Zobacz ile punktów zostanie przyznane pielęgniarce za "dotychczasowe nienaganne świadczenie pracy", w kontekście posiadanego stażu pracy.

Umowy cywilnoprawne pielęgniarek.

      

 

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Poniżej jedno z kryteriów oceny - staż pracy. 

 

Cdn... Jutro kolejne kryteria 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Zobacz jak punktowane są kwalifikacje zawodowe: doktorat, magister, licencjat, specjalizacja, kurs kwalifikacyjny i specjalistyczny.

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka kontraktowa

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.02.27 22:42:49 ~piel

Przecież to już są granice absurdu. Bądźmy rzeczywiste a nie absurdalne.

#2  2017.02.27 22:59:52 ~ana

Ale głupoty!

#3  2017.02.28 11:19:02 ~piel

Punkty punktami już P. Mielcarek nie rozgrzebuj tego wykształcenia pisz o normach zatrudnienia, protestach no i co tam w Krakowie wystraszyły się czy wzięły jałmużnę ?

#4  2017.03.06 19:29:24 ~iwcia

Pogłębienie z punktami i kursami, ludzie potrzeba rąk do pracy! A oni ciągle o kursach i specjalizacja! Pielęgniarki wszystkie potrafią pracować !

#5  2017.03.06 19:35:44 ~iwcia

Panowie i panie na górze, przestańcie mącić i siać zamęt wśród pielęgniarek! Juź dość złego się dzieje! Komu zależy na zniszczeniu tej grupy zawodowej!

#6  2017.04.29 00:33:47 ~gość

PANIE MIELCAREK ja też Panu napiszę,że grzebiesz Pan w tym wykształceniu, że już się rzygać chce.Za chwilę pielęgniarki po Liceach Medycznych odejdą na emeryturę i skończy się Panu ból tyłka,spokojnie ,jeszcze trochę ! Przypomnę raz jeszcze,bo już o tym pisałam,że pielęgniarki,właśnie te po LM za granicą były jeszcze w latach 80 i 90 bardzo cenionymi pracownikami , chwalonymi za wiedzę , profesjonalizm itp.obecne nasze pielęgniarki,już nie są takim cudem z importu w Niemczech,Holandii,Francji , Szwecji jak tamte.Zastanawiał się Pan kiedyś nad tym dlaczego już tak nie jest ? Zacznij Pan pisać o sprawach ważnych i istotnych dla naszego zawodu , zachowuj się Pan jak profesjonalista, a nie jak baba ze straganu co się jednego uczepi i mędzi.Niech Pan poszuka jakiejś literatury z tamtych lat np w prasie ,informacji w telewizji i napisze raz coś dobrego o naszych starszych koleżankach.Choć minęło mało czasu,ale to już przecież historia naszego zawodu,nasze korzenie,i czy się to Panu podoba,czy nie-tę historię tworzyły nasze koleżanki z czego powinniśmy być dumni i pamiętać o tym.Uczymy się o jakiejś Pani Nightingale,a swojego nie znamy i nie szanujemy.Nasze kolezanki po LM też mają świetną wiedzę,uczą się ,dzięki nim nasze pielęgniarstwo jest dzisiaj w tym punkcie, w którym jest.Szacunku Panie trochę do naszego zawodu i ludzi !

#7  2017.04.29 01:43:51 ~Pielęgnirk

Wyrazy szacunku za wypowiedź. Wykształcenia po liceum medycznym nie są w stanie unieść licencjaty ani magisterka jeśli chodzi o poświęcenie w zawodzie z korzyśćią dla pacjenta oczywiście. Obsługa całej papierologii jest w stanie zabić nasze powołanie. Pytam: komu na tym zależy by zniszczyć ideę zawodu. Moje starania i wysiłek włożony w 35 letniej pracy zostanie zmarnowany bo złotówka jest ważniejsza od życia człowieka (od zdrowia ludzkiego) .

#8  2017.04.29 01:55:31 ~Pielęgniar

Chore! Co! Wszystko! Wyszukać! Wyciąć! Wyrzucić! Uzdrowić! Toczy jak Rak! Przede wszystkim zniszczyć zarazę.