Zobacz wideo - prezes izby pip mówi o 4x400. Pani prezes! To kwota brutto brutto. To jest 4x226 netto. Miała pani także okazję podkreślić, nie dla wszystkich pielęgniarek i położnych. I jeszcze jedno. Tak na poważnie, myśli pani, że te 4x226 spowodowało, że mniej pielęgniarek wyjeżdża zagranicę? Czyli 4x52€ lub 4x46£?

Pielęgniarki 2017.

      

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.16 15:29:51 ~taka prawd

NO TAK, WSZYSTKIE BLONDYNKI SĄ ODMÓŻDŻONE. Coś w tym jednak jest. W tym zawodzie pracuje 90% odmóżdżonych kobiet.

#2  2017.03.16 15:48:17 ~pielegniar

Jak komuś za mało 4 razy 400 to niech załatwi więcej gadać i krzyczeć to każdy może modlić się trzeba żeby nam tylko nie zabrali tej kasy bo jak wejdą propozycje Radziwiłła to będzie masakra

#3  2017.03.16 15:57:50 ~do pielegn

Nie masakra tylko strajk.

#4  2017.03.16 16:29:31 ~Ja

To nasze władze są od tego, żeby nam to załatwić a nie tylko dla siebie za narady, zjazdy imprezy. Żenada. Ani Małasowa ano Szczurek nic dla nas nie robią

#5  2017.03.16 16:35:13 ~piel

Dziś strajkują listonosze. Zarabiają przeciętnie 2 tys na rękę i chcą 1 tys podwyżki. Sumując wyjdzie 3 tys na rękę. A pielęgniarka dostanie 1650- 2tys zł na rękę i zadowolona.

#6  2017.03.16 16:48:15 ~ana

Będzie strajk jak cos zrobią na nasza niekorzyść ! moje prawie wszystkie koleżanki wiem ze pójdą walczyć! maja policjanci podwyżki ,nauczyciele. A lekarze super zarobki a MY co mamy?

#7  2017.03.16 16:48:34 ~aga

Pomysł Radziwiła masakra powinnyśmy wreszcie się ocknąć

#8  2017.03.16 19:04:19 ~ona

Weźcie jeszcze ze trzy etaty.

#9  2017.03.16 20:05:29 ~Kielce

Czesc, czy wiecie jak wybory do Zarządu ZZPiP Region Świętokrzyski? Kto został na kolejną kadencje?

#10  2017.03.16 20:24:52 ~Iwo

Biegajcie dalej, z etatu na 2 etat ! Zamiast zarobić godziwie w jednym miejscu. Same sprawiacie ,że tak mało zarabiamy.niestety nie ma sposobu żeby durne przestały to robić!

#11  2017.03.16 20:59:00 ~jad

Durne , mało powiedziane ,debilki, sprzedawczyki. Dajcie im się wykazać, dołóżcie jeszcze po etacie ,popadają. Proponuję iść na zwolnienia, ustalmy np. po 5 osób z oddziału co 2 tygodnie. Nie poradzą sobie z układaniem grafików ,przodowniczki też nie zabezpieczą oddziałów . Myślę , że 3 miesiące i system idealny legnie w gruzach.

#12  2017.03.17 06:53:40 ~luiza

Wzięłam kilka dni chorobowego z powodu grypy to usłyszałam komentarz od idiotek,że jestem nieodpowiedzialna,bo przeze mnie leży grafik.Pielęgniarstwo to dno pod każdym względem

#13  2017.03.17 08:49:09 ~Natalia

Przecież to co obiecuje Radziwiłł to są śmieszne pieniądze, przynajmniej na początku. Już wolę te 4x400, a już jesteśmy na drugim etapie.

#14  2017.03.17 08:50:46 ~irena

Tak, zgadza się - z przykrością muszę stwierdzić że to dno.

#15  2017.03.17 10:47:33 ~Kielce

Czesc, czy wiecie jak wybory do Zarządu ZZPiP Region Świętokrzyski? Kto został na kolejną kadencje? Kto został przewodniczaca?

#16  2017.03.17 11:50:01 ~do 15

Do czego ci ta przewodnicząca jest potrzebna?

#17  2017.03.17 17:11:21 ~do 12

Tak , to co napisałaś jest bardzo typową postawą i świadczy o wyjątkowym braku zdroworozsądkowego myślenia wśród pielęgniarek . Sugestia oddziałowej ,że to chora położyła grafik automatycznie wyłącza samodzielne myślenie u większości pielęgniarek łącznie z kierowaniem agresji pod jej adresem . I co można zdziałać dobrego wspólnie w środowisku ,które tak łatwo poddaje się manipulacji i umysłowemu zniewoleniu.

#18  2017.03.17 18:56:49 ~Księgowy

226? A jak to jest policzone? Chyba po przekroczeniu drugiego progu podatkowego . Bo według kalkulatora płac, po odliczeniu wszystkich składek wychodzi 299,1 Dodać trzeba że od etatu. Czyli kwota razy 1,5 lub 2 w przypadku dodatkowej pracy o którą nie trudno. Do tego wszystkie podwyżki które dostają inni pracownicy ZOZ-u. Bo "Zębala" to dodatek obok a nie wynagrodzenie.

#19  2017.03.17 20:00:02 ~alfa

Nie mogę czytać tych bzdur, które niektóre piszą. Dodatek Zembali będzie wypłacany do lipca 2019 a od lipca tego roku dodatkowo mizerne bo mizerne podwyżki do podstawy zasadniczej. Od lipca 2019 podstawy będą wyższe a znika dodatek Zembali. Czytajcie ze zrozumieniem. Nakręcacie się tylko.

#20  2017.03.17 20:44:27 ~jad

Kpina ,kolejny raz wysrają parę złotówek ,ale zabiorą więcej niż dadzą. Jesteśmy fajne dziołchy ,popracujemy ,damy radę.Dzień zaczniemy od kolejki ,do gabinetu dyrektora ,żeby dał nam w mordę ,żebyśmy wiedziały ,że żyjemy jeszcze ,a która będzie miała zdrowe kończyny ,to zrobi.

#21  2017.03.17 21:13:10 ~do 16

Chce wiedziec czy ponownie wybrano te sama przewodniczaca? czy ci samiluszie weszli do zarzadu Regionu Świetokrzyskiego OZZPiP ?

#22  2017.03.17 21:17:11 ~do 16

Chce wiedziec czy ponownie wybrano te sama przewodniczaca? czy ci sami ludzie weszli do zarzadu Regionu Świetokrzyskiego OZZPiP ?

#23  2017.03.18 08:39:05 ~do21,22

Spadaj razem z tą przewodniczącą

#24  2017.03.19 14:25:57 ~do 23

Sam lub sama spadaj!

#25  2017.03.19 17:26:59 ~hala

No to kto w końcu został wybrany?

#26  2017.03.19 22:37:06 ~piel

Agata Semik ponownie Przewodniczaca Regionu Świetokrzyskiego OZZPiP

#27  2017.03.20 17:16:09 ~lala

Cieszycie się?

#28  2017.03.20 17:21:47 ~piele

Nie ciesze sie. Ta pani nic nie zrobila przez 2 kadencje i dostala sie na trzecia, ale jak kolezanki ja wybraly to przeszla wiekszoscia glosow. Teraz bedziemy parzec jej na rece, nie bedzie za darmo brala pieniedzy, naszych skladkowych.

#29  2017.03.21 10:32:29 ~do28

Tere fere kuku

#30  2017.03.21 13:29:53 ~do 28

Czemu tere fere kuku?

#31  2017.03.23 12:59:31 ~PILNE

Szczurek chce nam odebrać dodatki !

#32  2017.03.23 21:19:00 ~kielce

Czesc, sa szpitale z Polsce gdzie ten dodalek 400 zl brutto brutto wlaczyli do podstawy wynagrodzenia?

#33  2017.03.30 01:14:20 ~dan

Droga Pani ! jako pielęgniarka powiem tyle ze wasza podwyzka 4x400 to pic na wodę fotomontaż. Dlaczego sie nie mowi o tym ze jest to dodatek, nie wchodzi w podstawę. A kiedy zdazy die nieszczęście i człowiek idzie na zwolnienie bo przytrafil mu sie wypadek. To z tego waszego dodatku nie dostaje złotówki.i po odjeciu 20% Choroboweg, strat związanych z brakiem dyzorow nocnych i swiatecznych, niemożliwością dorobienia na umowę zlecenie. Człowiek na rękę dostaje1500 zl. I jak z tego zyc. Jak nie rozważać wyjazdu za granice. Skoro dla mlodego człowieka nie starczy to nawet na rate kredydu za mieszkanie i czynsz. A gdzie zycie,gdzie oplat,gdzie leki, rehabilitacja. Nic , nic a nic z tego co mowicie w rzadzie nie ma sie do rzeczywistości. Dajcie sobie na rękę 1500 zl i spróbujcie zyc. Tylko gadać potraficie. Cyrk nie rzad.

#34  2017.04.07 11:20:21 ~do 33

Bardzo dobrze Pani podsumowała obecne realia naszej pracy i zarobków.