Dyrektor szpitala zaproponował podwyżki lekarzom (o 1,5 tys. zł miesięcznie) i psychologom (o 500 zł miesięcznie). Równocześnie dyrekcja zaproponowała podniesienie pensji o 100, 150, 200 i 300 zł innym pracownikom. Z planowanych podwyżek zostały wyłączone... pielęgniarki.

Wynagrodzenia pielęgniarek i położnych.

      

 

Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie - Dyrektor decyzją o skrajnie rozbieżnych podwyżkach podzielił załogę. Dlaczego jedni otrzymają 1500 zł, a inni 100 zł?

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.02.25 16:04:17 ~Pielęgniar

Hańba

#2  2017.02.25 16:13:35 ~Meadow Dew

Zatkało mnie. . To sie nie dzieje na prawde .

#3  2017.02.25 17:27:16 ~Mar

Może dyrekcja uważa że panie pielęgniarki już mają duże zarobki.Śmiech takie uznanie dla ciężkiej pracy.Może uważa że tylko on i jemu podobni mają potrzeby a pielęgniarki będą robić za głodowe stawki.Hańba wstydu niech oszczędzą takim traktowaniem naszego zawodu.

#4  2017.02.25 17:39:33 ~psycholog

Nareszcie zauważono, że w szpitalu pracuje też ktoś taki jak psycholog. Napisano "psychologom' tak jakby ich było w szpitalu tysiąc. Pewnie jest kilku - powinniśmy dostać co najmniej 1000 zł podwyżki.

#5  2017.02.25 18:43:21 ~piel

A dyrektor to też lekarz?

#6  2017.02.25 19:27:39 ~Bo

Rany! Wszystkim należą się godne płace. Ze względu na specyfikę pracy w medycynie powinny być wyższe niż w innych dziedzinach,tak by ludzi było stać na odpoczynek,podratowanie zdrowia i ustawiczne,czesto pełnopłatne szkolenia.I moze pora zacząć rozmawiać o urlopie na poratowanie zdrowia na niektorych stanowiskach.

#7  2017.02.25 21:16:37 ~ana

żart?

#8  2017.02.27 13:21:51 ~ners

Psycholog taak ciężko pracuje !

#9  2017.03.02 13:42:48 ~kpina

Ja myślę,ze niech tylko lekarze dostaną oni zawsze mają mało i nareszcie niech pielęgniarki się pozwalniają ,oni sami sobie poradzą. koleżanki pielęgniarki zacznijcie robić coś innego .bo nigdy nie będziecie godnie traktowane

#10  2017.03.03 21:02:13 ~do # 8

Zgadza się.

#11  2017.03.19 14:26:03 ~sabina

W szpitalu dziecięcym w lublinie dyrektor także dał podwyżki wszystkim tylko nie pielęgniarkom a propo tego chyba czas na emeryturkę dyrektorze od siedmiu boleści

#12  2017.04.30 14:14:30 ~pielęgniar

Powinny mieć do podstawy więcej co teraz będzie? Magisterki z minimalnym .

#13  2017.04.30 14:14:32 ~pielęgniar

Powinny mieć do podstawy więcej co teraz będzie? Magisterki z minimalnym .