Gowin, Radziwiłł... to uczestnicy debaty w dniu 27 marca, poświęconej "problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce". Dobre i to, że władza zauważa... problemy.

Debata poświęcona"problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

      

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.14 17:45:05 ~IQ

Wiadomo co chodzi - o powrót liceów medycznych i dlatego też pisowa przedstawicielka z MEN. Ogólnie degradacja zawodowa i finansowa. No i proszę zostałyśmy załatwione ! Przez nasz brak odwagi, pazerstwo, kłótnie - taka prawda ! Czyli brak nam kultury zawodowej i niskie IQ również nie pomogło.

#2  2017.03.14 18:51:19 ~Meadow Dew

Chciałabym aby ta debata została ( cała ) upubliczniona . Wtedy każda zainteresowana tematem pielęgniarka dowie się jakie zdanie mają o nas nasze reprezentantki. Czy zależy I'm na rozwoju pielęgniarstwa I pielęgniarek w Polsce .

#3  2017.03.14 19:40:00 ~piel

Będą gadać gadać i gowno z tego jak zawsze. Komu z nich zależy na poprawie losu pielęgniarek. Nikomu. Panie piel pokażą się żeby zaistnieć Będą miały swoje 5 minut na zaprezentowanie stroju i makijażu.

#4  2017.03.14 20:19:00 ~piel

Spotykają się,działają a czas ucieka i niestety ale nic się nie zmienia. Wydaje się, że może być jeszcze gorzej.

#5  2017.03.14 21:54:41 ~piel

A kto z występujących ma pojęcie o pracy w nocy, w jednoosobowej obsadzie. Wśród zacnych prelegentów nie widać kompetentnej osoby mającej taką wiedzę. Szkoda, że nie dopuszczono do głosu tych co mają najwięcej do powiedzenia na ten temat PIELĘGNIAREK ODCINKOWYCH.

#6  2017.03.14 22:04:31 ~piel

W kwestii prestiżu,może ktoś wie dlaczego do doświadczonej pielęgniarki mówi się siostro, a początkującego lekarza (i wszystkich innych oczywiście) doktorze. Pozdrawiam wszystkie PANIE.

#7  2017.03.14 22:51:46 ~Do 6

To nie zwracamy się Koleżanki do lekmedów DOKTORZE Ja od dłuższego czasu pracuję nad sobą i zwracam się do nich pan ;pani.Bardziej inteligentni pacjenci tez mówią panie lekarzu

#8  2017.03.14 23:14:10 ~Elka

Czy Wy nie macie większych problemów? To zaczyna byc żałosne.

#9  2017.03.15 09:45:59 ~Maria

Strasznie dużo tematów jak na jedno spotkanie,będzie tak jak zwykle pogadaj i nic konkretnego z tego nie wyniknie

#10  2017.03.15 09:46:00 ~Maria

Strasznie dużo tematów jak na jedno spotkanie,będzie tak jak zwykle pogadaj i nic konkretnego z tego nie wyniknie

#11  2017.03.15 10:18:53 ~Ola

Zgadzam się z przedmówczynią. Problemów zawodowych jest bardzo dużo, dlatego powinny być przedstawione, omówione i analizowane z propozycjami rozwiązań bieżących i perspektywicznych np. w tzw. blokach tematycznych. Do tego potrzeba czasu jak również cyklicznych powrotów do rozmów.

#12  2017.03.15 11:08:57 ~do Ola

Im dłużej czasu tym lepiej dla tych co nic nie zrobią tylko od lat omawiają,przedstawiają i analizują i cyklicznie biorą za to ogromne pieniądze.

#13  2017.03.16 01:01:06 ~piel

A nad czym tu debatować. Obsady, kasa i sprzęt na miarę 21 wieku a nie manufaktura. No ale muszą pobełkotać ,że niby chcą coś zrobić. To taki "szczyt klimatyczny" - tragiczny i komiczny. Kasa w błoto. No ale garstka skorzysta tak czy inaczej .ŻENADA ! .

#14  2017.03.16 09:59:56 ~PIELĘGNIAR

ŻADAMY DEBATY DLA WSZYSTKICH PIELĘGNIAREK W TYM DEBATY TELEWIZYJNEJ !

#15  2017.03.16 10:03:52 ~obserwator

Wśród zaproszonych gości na debatę prawie sami polityczni działacze z PISU ! Nareszcie przestajemy kłócić się o wykształcenie ci z debaty pomogli i pomogą w tej kwestii ale zembalowego nie damy sobie odebrać !

#16  2017.03.16 10:06:05 ~obserwator

Wśród zaproszonych gości na debatę prawie sami polityczni działacze z PISU ! Nareszcie przestajemy kłócić się o wykształcenie ci z debaty pomogli i pomogą w tej kwestii ale zembalowego nie damy sobie odebrać !

#17  2017.03.16 10:12:10 ~Pielęgniar

Proszę, proszę nasza nowa pani wiceminister pielęgniarka Szczurek zaprosiła pielęgniarkę naczelną ze szpitala powiatowego w Brzesku w którym to pani Szczurek była dyrektorem i to ma być debata ? pytam się jaka? A OD LIPCA POŻEGNANIE ZEMBALOWEGO ALBO OSTRA WALKA ZACZYNAMY ? OD MAJA RUSZAJMY OD NASZEGO ŚWIĘTA O KTÓRYM NIKT NIE WIE I MOŻE W KOŃCU TO NASZE ŚWIĘTO BĘDZIE ZNANE ?

#18  2017.03.16 10:13:03 ~my

16, 17 mądrze !

#19  2017.03.16 10:23:48 ~Piel.

No to się książę Radziwiłł napracuje w debacie poświęconej pielęgniarkom 10 min. otwarcia debaty i pół godziny tytułem podsumowania ! Tak zgadza się pani wiceminister pielęgniarka Szczurek zaprosiła ze swojego szpitalu w Brzesku a była tam dyrektorem koleżankę również pielęgniarkę teraz w roli naczelnej tegoż szpitala i z tytułem dr nauk o zdr. Małgorzatę Urbaniak- Ostrykiewicz wygoglujcie SPZOZ BRZESK dla potwierdzenia powyższego.

#20  2017.03.16 10:24:55 ~Piel.

No to się książę Radziwiłł napracuje w debacie poświęconej pielęgniarkom 10 min. otwarcia debaty i pół godziny tytułem podsumowania ! Tak zgadza się pani wiceminister pielęgniarka Szczurek zaprosiła ze swojego szpitalu w Brzesku a była tam dyrektorem koleżankę również pielęgniarkę teraz w roli naczelnej tegoż szpitala i z tytułem dr nauk o zdr. Małgorzatę Urbaniak- Ostrykiewicz wygoglujcie SPZOZ BRZESK dla potwierdzenia powyższego.

#21  2017.03.16 10:31:16 ~P-NIARKI

Proszę i nasza Lucynka Dargiewicz dalej pierś wypina do przodu po medale ! To ta która o 3 w nocy podpisała zembalowy dodatek ! który teraz zostanie zabrany ! wstydż się kobieto i przeproś tysiące pielęgniarek za to postępowanie, pielęgniarka zrównana do wynagrodzeń sprzątających bo w sieciówkach mają o wiele wyższe pensje ! SKANDAL I TA PANI JESZCZE WYBIERA SIĘ NA DEBATĘ ? A MOŻE I TA MĄDRA W FUTERKU GARDIAS SIĘ POKAŻE ? NA SZCZĘŚCIE NIE MA JEJ NA LIŚCIE WYJADACZY ! OT I NASI PRZYWÓDCY Z BOŻEJ ŁASKI !

#22  2017.03.16 12:46:55 ~piel

Bedzie strajk pocztowców. Żądają 1000 zł podwyżki. Chcą 3400 na rękę. Bez nocnych zmian. A SIOSTRY 4000 BRUTTO BRUTTO.Trzeba się cenić siostry. I SZANOWAĆ !

#23  2017.03.16 12:49:44 ~PIEL

400 BRUTTO OCZYWIŚCIE, HEHE

#24  2017.03.20 15:04:32 ~prawda

Do 20-23 i nie tylko wielka prawda !

#25  2017.03.23 19:56:47 ~alibaba

Streszczenie debaty- dali by podwyżki pielegniarkom ale nie mają, jak będą mieli to dadzą .Aby być popychadlem dla reszty zawodów medycznych wystarczy średnie wykształcenie

#26  2017.03.28 22:40:22 ~5

Proszeke komentarzy niewygodnych nie uswac

#27  2017.03.30 13:35:32 ~Motyl

Szanowny Panie Mariuszu - ja proszę pana aby ta debata poświęcona problemom pielęgniarstwa była upubliczniona w ogólnie dostępnych programach lnformacyjnych typu ( tvp . info , tv . trwam ) aby szeroka rzesza odbiorców mogła usłyszeć o tych problemach .Ja pytam dlaczego ? brak na ten temat informacji w mediach? to skandal . Jak konowały zamykały przychodnie - to wszystkie media TRĄBIŁY JAK TO ,WALCZĄ DLA DOBRA PACJENTA " tak jak obecnie trąbią o tej sieci szpitali .