Ile szpital zapłaci pielęgniarce za jedną godzinę pełnienia dyżuru "pod telefonem"?

Umowy cywilnoprawne pielęgniarek.

      

 

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Poniżej jedno z kryteriów oceny - oferowana stawka godzinowa za jedną godzinę pełnienia dyżuru "pod telefonem". 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Zobacz jak punktowane są kwalifikacje zawodowe: doktorat, magister, licencjat, specjalizacja, kurs kwalifikacyjny i specjalistyczny.

Zobacz ile punktów zostanie przyznane pielęgniarce za "dotychczasowe nienaganne świadczenie pracy", w kontekście posiadanego stażu pracy.

Im większą liczbę godzin pracy zadeklaruje pielęgniarka w miesiącu, tym uzyska większą punktację. Można zdobyć od 1 do 5 punktów.

Ile szpital chce zapłacić pielęgniarce za godzinę pracy na kontrakcie? Od 28 do 34 zł. Ale to pielęgniarka wpisuje do oferty stawkę za swoją pracę... Im wyższą stawkę poda, tym mniejsza szansa na wygranie konkursu.

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka kontraktowa

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.03 20:42:44 ~Wsciekla

Moze za miskę ryżu będziemy pracowac 12 godzin!

#2  2017.03.03 21:41:52 ~maria

Wyrwane z kontekstu nie wiadomo o co chodzi ,dobrze by było przeczytać cały tekst

#3  2017.03.03 23:09:21 ~mm

Inne wymogi oferty są opublikowane wczesniej. Tu są jedynie proponowane stawki godzinowe za dyżur pod telefonem. Zrozumiale ze pielegniarka oprócz wspomnianych wczesniej 240 godzin pracy na kontrakcie ma być dyspozycyjna pod telefonem. Jej pan i władca może ja przeciez wezwać.

#4  2017.03.04 15:33:51 ~Ata

Pielęgniarka-piękny zawód! Pewnej zimowej nocy wezwano mnie do pilnego zabiegu operacyjnego, który trwał 3 godziny. Za przyjazd i instrumentowanie zapłacono mi 15 zł. Szał! Aż bałam się z taką forsą wracać do domu- ktaś mógł mnie okraść!

#5  2017.03.04 21:32:14 ~piel

Pod telefonem to ja mam ładowarkę i stolik. Nigdy siebie tam nie posadzę.

#6  2017.03.05 18:17:32 ~Joanna

A co z pielęgniarki które pracują w zakładach poprawczych ? 1750 zł netto po 30 latach pracy.

#7  2017.03.06 15:09:36 ~zbulwersow

Zarobki pielegniarki w szpitalach np. psychiatrycznych to 2150 brutto zeby nie nadganiac nocami wysluga lat to by sie nie oplacalo pracowac na reke nie cale 1800 zl.ale nikogo to nie interesuje ze w takich szpitalach to narazanie zycia codziennie na kazdym dyzurze a kierownictwo mowi"przeciez pani wie gdzie pracuje. A tak na marginesie czy ktos sie orirntuje czy to jest legalne zeby na oddzialach ogolnopsychiatrycznych w nocy dyzurowala jedna pielegniarka na 20 pacjentow plci meskiej? gdzie zamkniete sa drzwi okna na klucz? jak upilnowac towarzystwo i jeszcze wychodzic na obchody w nocy? Pozdrawiam wszystkie kolezanki pracujace w tak streesujacych warunkach a le przeciez na wlasne zyczenie SZOOOOKKKK.

#8  2017.03.08 14:18:20 ~obserwator

Co tu pozdrawiać tu ! Działać i to szybko zgłosić do prokuratury i nie przyjmować pojedynczych dyżurów ! Jakie zaharowane i nieodpowiedzialne pielęgniarki, wstyd !

#9  2017.03.08 14:18:20 ~obserwator

Co tu pozdrawiać tu ! Działać i to szybko zgłosić do prokuratury i nie przyjmować pojedynczych dyżurów ! Jakie zaharowane i nieodpowiedzialne pielęgniarki, wstyd !

#10  2017.03.08 14:30:22 ~ja

Do 9 święta racja

#11  2017.04.28 19:06:55 ~wkpiel

Co tu pisać ile za ile ! niech w końcu Krajówka pani D. zacznie cos robić dla nas !

#12  2017.08.08 15:04:43 ~Marta

Walczcie o swoje to wstyd, aby byly tak niskie zarobki w tak wartosciowym zawodzie. Powinnyscie miec roczne urlopy zdrowotne tak jak w srodowisku nauczycieli. Za tak odpowiedzialna prace nalezy sie Wam.