Reportaż telewizyjny. Odebrała swoją pierwszą wypłatę... pracuje już w Manchesterze.

Materiały telewizyjne

 

      

 

                                                                                                                      * kliknij aby obejrzeć repotaż  

 

 

Zobacz także reportaż telewizyjny z dnia 19.08.2016 r.

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.08.25 18:33:24 ~Ania

Sama prawda zakomunikowana KONKRETNIE! Obalone też zostają mity tzw.podwyżek4x400-które poszły w eter społeczeństwa! Brawo!

#2  2016.08.26 07:20:45 ~Pielęgniar

Ja już mam palety do wyjazdu do Szwajcarii. Dobrze,że o tym się mówi! Dobrze,że społeczeństwo jest o tym informowane! Pani Ania nie poddaje się! Decydenci czas działać! Poprawa naszych warunków pracy i płacy KONKRETNIE do min.5brutto to jedyny klucz do poprawy sytuacji!

#3  2016.08.26 07:26:52 ~Piel.

Pomyłka powyżej się wdarła -przepraszam. Mam już papiery do wyjazdu. Obecnie 2300netto za ciężką bardzo i odpowiedzialną pracę.Propozycja zagraniczna jest 3xwyzsza! Wrócę jak tu mnie wreszcie, moją wiedzę i moje tyranie DOCENIĄ!

#4  2016.08.26 08:16:10 ~ola

Tyle lat się łudzimy,że będzie lepiej,ale nigdy nie będzie,nie ma na to szans.Żaden rząd nie da polskiej pielęgniarce znośnej pensji,bo wszyscy mają nas w dupie

#5  2016.08.26 12:18:54 ~ja

Tak spokojnie mówić o tym,że pielęgniarka ma w obowiązkach odśnieżanie? A już w ogóle się na to zgodzić? Ten zawód leży na dnie,a osoby go wykonujące traktuje się jak następczynie najstarszego zawodu świata.

#6  2016.08.27 13:10:37 ~usi

Mam pytanie czy dostalscie w sierpniu owe 230 zl bo w moim zakladzie nikt nie dostal ponoc wstrzymane zostaly pieniadze.czy moze to byc prawda ?

#7  2016.08.27 16:59:03 ~do usi

Dostałyśmy i nikt nie mówił o wstrzymaniu pieniędzy. Kolejne 230 jest od 1 września więc w październiku powinnaś dostać 230 +230 i tak do sierpnia 2017 bo od września 2017 powinnyśmy dostać 3x230 ale zapewne do tego czasu wejda zmiany Pana ministra Radziwiłła a jakie któż to wie? .

#8  2016.08.27 20:02:25 ~dja

Od roku mieszkam i pracuję w Anglii i jestem bardzo zadowolona. Można normalnie zarobić i być traktowanym jak człowiek. To jest możliwe. Odśnieżanie przychodni ! Gdybym tu zrobiła cokolwiek takiego , moja oddziałowa głowę by mi urwała, nawet jakbym lekarzowi przyniosła historię choroby czy wyniki badań. A propos młodych pielęgniarek. Pracuje ze mną dziewczyna z Polski prosto po studiach. W Polsce znalazła zatrudnienie w przychodni , za 600 zł (! ) na umowę zlecenie. Zgroza.

#9  2016.08.27 22:13:59 ~Majo

A u nas przychodzi anestezjolog badać pacjentów przed zabiegami na kolejny dzień i żąda od nas całej dokumentacji. Robi to na naszym stanowisku pracy przeszkadzając nam w naszej. Dzieje się to przeważnie pod koniec dyżuru gdzie jest najwięcej roboty,gdy trzeba pomierzyc parametry,pozlewac z redonow, cewnikow. Nasze sugestie zeby robil to w innym czasie i miejscu nie przynoszą skutku.

#10  2016.08.29 10:32:58 ~Do Majo

Powiedzcie : NIE ! Żądać to on sobie może od żony. Jak delikatne sugestie nie skutkują to potrzebna stanowcza odmowa ! nie jesteście SŁUŻBĄ anestezjologa !

#11  2016.08.29 10:42:08 ~do Majo

Puścić solidnego bąka to się wyniesie i prędko nie wróci