Kiedy minister zdrowia mówi, że "w większości przypadków spełniamy standardy" w CZD, to ośmiesza urząd, na który został powołany. Także wykazuje brak szacunku dla pielęgniarek, które wykonują wolny zawód (!) i dla pielęgniarstwa.

Strajk pielęgniarek w CZD.

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.05 20:47:07 ~piell

Co za ignorant !

#2  2016.06.05 21:14:04 ~wiola

Mielcarek dobry jesteś

#3  2016.06.05 22:00:28 ~mOnia

Czy w naszym kraju kiedyś dojdzie do tych zakutych łbów że pielęgniarka dziś to już nie jest pielęgniarka 30 lat temu? Pielęgniarka nie jest już mierna, wierna i bierna. Zrozumiecie to wreszcie?

#4  2016.06.05 22:18:58 ~Anka

U mnie na 35 pielęgniarek tylko 2 nie są wierne, bierne i mierne. Pracuję na śląsku wiejskim szpitalu

#5  2016.06.06 19:43:50 ~Kataryna

Ciemna maso siostrzana! Od momentu utworzenia samorządu zawodowego ranga zawodu spadała, wprost proporcjonalnie do wynagrodzeń otrzymywanych przez osoby funkcyjne w Izbach. Dwa razy podniosłyście larum w stolicy o podobnej randze i to /ciekawe/gdy rządzi PIS. Tymczasem podczas poprzedniej kadencji otrzymałyście właśnie najwyzszą w historii podwyżkę. Na odległość widać że macie politycznego "koordynatora". Pytam więc kto z dotychczasowych decydentów pomógł wam kiedykolwiek? . Brak wam samodzielnego myślenia i zdrowego rozsądku. Chciałoby się powiedzieć "rozum to dobra rzecz lecz trzeba go mieć"Pielęgniarka emerytka pełniąca jedną z najwyższych stanowisk w pionie pielęgniarskim

#6  2016.06.06 21:40:20 ~pielegniar

Kataryno ! Ciemniejszej masy niz twój mózg bez żadnego zwoju nie ma na ziemi! Tą podwyżkę to mozesz sobie wypchać swój PIS owski łeb! Tobie przydłaby się koordynator życiowy bo wszystko Ci się w miejscu po mózgu przelewa!

#7  2016.06.07 01:38:50 ~Ala

AUTOKARY Z PIELEGNIARKAMI ze wszystkich wojewodztw ruszajcie wspomoc i przedstawic ze w calej Polsce pielegniarkom jest tak samo beznadziejnie.60 procent zarobkow lekarza powinna zarabiac pielegniarka.Lekarz ma 1200 zlotych za 1 dyzur swiateczny ,a pielegniarkom nie chca dac 5 procent podwyzki za swieta--MASAKRA.

#8  2016.06.07 01:39:02 ~Ala

AUTOKARY Z PIELEGNIARKAMI ze wszystkich wojewodztw ruszajcie wspomoc i przedstawic ze w calej Polsce pielegniarkom jest tak samo beznadziejnie.60 procent zarobkow lekarza powinna zarabiac pielegniarka.Lekarz ma 1200 zlotych za 1 dyzur swiateczny ,a pielegniarkom nie chca dac 5 procent podwyzki za swieta--MASAKRA.

#9  2016.06.07 04:08:30 ~zuza

Zadymiarze, nie zapomnijcie butelek do potrząsania, bo do tej pory umiałyśie tak protestować.

#10  2016.06.07 04:08:37 ~zuza

Zadymiarze, nie zapomnijcie butelek do potrząsania, bo do tej pory umiałyśie tak protestować.

#11  2016.06.07 04:40:38 ~rada

Trzeba wezwać "kodziarzy" do pomocy. Oni umieją robić zadymę. Cel macie podobny.

#12  2016.06.07 04:40:48 ~rada

Trzeba wezwać "kodziarzy" do pomocy. Oni umieją robić zadymę. Cel macie podobny.

#13  2016.06.07 05:24:32 ~mela

Pielęgniarki odróżniają pielęgniarstwo od polityki,to wypad stąd z tym kod-em

#14  2016.06.07 12:37:38 ~piel

Nasza pielęgniarska polityka ma być suwerenna i neutralna.Trzeba nam mądrej,elokwentnej,twardej w negocjacjach i nie sprzedajnej jak dotychczasowe przedstawicielki.Macie jakiś pomysł? To głosujemy i wybieramy!