Im większą liczbę godzin pracy zadeklaruje pielęgniarka w miesiącu, tym uzyska większą punktację. Można zdobyć od 1 do 5 punktów.

Umowy cywilnoprawne pielęgniarek.

      

 

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Poniżej jedno z kryteriów oceny - dyspozycyjność. 

 

Cdn... Jutro kolejne kryteria 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Zobacz jak punktowane są kwalifikacje zawodowe: doktorat, magister, licencjat, specjalizacja, kurs kwalifikacyjny i specjalistyczny.

Zobacz ile punktów zostanie przyznane pielęgniarce za "dotychczasowe nienaganne świadczenie pracy", w kontekście posiadanego stażu pracy.

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka kontraktowa

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.02.28 18:05:35 ~Qlik

Pielęgniarka idealna.ta która wyrobi normę 720 godzin.

#2  2017.02.28 18:12:42 ~Pielęgniar

I na cmentarz z zarobioną kasą. Szok kto to wymyśla.

#3  2017.02.28 19:32:39 ~Madzia

Żenada

#4  2017.02.28 19:59:58 ~Pielęgniar

Ja tylko dorabiam na kontraktach bez podania żadnych umownych godz. Jak nie będę chciała to nie przyjdę, a jak będę miała chęć do pracy mogę i 400godz wyrabiać. Niewolnikiem nie jestem, lubię mieć wybór. Po co to komu zgadzać się na niewolnictwo. Szukają głupich. Jest mi z takimi kontraktami dobrze

#5  2017.02.28 20:48:27 ~Piel.

Brak słów, dyspozycyjność! Zarobić kasę, zawczasu piękny nagrobek zamówić i kupić trumnę.

#6  2017.02.28 21:22:41 ~Majo

Mam koleżanki które od 5-6 lat pracują po okolo 240 godzin miesięcznie. Z fajnych wesołych pełnych zycia dziewczyn zrobiły się roboty. Przychodzą do pracy zmęczone smutne. Robią co muszą. Nie ma w nich odrobiny radości. Są zgaszone. Kiedyś wyciągnęłam je na kawę czy spacer teraz nie ma takiej opcji. Nie mają czasu. Stwierdzam że dobrze zrobiłam rezygnując z dodatkowej pracy. Mam czas dla rodziny dla znajomych. I przede wszystkim chce mi sie żyć i cieszyć życiem mimo 35lat stażu w tym zawodzie.

#7  2017.03.01 10:58:20 ~To chore

To już nie przejdzie .To droga do wymarcia szybkiego personelu medycznego średniego.

#8  2017.03.01 11:00:46 ~Gość

KTÓRY TO SZPITAL

#9  2017.03.01 11:04:32 ~Honorata

To już lepiej wyjechać do Niemiec do jakiejś babci .To wszystko już nie ma sensu.

#10  2017.03.01 11:46:51 ~BeJot

I co za 5 punktów dostanie medal z kartofla!

#11  2017.03.01 12:53:44 ~jaga

.rozumiem .więcej pracy.mniej w odpoczynku i na zwykłe ludzkie przyjemnosci,a gdzie , moze miejsce dla rodziny,smutne,kasa,kasa,

#12  2017.03.01 13:29:45 ~piel

Z szpitala robią obóz koncentracyjny, a Wy za wynagrodzenie na opłaty staliście się więźniami. Może tego tak jeszcze nie odczuwacie, ale tak to z boku wygląda. Gratuluję walki o poprawę bytu dla wszystkich zamęczonych koleżanek.

#13  2017.03.01 15:37:58 ~piel-ka

Czyli im niższa punktaca tym lepsza pielęgniarka- bardziej wypoczęta i przytomna czyli jest większa szansa ,że nie pomyli pacjentów i zleceń.