicznym sp.z o.o. Mam nadzieję, że już niedługo.

#14  2016.06.02 22:35:12 ~pacjent

ZWIĄZKI ZAWODOWE I IZBY KOLABORUJĄ ZE SZLACHCICEM- ZA WASZe SKLADKI SĄ W DRODZE DO PARYŻA ICH EMERYTURA DZIĘKI WASZYM SKLADKĄ 5 000 ZL A WASZA OBYWATELSKA ( OFE NA PREMIE DLA POSŁÓW ZLODZIEiJ ) GŁODOWA. BĘDZIECIE BULEM W DUPIE DLA WASZYCH DZIECI SIOSTRY. manna z nieba spadnie-ale nie na pewno. ucz się siostro języków obcych-wyjedż ( ostatn gwizdek) i będziesz szczęsliwa a tu upodlona!

#15  2016.06.03 00:23:43 ~kos

Kibicuje wam CAŁA POLSKA! ! !

#16  2016.06.03 05:34:52 ~mgr

Brawo-Brawo dziewczyny

#17  2016.06.03 08:13:20 ~helena

Nie dajmy się.Wałęsa wygrał .to i my poradzimy.Jak nie będzie żadnej pielęgniarki na stanowisku pracy to przecież można uruchomić tą WYSOKO WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ ( rezydentki Izb PIP tudzież naczelne i egzaminatorki specjalizacji) które wenflona na oczy nie widziały .Jest tego dziadostwa na pewno ponad 700 sztuk więc fachowa opieka w CZD będzie murowana.

#18  2016.06.03 10:14:07 ~Xxx

Zlikwidujmy izby i przydupsy dyrektorskie czyt.naczelne, przelozone i oddziaowe.Trzymajcie sie dziewczyny.

#19  2016.06.03 19:10:55 ~Ania z Wło

Jestem dumna z moich koleżanek PIELĘGNIAREK