Szpital w Warszawie. Przyjmie pielęgniarki do pracy na oddziale IOM. Ile maksymalnie zapłaci za godzinę pracy pielęgniarce posiadającej kurs kwalifikacyjny, a ile ze specjalizacją?

Umowy cywilnoprawne pielęgniarek.

      

 

Warszawski szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. 

Praca na OIOM.

 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Zobacz także:

Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Zobacz jak punktowane są kwalifikacje zawodowe: doktorat, magister, licencjat, specjalizacja, kurs kwalifikacyjny i specjalistyczny.

Zobacz ile punktów zostanie przyznane pielęgniarce za "dotychczasowe nienaganne świadczenie pracy", w kontekście posiadanego stażu pracy.

Im większą liczbę godzin pracy zadeklaruje pielęgniarka w miesiącu, tym uzyska większą punktację. Można zdobyć od 1 do 5 punktów.

Ile szpital chce zapłacić pielęgniarce za godzinę pracy na kontrakcie? Od 28 do 34 zł. Ale to pielęgniarka wpisuje do oferty stawkę za swoją pracę... Im wyższą stawkę poda, tym mniejsza szansa na wygranie konkursu.

Ile szpital zapłaci pielęgniarce za jedną godzinę pełnienia dyżuru "pod telefonem"?

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka kontraktowa

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.06 21:18:53 ~pielęgniar

I tak to za mało lekarz ma 150 zl.

#2  2017.03.06 21:25:48 ~Meadow Dew

No to powodzenia w poszukiwaniu personelu :)

#3  2017.03.06 21:31:25 ~kilo

Najmniej 70 tak trzymać!

#4  2017.03.06 21:45:14 ~Pp

Są ludzie którzy przyjęli tą pracę, warunki nie są złe. Duży kliniczny szpital. Redaktorze przypominam że nie używa się już nomenklatury OIOM, teraz są OIT

#5  2017.03.06 22:03:39 ~piel.

2zł różnicy między kursikiem a specjalizacją-żal!

#6  2017.03.06 22:17:51 ~Cxx

Czy to może ten przy ul. Banacha? .

#7  2017.03.06 22:23:48 ~ana

Ha ha.

#8  2017.03.06 22:28:38 ~Piel

Bez komentarza. .

#9  2017.03.06 22:49:44 ~piel

Do 4. A ja jestem przekonana,że w tym mieście w Lidlu zarobiłaby więcej po kilku latach pracy.A odpowiedzialność i uciążliwość bez porównania.No ale zawsze można się pocieszyć jak radziecki żołnierz orderem ,że pracuje się nie w sklepie tylko w klinice,Oddziale Intensywnej Terapii.Cóż to za wyróżnienie dla siostry.Pracowałam chwilę ,wiem, współczuję.

#10  2017.03.07 06:13:13 ~Greta

Niestety kolejny argument,że specjalizacje to strata czasu i pieniędzy.

#11  2017.03.07 07:47:43 ~mm

Trzy miesiące kursu 34 zl ,dwa lata specjaliza cji. Plus egzamin państwowy który nie wszyscy zdaja 36 zl. Zwracam uwagę na slowko maksymalnie tzn ze nie kazda otrzyma we stawkę godzinowa. Praca kasjerki w Lidlu w Warszawie 3800 oczywiście na etacie, wolne noce i święta.

#12  2017.03.07 08:01:09 ~mm

Drogie koleżanki spojrzałam na swój pasek z ostatniej wyplaty 3800 brutto czyli jak w Lidlu, co daje netto 2700 po 27 latach pracy, w tym zawiera sie wysluga dodatek za noce i święta dodatek Zębali. Pracuje w dużym mieście wojewódzkim.

#13  2017.03.07 08:15:02 ~irena

A pielęgniarek po studiach nie przyjmują? W suplementach dyplomu jest wyraźnie zapisane ile lat nauki poświęca się tam na Anestezjologię i Intensywną Terapię? ROZUMIEM - jeszcze na takiej nie zarobiła żadna firma organizująca kursy i inne szkolenia co najwyżej Uniwersytet ale te pieniądze nie są związane z Izbiankami np. lub innymi podobnymi organizatorami - jest to żenada polskiego systemu kształcenia pielęgniarek w Polsce!

#14  2017.03.07 12:28:56 ~Anka

To niech szukają.

#15  2017.03.07 14:05:55 ~Iza

Jak widać w Polsce nasz zawód nie cenią zatem lekarze im zostają bo większość z nas będzie pracowała za granicą szkoda bo wszyscy się starzejemy i prędzej czy później mamy do czynienia z ochroną zdrowia może za kilka lat rząd i społeczeństwo obudzi się jak zaczną zamykać oddziały szpitalne

#16  2017.03.07 17:00:11 ~Obiektywny

Uwazam ze to i tak malo. Minimum połowę lekarskiej stawki tj. 75 zl.

#17  2017.03.07 22:44:52 ~4

Tak 70-80 zl to sa godne pieniadze

#18  2017.03.07 23:08:33 ~87

Dokładnie tak, zgadzam się z poprzednikiem/czka, takie powinny być stawki, dlaczego nauczyciel za 45' korków bierze 50-60zl, a pielęgniarki 20zl/h skandal. Tez kończyłyśmy studia, ciagle się dokształcamy, a stawki takie żenujące, ze wstyd się przyznać komukolwiek.

#19  2017.03.08 11:23:50 ~Ata

Pracuję 32 lata, mam specjalizację, studia i podstawę 2000 brutto! Dochodzi dodatek Zębali, noce, święta. Zabrano nam wysługę lat i premie. Zastanawiam się nad zmianą zawodu, bo wstyd mi przed rodziną, że po latach ciężkiej i odpowiedzialnej pracy zarabiam takie grosze!

#20  2017.03.08 14:06:05 ~gg

Warszawa i taka żenada to ciężkie oddziały trzeba mieć jaja żeby pracować na oiom stres stres i stres dźwiganie mycie i smierc która towarzyszy na co dzień w pracy

#21  2017.03.08 15:24:46 ~xDDxD

Poszłam do Kielc szukać pracy. Kasjerka w biedronce 2400 brutto. Pielęgniarka 2100 brutto. Te 100 zł brutto do otarcia łez, aby "zachować różnicę" między studiami, a bez xD

#22  2017.05.09 11:22:19 ~xy

Do 21 poniżające do czego doszło jak można się na to godzić po co wykształcenie, odpowiedzialność zawodowa ?