Komentarze użytkowników

#1  2016.06.03 07:24:21 ~piel

Brawo Nasiłowska z CZD! Precz z izbami,wypad na misje do Afryki szukać powołań

#2  2016.06.03 08:29:31 ~plg

Nasze wiekowe/ teorie z XIX,XXwieku/ naprawdę powinny być wymienione,siedzą nawet wtedy,kiedy mogłyby odejść na emeryturę.Nie są w stanie myśleć twórczo,powielają Florencję Amnezja i EKMNEZJA! Kto je wybiera ?

#3  2016.06.03 08:30:49 ~cd

Należy dodać nasze wiekowe DECYDENTKI /SORRY/

#4  2016.06.03 09:05:13 ~gość 2

Dziś o 11 godz. pielęgniarki z całej warszwy powinny być pod centrum zdrowia dziecka-odejśc od łóżka i wesprzeć i walczyć o godne wynagrodzenie-o to walczył WAŁĘSA, którego szowiniśći pisoscy i złodzieje opluwają, upokarzają-jutro będzie musztarda po obiedzie-i skamlenie przez kolejne 3 lata! -jesteście potrzebne ale żenujące

#5  2016.06.03 09:49:27 ~Olga

Z tego co wiem Naczelna Rada popiera protest i pomaga strajkującym, więc może nie wieszajmy na nich psów.

#6  2016.06.03 10:06:42 ~acha

No co z wami panie z izb oraz zwiazków z innych miast-gdzie jestescie.To wy wpieprzyłyście nas w to bagno,więc teraz wyciagnijcie nas z niego.No jazda do roboty! Zyjecie z naszych składek.

#7  2016.06.03 10:54:30 ~jackie

STRAJK GENERALNY! TERAZ.ZARAZ.JUŻ! KONIEC Z ZASTRASZANIEM PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY! WYKORZYSTYWANIEM TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ.ZACZNIJMY SIĘ SZANOWAĆ! .ODEJDŹMY WSZYSCY OD ŁÓŻEK! WYSTARCZY JEDEN DZIEŃ - SYSTEM PADNIE! Czy tylko w CZD są odważne i szanujące się pielęgniarki? Dziewczyny jestem z Wami! Nie dajcie się! pielęgniarka Jackie

#8  2016.06.03 11:00:46 ~acha

Zgadzam się w całosci z Jackie.

#9  2016.06.03 11:06:33 ~empatia

Panie Izb już WAS nie potrzebujemy bierzecie składki i nic nie robicie wymyślacie kursy za które MY płacimy z pensji mężów nie szanujecie NAS wygodne krzesełka i co was interesuje to jak wiecej pieniędzy można wyciągnać od NAS-Pielęgniarki mają was dosyć do pracy na oddziały polecam neurologie 2 pielęgniarki na dyżur.

#10  2016.06.03 12:01:53 ~kasia

Brawo empatia brawo

#11  2016.06.03 12:20:54 ~ewa

Krótko, zwięzłowato i na temat !

#12  2016.06.03 13:01:16 ~19

JACKIE nawołujesz do protestu a brak odwagi na podanie nazwiska

#13  2016.06.03 14:08:17 ~zarzenowan

Jak trzeba będzie zamknąć CZD to.kupa kasy zostanie bo .nie trzeba będzie płacić lekarzom po 20,30.i więcej tysięcy miesięcznie .Piszę to z patriotyzmu i troski o fundusze!

#14  2016.06.03 16:56:37 ~vse

Przy okazji protestu Nasiłowska się wypromuje, CZD dokumentnie padnie a wasze dzieci będą się leczyć u znachorów. Tak to efekty nieprzemyślanego strajku

#15  2016.06.03 20:07:33 ~Rene

Jestem z Wami nie odpuszczajcie powinnyśmy się zjednoczyć ten problem dotyczy całego kraju szanujmy się W Polsce pielęgniarka nic nie znaczy koniec z tym pokażmy naszą siłę walczmy mądrze

#16  2016.06.03 21:55:27 ~Izi

Popieram, niech cwaniaki jeden dyżur zaliczą to zobaczą. Czas i okazja wywalczyc godziwą pracę i pensję. A co myslą ,jak mamy nie walczyć, przepracowanie, nadlimit pacjentow na pielegniarke to wiąże sie z popelnieniem błędów,a kto później nas obroni ,może Izby ? Kontrakty,parodia nie dla wszysztkich zawodów.Na kontraktach niech budują drogi, statki.

#17  2016.06.03 22:08:51 ~Izi

Jak bedzie trzeba to w droge ,musimy byc solidarne, liczmy na siebie ,wiecej zyskamy. Brutto - szkoda ze nie 25,50 pln,to jakies kpiny. kim my jestesmy? Niech rzad zabiera sie do powaznych przemyśleń i wyciagnie pieniadze, niech kilka lat sobie odejmą od ust i swoim najblizszym,- a nam można ?

#18  2016.06.04 08:06:17 ~piel

Do vse Najwyższy czas,aby zaczęły promować się mądre pielęgniarki,a przestały nas reprezentować opasłe raszple,gadające o misji i powołaniu,a zgarniające po 15tys miesięcznie z naszej krwawicy.