Reportaż telewizyjny. W szpitalach co raz mniej pielęgniarek. To powoduje, że mogą podjąć negocjacje aby dodatek 800 zł brutto brutto od września 2016 roku, został włączony do wynagrodzenia zasadniczego.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych

 

        

 

                                                                                 * kliknij po więcej informacji

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.09.04 19:10:11 ~linda

Jakie negocjacje-ludzie czy chcecie żeby ta reszta pielęgniarek też wyjechała? już dawno ich praca powinna być doceniona

#2  2016.09.04 21:17:24 ~ggg

Za lenistwo i opryskliwość? Nic się wam nie należy! Chyba że miska zupy :D

#3  2016.09.04 22:02:44 ~off

Do ggg obys nigdy nie musial sie przekonać jaka jest praca pielęgniarki na własnej skórze jako pacjent naprawde cierpiacy

#4  2016.09.04 22:56:36 ~do ggg

Obyś na mnie trafił zobaczyłbyś dopiero co to ból, przecież my nic nie robimy venflon można wkłuwać 10 raz zamiast raz i przez żyłę z 5 razy się przekuć do pobrania jednej probówki krwi na 5 pobranych, zobaczymy co wtedy a i leki p.bólowe są rozpisywane w razie konieczności a ja jej na pewno bym nie widziała to my takie wredne jesteśmy szkoda że jak trafiacie na oddział to kiepsko umiecie się podpisać z przerażenia

#5  2016.09.05 09:39:12 ~Pielegniar

To żałosne jakie mają wyobrażenie jednostki.ggg. o pracy pielęgniarki . Pozdrawiam ggg. I życzę duzzzzoooo Zdrówka. .

#6  2016.09.05 16:47:33 ~MJ

Do ggg -Nie chce się znizac głupcze do Twojego poziomu intelektualnego jeżeli takowy masz ale niestety musze.Jak nie podoba Ci się nasza praca to radzę abyś na starość dupe sam sobie podcieral,kroplowke podłączal ,zmieniał pampersy, krew pobierał, asystowal do operacji znieczulen,podłączal sobie tlen,pompy infuzyjne a właściwie wszystko.Bądź samowystarczalnym durniu a od pielęgniarek wara.imbecylu

#7  2016.09.05 20:30:28 ~...

Ggg. no właśnie takie leniwe i opryskliwe te pielęgniarki. ciekawe kto odwala tę całą robotę na oddziale! To BEZCZELNOŚĆ w ten sposób pisać

#8  2016.09.05 20:33:58 ~do ggg

Masz rację,popieram

#9  2016.09.05 21:35:01 ~mOnia

Ggg idź na pielęgniarstwo, będziesz mógł leżeć i pachnieć, a i jakie kokosy zarobisz! Po co ta zazdrość? Ktoś Ci broni?

#10  2016.09.06 12:12:32 ~do ggg

Widzisz,ty zarzucasz pielęgniarkom lenistwo i opryskliwość.Oczekujesz uśmiechu i eleganckiego podejścia.Ale to musi działać w obydwie strony! Zrozum,że pielęgniarki oczekują od pacjentów i ich rodzin dokładnie tego samego.Jeśli pielęgniarka trafi na takiego CHAMA jak ty,to trudno,że będzie dla ciebie grzeczna i miła.Uwierz,że pracując w zawodzie prawie 30 lat spotkałam różnych ludzi i zapewniam cię,że takich osób jak ty spotyka się nie mało.Pielęgniarki nie pozwolą sobie na poniżanie i złe traktowanie.Z reguły ci,którzy mają najwięcej do powiedzenia są tymi najlżej chorymi.Naprawdę chorzy i cierpiący pacjenci doceniają naszą ciężką pracę.Obyś nigdy nie musiał przekonać się,jak to jest kiedy opuszcza cię rodzina,oddaje do szpitala,ma cię daleko,a jedynymi osobami,które się nad tobą pochylą są pielęgniarki.

#11  2016.09.08 13:04:46 ~plebs

W moim szpitalu zarząd związków bez negocjacji przyznaje sobie najwięcej,a pozostałe dostają marne grosze.Chyba czas najwyższy,aby podawać publicznie nazwiska sprzedawczyków

#12  2016.09.12 08:48:03 ~mala

A u mnie jest sprawiedliwie - po równo 800 (no oczywiście brutto, brutto). Przynajmniej nikt sobie nie skacze do oczu, że ja mam więcej do grupy a druga mniej.

#13  2016.09.13 09:09:16 ~do mala

To się ciesz i skakaj do góry z radości

#14  2016.09.13 19:34:27 ~do mala

Brawo WY; brawo TY! tak trzymać:)

#15  2016.09.14 20:18:31 ~motyl

Do ggg się zwracam - obyś jak wcześniej napisała Pani pielęgniarka nie musiał trafić na ,ich łaskę " cyniczny i podły draniu , bez wychowania .Bo doktorek ci nie pomoże jak ,polegniesz na tym swoim polu bitwy " będziesz wtedy litościwie chciał aby - TO TA PANI - podała ci miskę zupy , podły głupcze z nihilistycznym charakterem .Twoje słowa już mówią o tym że nie było komu ciebie wychować i wyrosłeś jak ,ta dzika grusza w polu ' , jak nieokrzesany kamień .