W każdej dużej placówce we Wrocławiu jest po kilkanaście wolnych etatów dla pielęgniarek...

Nadciąga katastrofa - brak pielęgniarek

 

      

 

Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.08.22 19:43:52 ~kró

No i chuj no i cześć.

#2  2016.08.22 20:29:54 ~Ja

Przykre, ale mają, co chcieli. Na darmo były nasze wołania. Zgadzam się z powyższym , może niezbyt eleganckim komentarzem, ale jakże na miejscu.

#3  2016.08.22 22:14:02 ~RAd

Trzymam kciuki za pielęgniarki. Tylko godnie opłacane zapewnią nam opiekę, pamiętajmy o tym!

#4  2016.08.22 22:45:25 ~A.....

Mnie juz nie ma od 2008

#5  2016.08.22 23:35:07 ~121

A myślałam, że nie dane mi będzie dożyć takiej chwili a jednak? za niespełna 5 lat w ogóle nie będzie pielęgniarek i co wtedy hrabiostwo zrobi? a no tak jego już nie będzie to póki co ma to gdzieś; postępuje jak poprzednicy. Taka sytuacja jest już w każdym szpitalu tylko się o tym nie mówi; jedna pielęgniarka na kilku stanowiskach i jakoś się kręci.Dopiero jak się coś zdarzy niepożądanego to larum na całą Polskę i to nie ważne, że tak do końca nie tylko jej była wina. U Nas to normalka!

#6  2016.08.23 06:04:34 ~piel

Nie cieszcie się,bo to dla was nic nie znaczy

#7  2016.08.23 08:58:55 ~pipi

Tylko płaca może to zmienić,nic więcej !

#8  2016.08.23 10:17:43 ~józ

Mało pielęgniarek to więcej roboty dla pozostałych,a kasa ta sama

#9  2016.08.23 17:22:02 ~piel anest

Cała gęba mi się rozesmiała;)) no i ch.mają co chcieli za rządów pisuarów będzie tylko gorzej.W moim szpitalu ksiądz wywalczył kaplice zaraz przy wejsciu około 100 m2. Na msze przychodzi 15 -20 osób ,zostały zlikwidowane dyżurki 6 lekarzy i 8 pielęgniarek bo czarny musiał dostać to co chciał . W jakim kraju my żyjemy? Pytam po co księdu dwa kible kuchnia i tyle pomieszczeń .dla tych kilkunastu osób? Na remont bloku operacyjnego nie ma kasy od kilku lat a na zrobienie kosciółka w szpitalu kasa jest.Na bloku nie ma klimy jak są upały to sobie wyobrażcie jak się pracuje.Jeszcze cztery lata i będę emerytką .serdeczne pozdrowienia dla młodych pielęgniarek uciekajcie za granicę bo w tym kraju nie będzie lepiej

#10  2016.08.23 21:03:02 ~do piel an

Pomoc duchowna dla ludzi chorych jest bardzo ważna, nie podoba mi się jak wypowiadasz się o księżach na tym portalu, pielęgniarki w większości to kobiety wierzące, mnie ta wypowiedź się nie podoba,

#11  2016.08.24 14:38:07 ~piel_m

Dobrze, że opieka medyczna nie jest ważna. u mnie pacjenci na korytarzu niejednokrotnie leżą bo przyjmuje się więcej niż przewiduje to odział. a ksiądz potrzebuje niewiadomo ile miejsca by mszę odprawić? Zapewniam że to nie ma nic wspólnego z jakością udzielanej opieki duchowej.

#12  2016.08.24 17:26:25 ~piel anest

W mojej wypowiedzi nie ma nic przeciwko wierze, ale działania księży nie zawsze mi się podobają i mam prawo do własnego zdania. W sytuacji gdzie nie ma pieniędzy na remonty odziałów ,płace dla pielęgniarek gdzie pacjenci leżą na korytarzach, wydawanie pieniędzy na stworzenie tak dużej kaplicy jest nieporozumieniem. Uważam że zamiast w kaplicy ksiądz powinien być częsciej na oddziałach i tam przynosić pomoc duchową

#13  2016.08.24 17:49:55 ~pikkolo

Zgadzam się z piel anest

#14  2016.08.25 11:19:31 ~Ania

Zgadzam się z piel an. Opiekę duchową można zapewnic w każdych warunkach nie potrzeba do tego pałaców. Poza tym oprócz kaplicy powinniśmy zbudowac jeszcze synagogę meczet i zbór czyż nie?

#15  2016.08.25 12:24:07 ~asdas

To ino piszcie gdzie najwięcej dają kasy :)

#16  2016.08.28 15:10:01 ~JA

Nie tylko we Wrocławiu - w całej Polsce ! a ile wakatów ukrytych - zlecenia kto dopuszcza do zleceń w w szpitalu - Ziobro o tym nie wie ? a taki z niego miał być scigacz !

#17  2016.08.28 22:34:38 ~Donpiel an

Piszesz z w piel . T w większości osoby wierzące . Na jakiej podstawie tak twierdzisz.myślisz że jak siostry to od razu katolicki. PrXyjrzyj się księżom co drugi to hipokryta .jest bo jest .zawód jak kaźdy inny.

#18  2016.08.28 23:05:31 ~Maria

Kochane koleżanki o czym wy piszecie spiracie si ę czy kaplica i wydatki na nią są potrzebne a co to nas obchodzi. Niech zajmują się instytucje do tego powołane. Uważam że jest ogólny bał agan .żaden rząd się tym nie zajął.mają nas głęboko w dupie zarówno na górze jak i Nadole . Chodzi mi o nasze kierownictwo . Więc najwyższy czas olać toi niech to się kręci tak jak chce tego Radziwiłłów .dajcie mu się wykazać Może okaże się że będzie lepszy w swojej nieudolności od swoich poprzedników i przebije nawet panią kopacz

#19  2016.09.01 13:22:25 ~Wawa

Sądzę, tak samo jak Maria. Mają nas gdzieś. Może czas odejść od zawodu lub wyjechać , bo ten kraj nigdy nas nie doceni. Zobaczcie ile za dyżur płacą lekarzom? Przecież to niemalże nasze wynagrodzenie miesięczne. Czy robią coś ważniejszego od nas? nie.Ale ich zawód jest doceniony bo to Pan Doktor. Każdy pacjent leżący na oddziale wie, kto jest przy nim w każdej chwili. Pozdrawiam wszystkich

#20  2017.02.11 02:29:10 ~soledad

No w sumie robią coś na dyżurach.co? ŚPIĄ !