TVN UWAGA - Wykrwawiła się na śmierć na OIOM-ie - "Nasze podejrzenie jest takie, że pielęgniarek nie było w ogóle na oddziale, lub po prostu spały".

Odpowiedzialność zawodowa pielęgniarek.

 

      

 

Zobacz reportaż telewizyjny UWAGI z dnia 25 lipca 2016 roku

Zobacz także:

Aktualności według działów: Orzecznictwo zawodowe pielęgniarek i położnych

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.07.29 20:46:59 ~Ewa

A może jest ich za mało

#2  2016.07.29 21:02:09 ~jola

Tak! przyszły podpisały liste obecności i poszły do knajpy sowa i przyjaciele! haaaaaaaa! załosne!

#3  2016.07.29 21:03:37 ~ola

Nas nie ma już wcale!

#4  2016.07.29 22:37:54 ~ktoś

Pewnie, że spały.albo imprezowały z lekarzem dyżurnym! Wiadomo, że pielęgniarki tylko tak.

#5  2016.07.29 23:20:16 ~Iwa

Pielegniarki spaly.a lekarze czuwali przy chorej.macie pojecie o czym mowicie? Zenada.

#6  2016.07.30 01:03:29 ~nnnn

Sku.synu, jak czytam o imprezach z lekarzami mam takiemu dnu zaj.bac w ten zakuty leb! Wal sie palancie zjeb.ny!

#7  2016.07.30 02:46:24 ~?????

Zostały jeszcze jakieś pielęgniarki w tym kraju? Panie Radziwiłł widzi pan do czego prowadzi pana polityka? Pielęgniarki przemęczone, w niedostatecznej ilości, pracujące na trzech etatach. Czy Polska to jeszcze unia europejska, czy może obóz dla uchodźców?

#8  2016.07.30 10:21:35 ~gosc

Tak narzekają na inne zawody medyczne, tak sie wywyzszaja a nie potrafia wypelniac swoich obowiazkow, najpierw pomylka z podaniem leku w wyniu czegos umarł czlowiek a teraz to, ale podobno sa nieomylne, cudwone, lepsze od wszystkich innych zawodow.

#9  2016.07.30 16:59:47 ~121

Żeby wyrazić swoje oburzenie nie potrzebna tak wulgarna wypowiedź.Mam tylko cichą nadzieję, że to nie słowa pielęgniarek.Mówię za swoje środowisko i mam nadzieję j.w

#10  2016.07.30 18:13:48 ~Pielegniar

Pielegniarka też czlowiek pracuje za nędzne pieniądze zeby przezyc ma dwa etaty tego nikt nie widzi lekarz to Bóg o nich się nie mówi też ma dyżur i powinien być przy chorych zawsze tylko pielegniarka. Jak pielegniarka zacznie na etacie pracować za godne pieniądze dopilnuje wszystkiego

#11  2016.07.30 22:27:24 ~pielegniar

Najlepiej , psy wieszać, na pielegniarkach. Gdybym miala jeszcze raz wybierać.nigdy w życiu.

#12  2016.07.30 22:39:31 ~piel

Jakby nie było zawsze winne są pielęgniarki tylko że płace z jednym zerem mniej od lekarzy jak nie więcej a on też na dyżurze a i jeszcze jedno imprezy z lekarzami dla większości pielęgniarek to dupki zamknięte w gabinetach bądź ich wcale nie ma bo śpią albo na pielęgniarkę nie odważą się spojrzeć ponieważ to tak wysportowane że ta pielęgniarka przyzwyczajona do noszenia chorych jak by mu przyłożyła to doktorek kilku zębów by się pozbył

#13  2016.07.31 07:27:01 ~pielęgniar

Pielęgniarka to taki chłopiec do bicia. Doktorki za dyżur dostają duże pieniądze,a my pracujemy za grosze.Lekarz dostaje średnio 100 zeta za godzinę pracy , a pielęgniarka 20 zet brutto.Chyba przekwalifikuję na sprzątaczkę większe pieniądze i zero odpowiedzialności.

#14  2016.07.31 15:28:07 ~myoma

Wszystko przez pielęgniarki ,nawet II wojna światowa, dobrze,że zaraz ich nie będzie!

#15  2016.08.01 17:54:15 ~pielęgniar

Co za kretyn wypisuje takie głupoty ! przestańcie wreszcie szkalować pielęgniarki bo to już jest po prostu skandal

#16  2016.08.02 08:03:41 ~gość

Pracę powinno się wykonywać odpowiedzialnie,a nie odwalać prowizorkę na 3 etatach.Jak niska pensja to zmienić zawód.

#17  2016.08.02 18:19:55 ~do gościa

Masz rację. Rezygnuję z zawodu. W Polsce. A Rodzinom pacjentów proponuję zbierać kasę na prywatne dyżury pielęgniarskie dla tych, co zostaną.

#18  2016.08.04 16:15:57 ~Ja

Mąż byl z nia na oiomie,rozmawiala przez telefon majac zrobiona tracheostomie i podlaczone sztuczne pluca? tracheistomia to wklucie? oj dziennikarze po kursach.

#19  2016.08.04 16:21:20 ~Ja

5 pielegniarek na 8 lozek? chyva wszystkich tyle jest na oddziale ale nie na dyzurze.Prawdziwy szpital to nie Lesna Góra z serialu gdzie pielegniarka jest tylko w recepcji a wszystkie zabiegi pielegniarskie i lekarskie oraz czynnosci sanitariusza robia lekarze.Skoro na dyzurze byly pielegniarki i lekarze to gdzie byli ci ostatni? Jeszcze troche to za wygnanie Ewy i Adama z Raju tez bedzie winna pielegniarka