Wysokość zarobków w izbach pip oburza pielęgniarki i położne. Roczne zarobki w setki tysięcy złotych...

Działalność izby pip.

 

 

        *Kliknij po więcej informacji

 

Zobacz także:

Zobacz co mówiła posłanka (pielęgniarka) w sejmie na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego ds. pielęgniarek i położnych...

 

Gdzie są izby i związki pip? "Na niektórych oddziałach jest jedna pielęgniarka na dyżurze bez salowej. Pielęgniarka nosi baseny, rozdaje posiłki, zajmuje się lekami i zleceniami, wożeniem pacjentów na badania diagnostyczne. Można powiedzieć, że pracujemy dwie za trzy osoby."

 

Przewodnicząca władz związku pip: "Mamy bardzo dobre relacje z obecną władzą". To czemu jest tak źle? I żadnych perspektyw dla pielęgniarek i położnych nie widać. Natomiast obecna władza wysyła bardzo negatywne sygnały...

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.23 21:00:50 ~:-(

Pip nie obchodzą realne problemy szpitala, tylko kasa im w głowie

#2  2016.06.24 00:06:46 ~ewa

Panie Mariuszu to już robi się nudne.Odgrzewane kotlety. Ciągle wywleka Pan zarobki w Izbach. A niech pochwali się Pan ile zarabia Pana Portal za każde wejście. Strona zrobiła się nudna. Głównym tematem są Izby i ogłoszenia pracy.

#3  2016.06.24 07:03:40 ~gość 2

Ewa-pusta pisoska hejterko -joby dostajesz już wielokrotnie na podobnych portalach -załóż sobie stronę i pochwal sie co ci w życiu wyszło (włosy ŁOnowe ! )

#4  2016.06.24 08:22:08 ~gość

DO GOŚCIA 2 -ALE JESTEŚ BEZCZELNY

#5  2016.06.24 09:50:56 ~Ewa

Gosciu2- masz klasę. Uwielbiam Cię

#6  2016.06.24 11:43:19 ~Łucja

Izby i związki nie lubią p Mariusza - bo jako jedyny mówi prawdę i ma JAJA - jak mówi moja koleżanka - i za to go bardzo cenimy ! Mamy nadzieję że dzięki niemu dojdzie do ostatecznej rewolty czas na sygnał . Tylko co zrobić z tymi którym cały obecny układ pasuje - czas odciągnąć od naszych składek !

#7  2016.06.25 21:42:03 ~hala

Gadamy ,gadamy i cóż z tego ! Końcu zróbmy coś z tymi zawrotnie wysokimi zarobkami naszych władz Rozliczmy delegatów na krajowy Zjazd i zapytajmy czy dostali od nas wyborców zgodę na ustalenie tak wysokich pensji dla władz?

#8  2016.06.25 21:42:04 ~hala

Gadamy ,gadamy i cóż z tego ! Końcu zróbmy coś z tymi zawrotnie wysokimi zarobkami naszych władz Rozliczmy delegatów na krajowy Zjazd i zapytajmy czy dostali od nas wyborców zgodę na ustalenie tak wysokich pensji dla władz?

#9  2016.06.25 21:52:59 ~Grażyna

Wysokość zarobków jako krotność średniej krajowej, osób pełniących funkcje z wyboru ustalili członkowie Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych czyli w same panie, panowie przewodniczące okręgowych rad, tzn. osoby których te zarobki dotyczą. A czy to będzie określone w uchwale z 2012 r. minimum 2,5 średniej krajowej czy więcej ustalają poszczególne okręgowe rady. A w nich są Wasze koleżanki i koledzy i może ich warto zapytać dlaczego tak zdecydowali. Ludzie zacznijcie kontrolować waszych przedstawicieli, delegatów, członków organów.

#10  2017.02.08 23:00:18 ~piel

A to sooki