3 czerwca godz. 17.30 - strajk pielęgniarek w CZD. Pielęgniarki odkładają referendum w sprawie zaostrzenia akcji strajkowej do niedzieli. Zobacz szczegóły.

Strajk pielęgniarek w CZD.

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

 

3 czerwca, 17.30 - Pielęgniarki odkładają referendum w sprawie zaostrzenia akcji strajkowej do niedzieli.

 

 
Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD
 
 
 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.03 17:32:29 ~lekarz

Dla dobra pacjentów otwarłem drzwi w POZ etach wkońcu

#2  2016.06.03 18:38:55 ~pacjent

Celem pisu jest upodlenie pielęgniarek i szczucie jednych na drugich-zostaną złamane bo są same - uczcie się języków obcych bo pis wam szykuje piekło a nie przyjemność z pracy

#3  2016.06.03 19:12:06 ~wkurw....p

Jeśli nie chodzi o kase to czemu ciągle o niej mówicie. Jesteście zakłamane! Hipokryzja to wasze drugie imię.

#4  2016.06.03 20:15:11 ~kasia

Człowieku (wkurw.p.cie) nie wiesz co mówisz tylko tacy jak ty wiedzą wszystko na temat co powinna pielęgniarka, za ile jak długo i z uśmiechem na twarzy.Hipokryta to idealne imię dla ciebie!

#5  2016.06.03 20:28:57 ~majka

Panie jak Ci tam wkurw.p, ciekawe jakie warunki ma Pan w swojej pracy i czy odpowiedzialność, która Pan ma (może nie ma, bo z wypowiedzi wynika, że nie jest Pan osobą odpowiedzialną ani za siebie, a tym bardziej za innych), jest tak duża jak nasza i ile Pan zarabia ? Jeśli ja muszę pracować na 2 etatach (2800) po 25 latach pracy, to jak upominam się lepsze warunki i godną płacę to przesadzam ? . Hipokrytą to jest Pan, dogi Panie, życzę dużo zdrowia, żeby te "zakłamane" pielęgniarki nie były Panu potrzebne.

#6  2016.06.03 20:42:17 ~wiolka

Nie zniżajmy się do poziomu wkurw.p Dziewczyny z CZD jesteście wspaniałe!

#7  2016.06.03 22:51:22 ~Gucia

Wyżej wspomniany pan, pewnie gustuje w decydentach i słucha wybiórczo tylko ich wypowiedzi, słucha wybiórczo a słyszy tylko to, co chce. A może to jeden z nich :) przecież trzeba wsadzać kij w mrowisko. Ów pan musi mieć dobre zdrowie, bo nie wygląda na bywalca przychodni i szpitali. Dziewczyny z CZD trzymajcie się, jestem z Wami.

#8  2016.06.04 00:05:20 ~gośka

Dziewczyny zaczyna się ! jeszcze rok temu nikt nawet nie pomyślał, że pielęgniarka może odejść od łóżka pacjenta! powstaniemy z kolan pomału może jeszcze nie dziś może nie jutro. ale rząd tego nie wytrzyma. tak rodzą się rewolucje za nami pójdą inni. Może jestem naiwna ale tylko ta myśl mnie trzyma przy zdrowych zmysłach.

#9  2016.06.04 05:03:44 ~Beata

Dopiero po odejściu z dyżuru po jednej z pielęgniarek za pracę wzięły się oddziałowe, ta grupa pań już dawno zapomniała, że są zwykłymi pielęgniarkami odcinkowymi z dodatkiem funkcyjnym i tak są postrzegane przy ustalaniu norm przez NFZ i ministerstwo, te święte krowy już dawno nie biorą czynnego udziału w pracach przy pacjencie narobiły sobie tytułów naukowych nie wnoszących nic do zawodu,nie jednokrotnie pracują na drugich etatach w uczelniach i udają wykładowców akademickich tak jest w Łomży:( Chcesz mieć w pływ na swoją pracę patrz przełożonemu na ręce :)

#10  2016.06.04 09:23:48 ~mamba

Już przegrały. Trzeba było iść za ciosem. Lekarze w walce o kasę jakoś nie mają takich dylematów. Przykład z początku roku - lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego. 3 dni zawirowań i nagle spokój. Za jaką kasę? Tego nikt nie wie, ale musiało się opłacać, skoro wrócili do pracy.

#11  2016.06.04 09:57:28 ~pielęgniar

W jednym z naszych klinicznych szpitali lubelskich od dłuższego czasu trwa dziwna sytuacja-pielęgniarki lawinowo odchodzą z pracy,mobbing jest na porządku dziennym, pielęgniarki są karnie przenoszone na inne oddziały, gdy odezwa się w obronie bezpieczeństwa własnego i pacjentów, a teraz tam gdzie jeszcze były pokoje socjalne-zostały im zabrane, boimy się chodzić do pracy, coraz więcej jest pielęgniarek wypalonych zawodowo. Pielęgniarka po studiach mgr z rocznym stażem pracy zarabia 1300 zł na rękę.

#12  2016.06.04 10:57:11 ~piel

Zamordyzm naszych władz pielęgniarskich na górze i dole doprowadził nas na skraj niewolniczego wyzysku.Musi być rewolucja i obalenie ciemiężców,bo inaczej to zmieni się tylko na gorzej dla nas

#13  2016.06.04 11:34:24 ~do pielęgn

A co Ty jeszcze młoda,wykształcona dziewczyno robisz w lubelskim ciemnogrodzie?