Niezła ustawka przed manifestacją w dniu 24 września? Premier spotkała się z pielęgniarkami z prorządowego NSZZ Solidarność. Video z konferencji po spotkaniu.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

        

Materiał telewizyjny - zobacz tutaj 
 
 
 
 
 

Komentarze użytkowników

#1  2016.09.20 18:48:00 ~Misia Ela

Bla .bla, z tego spotkania nic nie wynikło.Widac rządzący chwytają się brzytwy,aby ocieplić SWOJ WIZERUNEK -znowu naszym kosztem.Żądam konkretów.Nie dajmy się zmanipulować,to wszystko hipokryzja.

#2  2016.09.20 21:38:31 ~do misi El

A wiesz coś na temat Komunikacji? to od tego się wszystko zaczyna; niestety obserwując wpisy na tym portalu widzę BRAKI! Po prostu trzeba rozmawiać a nie tylko opluwać:)

#3  2016.09.20 21:45:37 ~bgż

Niestety, na poziomie zakładów pracy "Solidarność" także wychodzi przed szereg i np. pierwsza podpisuje porozumienia. Tak to już z "nimi" jest niestety, a w głównej mierze zrzesza w swoich szeregach (tak jest np. w moim zakładzie pracy) pracowników pomocniczych (sanitariusze, pomoce laborantów, kierowców itp.)

#4  2016.09.20 22:14:56 ~hesia

W związku z projektem badawczym dotyczącym satysfakcji zawodowej pracowników podmiotów leczniczych zwracam się do Pani/a z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. Otrzymane wyniki zostaną wykorzystane do analizy warunków pracy i możliwości rozwoju zawodowego w podmiotach i instytucjach sektora zdrowotnego. link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN6wkl7kavoXyI-Ymde8sx_70VNp45fLgxL8CJZC6yaf3UVg/viewform

#5  2016.09.20 22:19:47 ~do bgż

Taka tj.właśnie różnica Solidarność jest dla WSZYSTKICH pracowników a nie tylko dla tych wybranych i walczy o równe prawa dla każdego i tego małego i tego bardziej mądrego:(

#6  2016.09.21 12:30:56 ~Inez

Ustawka to mało powiedziane .Solidarnośc pro rządowa staje na głowie, żeby pokazac ,że WALCZĄ O PODWYŻKI dla wszystkich szczególnie żeby NIE dostały pielęgniarki nawet tych '" brutto brutto". W Min. Zdr zostawiły się na ! DZIEŃ DZIAŁACZKI SOLIDARNOŚĆI na czele z P. Ochman, a nie pielęgniarki. Dziennikarze powtarzają bzdury w rodzaju " jak zostały PANIE w Min. Zdr to muszą to by pielęgniarki . a PANI PREMIER jaka miła poszła rozmawiac i zobowiązała Ministra do rozmów , harmonogramów i d.y wianki jak zwykle są zdziwienie i wytłumaczeni ,że poprzednicy i trudności z kasą TO JUŻ BYŁO PODOBNO BYLIŚCIE PRZYGOTOWANI DO DOBREJ ZMIANY nie mylic z DOJNĄ ! chciałabym wiedzie kogo reprezentuje P.Ochman? bo w moim szpitalu to będzie jakieś zaledwie ok 8 % osób zatrudnionych

#7  2016.09.21 15:26:20 ~Do Inez?

I tu się mylisz BABO! i Panie Mariuszu! Jak zwał tak zwał; głównie chodziło o to aby na barkach medycznych nie zawiesiły się PETRU czy koty! stąd ten wybieg.Żeby gdakać trzeba wiedzieć!

#8  2016.09.23 05:52:50 ~obserwator

24 WRZEŚNIA OBECNOŚĆ PIELĘGNIAREK NA PROTEŚCIE W WARSZAWIE G.12 PLAC ZAMKOWYOBOWIĄZKOWA1 ! KONIEC BLA, BLA, BLA ! DLA WSZYSTKICH PIENIĄDZE SĄ !

#9  2016.09.23 14:30:02 ~do #8

A po ile dajecie? bo nie wiem czy warto d.ę podnieść!