Teraz to już kompletna rewelacja. Minister Radziwiłł poszedł jeszcze dalej. Nie dość, że upoważnił pielęgniarkę i położną do SAMODZIELNEGO STOSOWANIA: materaca przeciwodleżynowego oraz pasków do oznaczania glukozy we krwi, to pielęgniarka i położna będzie mogła stosować coś... PNEUMATYCZNEGO!

Pielęgniarstwo 2017.

       

 

Po materacu przeciwodleżynowym (zobacz komentarze) oraz paskach do oznaczania glukozy we krwi (zobacz komentarze) minister Radziwiłł upoważnił pielęgniarkę i położną do samodzielnego stosowanie bez zlecenia lekarskiego poduszki przeciwodleżynowej pneumatycznej. 

Mariusz Mielcarek 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.24 19:03:52 ~paola

Miał na myśli młot?

#2  2017.03.24 19:04:59 ~robcia

I nie będzie trzeba mieć do tego kursu doskonalącego!

#3  2017.03.24 19:45:08 ~Inka

Ale tylko po specjalizacji i z doktoratem.

#4  2017.03.24 20:00:45 ~piel

Czesc, ktore szpitale w Polsce wlaczyly dodatek 400 zl brutto brutto do podstawy ?

#5  2017.03.24 22:53:39 ~do4

Walczyć to jedno a zdobyć to drugie-ciężko jakoś to idzie ale nie dajcie za wygraną i przekonajcie wszystkie związki żeby akurat w tej kwestii grały do jednej bramki a nie każde w swoją stronę.

#6  2017.03.25 06:36:24 ~piel

Na nas można srać bez umiaru i ograniczeń,a my potulnie schylimy główki,otrzemy łezki rozpaczy i pójdziemy do piątej pracy,aby na chlebuś starczyło i opłacenie następnego kursiku

#7  2017.03.25 08:11:59 ~ja

Niech doda ssak .ktory moge obsługiwac,a potem jego dezynfekcja i mycie czy mi wolno,bo to robie,i jeszcze butle z tlenem ,bo jak szpital mój szeroki.pielegniarki woza te butle i kreca reduktory.

#8  2017.03.25 08:26:43 ~Bio

Pielęgniarka dotychczas biegała na oddziale , ale teraz! . będzie duuuuuuuuuzo łatwiej. Stosując coś pneumatycznego będzie mogła wykonywać zalecenia i zachcianki pacjentów w.PODSKOKACH.

#9  2017.03.25 08:41:33 ~Panie Mari

Poddajesz naszej opinii kolejny punkt rozporządzenia i pewnie w duchu śmiejesz się z tych opinii dochodząc do wniosku jaki zakres wiedzy posiadają pielęgniarki . Proszę już dać spokój kolejnym punktom. Koleżanki i koledzy nie emocjonujcie się, bo mam wrażenie że P. Mariusz wystawia nas na "pośmiewisko" Pozdrawiam

#10  2017.03.25 08:42:08 ~yes

Żadna grupa zawodowa nie pozwoliłaby na tak bezczelne robienie sobie jaj z podstawowych czynności które wykonuje od lat.Kim my jesteśmy,że na to wszystko pozwalamy? Zerem,ciemnotą, nieukami i nie piszcie więcej o wykształceniu,bo wobec powyższego to wykształcenie jest gówno warte.

#11  2017.03.25 08:42:32 ~Panie Mari

Poddajesz naszej opinii kolejny punkt rozporządzenia i pewnie w duchu śmiejesz się z tych opinii dochodząc do wniosku jaki zakres wiedzy posiadają pielęgniarki . Proszę już dać spokój kolejnym punktom. Koleżanki i koledzy nie emocjonujcie się, bo mam wrażenie że P. Mariusz wystawia nas na "pośmiewisko" Pozdrawiam

#12  2017.03.25 08:43:49 ~P.M

Post 9 i 11 do Pana Mariusza M

#13  2017.03.25 09:02:53 ~ja

Do11.Mielcarek tego kabaretu z durnowatym rozporządzeniem nie wymyślił,więc raczej to kto inny wystawia nas na pośmiewisko

#14  2017.03.25 10:34:39 ~ja

Mielcarek ma tu ukryty swój cel!

#15  2017.03.25 12:33:27 ~do14

A minister jaki ma swój ukryty cel?

#16  2017.03.25 13:12:02 ~Ja

Szkoda czasu na dyskusję.

#17  2017.03.25 14:07:34 ~do16

To nie dyskutuj

#18  2017.03.25 15:22:46 ~do 13

Nikt nikogo nie musi wystawiać na pośmiewisko wystarczy,że wejdzie na ten profil a ocena gotowa:)

#19  2017.03.25 17:35:15 ~do18

A ty co tu robisz jak takaś mądra?

#20  2017.03.25 20:15:43 ~Zzz

On sprawia wrażenie że nie wie kim jest pielęgniarka a widział ja tylko w bajkach jak był mały.

#21  2017.03.25 20:44:47 ~Gosia

To jest kabaret pt. " Ucho ministra" autor.Pan Mielcarek . Pozdrawiam po 12 godzinnym dyżurze! !

#22  2017.03.26 01:48:08 ~PIEL

Czesc, ktore szpitale w Polsce wlaczyly dodatek 400 zl brutto brutto do podstawy ?

#23  2017.03.26 08:02:29 ~222

Czym się jaracie już dawno to robicie,może lepiej żeby za to zapłacili, bo dodatkowe obowiązki doszły, ciekawe jak to się będzie miało do nowych widelek radziwiła, które koleżanki ze związków już klepły,a może to w ramach 4*400, niech doisuje co chce ale do koszyka i do cennika, bo chyba w tych widełkach bedziemy sie różnić obowiązkami