Komentarze użytkowników

#1  2016.06.04 15:31:23 ~pig

Mają dziewczyny prawdziwy charakter,ale jest to smutne.Wszystkie pozostałe powinny na ulicy wykrzyczeć prawdę o pielęgniarkach ,jak są traktowane.

#2  2016.06.04 16:50:36 ~pielęgniar

Tak, powinnyśmy wszystkie zjednoczyć się bo niedługo, będziemy same potrzebować pomocy i nie będzie już pielęgniarek. A jak jesteśmy traktowane? - W jednym z naszych klinicznych szpitali lubelskich od dłuższego czasu trwa dziwna sytuacja-pielęgniarki lawinowo odchodzą z pracy, mobbing jest na porządku dziennym, pielęgniarki są karnie przenoszone na inne oddziały gdy odezwa się w obronie bezpieczeństwa własnego i pacjentów, a teraz tam gdzie jeszcze były pokoje socjalne-zostały im zabrane, boimy się chodzić do pracy, coraz więcej jest pielęgniarek wypalonych zawodowo. Pielęgniarka po studiach mgr z rocznym stażem pracy zarabia 1300 zł na rękę.

#3  2016.06.04 17:26:31 ~prawdziwek

Niestety w większości szpitali pielęgniarki są posrane ze strachu przed utratą pracy, a dyrekcja ma je w dupie. sorry

#4  2016.06.04 17:43:20 mariaw11121

Od kilku lat pracuje na kontrakcie zagranicznym, jestem pełna podziwu dla koleżanek z CZD, jest mi smutno, że muszą same walczyć, gdzie są nasze władze, gdzie koleżanki z innych szpitali, nie ma się czego bać, bo przecież nie zwolnią wszystkich, to nie pielęgniarki powinny się bać, ale dyrektorzy szpitali jeśli nie chcą sami pracować,przecież koleżanki z CZD za wszystkie inne nie załatwią sprawy, a sytuacja jest groźna. Pozdrowienia Maria

#5  2016.06.04 18:33:07 ~ewa

Trzymam kciuki i życzę wytrwałości. Pozdrawiam z De

#6  2016.06.04 18:50:20 ~ania

Powinnysmy tam z tymi dziewczynami byc i wspierac je nie tylko wirtualnie.ja jestem zwarta i gotowa na przyjazd do warszawy choc mieszkam 400 km.Pozdrawiam serdecznie dziewczyny i zycze wytrwalosci:)

#7  2016.06.05 09:08:44 ~A

Służalczość w pielęgniarkach żyje, boją się odezwać i powiedzieć WŁASNE ZDANIE, są na zawołanie lekarza. Dziewczyny, NIE tędy droga ! Pielęgniarka to NIE SŁUGA. Gdzie szacunek do siebie i do zawodu ? HALO ! Może to już PORA się ODEZWAĆ i powiedzieć, jak jest, a jak powinno być !

#8  2016.06.05 10:48:00 ~piel

Pielęgniarka nie podskoczy i się nie odezwie,bo ją oddziałowa z naczelną tak załatwią,że jej się żyć odechce-nie znacie takich przykładów?

#9  2016.06.06 11:10:57 ~Jedan z wi

Dlaczego nikt głośno nie mówi o tym że pracujemy w kilku miejscach w przeciwnym razie nie byłoby wystarczająco pielegniarek na oddziale żeby ułożyć grafiki.Gdybyśmy zarabiały godnie i adekwatnie do kwalifikacji nikt przy zdrowych zmysłach mający własne dzieci i życie rodzinne nie biegałby po kilku placówkach żeby utrzymać dom.Z poważaniem pielęgniarka z 20 letnim stażem pracy i 2.300 zł na ręke z 2 placówek .