Komentarz na pielegniarki.info.pl: Pracuję 30 lat w oddziale zabiegowym.Pensja zasadnicza 1850. Z powodu braku personelu przemieszcza się nas na inne oddziały...

Pielęgniarstwo 2017.

       

      

 

 

Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Pracuję 30 lat w oddziale zabiegowym.Pensja zasadnicza 1850. Z powodu braku personelu przemieszcza się nas na inne oddziały. To jest nie do pomyślenia co oni z nami wyprawiają. Na nocy 2 czasami 3 pielęgniarki do 40 chorych. Nikomu to nie przeszkadza. Jak ma być planowana opieka o której tak się cały czas mówi, a gdzie dobro pacjenta. Na lepsze się nie zanosi.

 

Zobacz inne komentarze pielęgniarek i położnych na pielegniarki.info.pl

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.01.07 17:05:32 ~piel

Panowie dyrektorzy "Pielęgniarka to nie koń" !

#2  2017.01.07 19:44:34 ~mama 13

A ja moi drodzy podobnie jak koleżanka pracuje 28 lat studia, kursy i mnostwo innych kwalidikacji a moja pensja to 1750 zl . Super zastanawiam sie po co mi to bylo! Ciagle nas za dużo, mode koleżanki nie podejmuja pracy w kraju a my coraz starsze. Jeżeli tak nadal bedzie to syrach pomyslec co dalej.

#3  2017.01.07 23:18:14 ~krystyna

Drogie Kolezanki Pielegniarki! Przestancie wreszcie narzekac na niskie pensje,niedocenianie zawodu! Jest tyle ofert pracy za granica,wystarczy tylko nauczyc sie dobrze odpowiedniego jezyka i miec ochote naprawde pracowac! Dla niektorych bedzie to tylko,a dla innych az! Zmiana zawsze wymaga wysilku, a narzekanie nic nie da.Kazda z nas ma tylko jedno zycie,zanim w Polsce pielegniarka bedzie zarabiac godnie nas juz nie bedzie!

#4  2017.01.08 02:44:23 ~Nina

Niestety widzę wszędzie podobnie,masakra.jak tylko nadaży się jakaś okazja rzucam szpital,mam dość.a będzie raczej coraz gorzej!

#5  2017.01.08 09:35:13 ~iwona

Dlaczego wciąż mowicie ze jak nam źle, to jazda za granice? Ja jestem Polka, mieszkam w Polsce i chce tu godnie zyc.Mam tu rodzine i nigdzie sie nie wybieram.Chce jedynie z moimi kwalifikacjami i ogromna odpowiedzialnością zawodowa zarobic tyle, bym nie musiala rzucać sie w biedronce na 20-sto groszowa promocje masla.Pracuje na OIT, mam mgr i specjalizacje z anestezjologii. Netto wynagrodzenie 1780zl. Kazda wyplata mnie upokarza.

#6  2017.01.08 14:12:59 ~do 5

Brawo, jestem tego samego zdania, co to znaczy uczcie się języka i wyjeżdżajcie? Jestem Polką i w Polsce chcę pracować i godnie zarabiać a nie być poniewierana na obczyźnie, mam rodzinę i znajomych za granicami i wiem że oni są obywatelami drugiego sortu, taka jest prawda i o tym nikt nie piszę. Młodzi ludzie bez rodzi i dzieci mogą sobie jeździć to tu, to tam, ale jak się ma rodzinę dzieci, to nie tabor cygański żeby jeździć i szukać szczęścia kosztem zmiany szkół, otoczenia, znajomych. Ale tego nie zrozumie osoba bez rodziny i wciąż wypisuje swoje mądrości.

#7  2017.01.08 16:13:37 ~graza

Do 5 Ja na godna płace czekałam 40 lat. Odeszłam na emeryture z której nie wiem czy bede w stanie przezyc . Ale nie mogłam dłużej patrzec na ten chocholi taniec wokół pielęgniarstwa w Polsce. Duzo się pisze . mało robi Brak jednosci. niski szacunek wsród rzadzacych i społeczeństwa. Wczasie studiów na wydz. Pielęgniarstwa wykładowcy profesorowie lekarze zastan awiali sie co z nas za desperatki . Nigdy nie dostaniemy odpowiedniej zapłaty za ciężką prace i mieli rację.

#8  2017.01.15 11:15:24 ~Piel

Jak wy możecie się tak poniżać za 1750 traktują was jak sprzataczki skandal ! teraz dadzą wam chociaż te 2.000 minimalnej wasza wina bo nie walczyłyście lub z pazerności bierzecie po 3-4 etaty wstyd mi za to też bo jestem pielęgniarką - jeden etat !