Zobacz najkrótszy (jednozdaniowy) komentarz w sprawie tzw. podwyżek dla pielęgniarek i położnych, wypłacanych na podstawie porozumienia władz: ministra zdrowia i związku oraz izby pip.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

Gówniane dodatki do gównianych wynagrodzeń pielęgniarek i położnych nie zmieniły faktu, że wynagrodzenia te są nadal gówniane!

Kropka.

Mariusz Mielcarek 

 

Zobacz także:

(6) TV.pielegniarki.info.pl Dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych w Sejmie - obecnie nie ma żadnej woli ze strony ministerstwa zdrowia , aby tzw. podwyżki pielęgniarek objęły "podwykonawców" (poz - /około 10 tysięcy pielęgniarek/ oraz w ratownictwo medyczne).

 

A my, pielęgniarki i położne, a także pracodawcy od kilku miesięcy “bujamy się” z efektami tego porozumienia, co rusz odkrywając jego bezdenną głębię…

 

Żenada.pl - miało być 1500 zł! Zobacz rzeczywistą wysokość przelewu dla pielęgniarza w ramach tzw. podwyżek dla pielęgniarek, "wywalczonych" przez władze związku i izby pip.

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.29 14:29:59 ~Anna piele

Płaca ponizej godnosci nie tylko człowieka ale i rangi zawodu. Paniu MINISTROWI należy się taka pensja brutto za swoje pomysły.

#2  2016.06.29 15:58:10 ~ANA

Dramat! to ma być płaca!

#3  2016.06.29 16:12:58 ~ola piel

I co z tego piszemy piszemy piszemy. Żadnych konkretnych decyzji z naszej strony. Nie ma solidarności wśród nas i dlatego mamy taki dół wynagrodzeniowy.

#4  2016.06.29 21:08:43 ~m.

Nie bronię Radziwiłła,ale On musi kontynuować to co obiecała Religa. i spier. ł .Jestem pielęgniarką z ponad 30 letnim stażem wiele juz przeszłam w reformie służby zdrowia. i co z tego ktoś zapyta ? nie wiem co się dzieje w innych szpitalach,ale w moim szpitalu dostałyśmy pierwszą transzę 300 zł do podstawy,a resztę mamy już podpisaną z dyrekcją jako dodatek do pensji.tj ok. 240 zł . władze szpitala Was robią w konia drogie PANIE PIELĘGNIARKI NIE RZĄD. OD CZEGO MACIE ZWIĄZKI ?

#5  2016.06.29 22:31:40 ~hala

PIELĘGNIARKA 2200 A PANI PREZES 18000 fajnie!

#6  2016.06.30 05:46:48 ~Grazyna

W jedności siła .wczoraj odbyła Się Pikieta pod ministerstwem zdrowia. .pielęgniarek PÓZ. WYJDZMY RAZEM NA ULICĘ BĄDŹMY SOLIDARNE TYLKO WTEDY BĘDĄ SIE Z NAMI LICZYĆ .

#7  2016.06.30 09:19:42 ~irena

Chcesz dobrze i godnie zarabiać, być szanowaną, uczestniczyć w procesie leczenia pacjenta jako pełnoprawny członek zespołu terapeutycznego, być partnerem a nie służącą, masz dość doświadczeń opartych na klasztornych zasadach bezwzględnego posłuszeństwa i pokory - po prostu - nie bój się nauki języków i wyjeżdżaj z tego chorego kraju i bądź tam tak długo dopóki w Polsce Ministrem zdrowia przestanie być lekarz a placówkami służby zdrowia przestaną zarządzać ( nie mający o tym zielonego pojęcia)- również lekarze. Na zachodzie, ta profesja nie przysługuje zarządzającym w szpitalach lecz wyłącznie przeznaczona jest dla pacjenta a placówkami kierują menadżerowie z krwi i kości traktując personel jako zespół, w którym każdy spełnia swoje określone role. Pielęgniarka w tym zespole jest poważana, jej praca to także odpowiednia gaża i wcale nie odbiegająca tak dużo od zarobków lekarzy, ale tam też lekarz musi się starać , gdyż pacjent decyduje o jego istnieniu w ochronie zdrowia. Tak więc zapraszam dziewczyny, nie traćcie czasu

#8  2016.06.30 18:15:27 ~gość 12

Proponuję dać te pieniądze dla Pana Ministra - niech chłopina sobie pożyje!

#9  2016.07.01 14:04:43 ~plg

Jak słyszę są szpitale np.we Wrocławiu,gdzie podwyższyli pensje piel./np.z 2200,- do w/wym kwot 2400,- ,dodatkowe wykształcenie 2900,-itp.