W programie "Babilon" TVN 24 bis został poruszony wątek medyczny - mówiono tylko o braku lekarzy m.in. Ewa Kopacz. Jak tak można pomijać tak ważną grupę zawodową, która obecnie się wykrusza? Prosimy o relację na żywo z jutrzejszej debaty poświęconej Pielęgniarstwu, która odbędzie się za zamkniętymi drzwiami w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Oczekujemy porządnej debaty telewizyjnej na temat stanu polskiego pielęgniarstwa! PILNE! I najważniejsze: "zembalowego" nam nie odbierzecie!

Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

      

 

Komentarz na pielegniarki.info.pl

Wczoraj w sobotę 25 marca wieczorne, dobre godziny oglądalności - w programie "Babilon" TVN 24 bis został poruszony wątek medyczny - przedstawicielki poszczególnych partii mówiły tylko o braku lekarzy m.in. Ewa Kopacz. Jak tak można pomijać tak ważną grupę zawodową, która obecnie się wykrusza? Prosimy o relację na żywo z jutrzejszej debaty poświęconej Pielęgniarstwu, która odbędzie się za zamkniętymi drzwiami w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Oczekujemy porządnej debaty telewizyjnej na temat stanu polskiego pielęgniarstwa! PILNE! I najważniejsze: "zembalowego" nam nie odbierzecie!

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.26 22:22:49 ~piel

To dowód jak Nas traktują. Następnym razem się zastanówcie zanim znów będzie wychylać się w pracy. Wszyscy wiemy o czym pisze.

#2  2017.03.26 22:27:34 ~22

Panie i panowie poloneza czas zacząć , po co ta debata nam potrzebne są pieniądze

#3  2017.03.26 22:36:43 ~ana

Debata za debata i guzik!

#4  2017.03.27 07:37:37 ~Pielęgniar

Największa grupa zawodowa, brak pielęgniarek . Debata za debatą. Tylko zarabiają na występach a pielęgniarka już pracuję za czterech. Dno.

#5  2017.03.27 07:56:56 ~piel

Moim skromnym zdaniem szanowne gremium ma w głębokim poważaniu pielęgniarki,to kolejne baju,baju

#6  2017.03.27 08:58:23 ~piel

Pielęgniarstwo już upadło.

#7  2017.03.27 09:38:57 ~greta

Trzymamy kciuki za nasze bezkonkurencyjne od lat negocjatorki

#8  2017.03.27 12:10:20 ~321!

Ale elyta! oby tylko coś z tego wyszło. Chociaż o jedną OSOBĘ za dużo; OJ ma ona za uszami jeśli chodzi o pielęgniarki.

#9  2017.03.27 12:24:09 ~piel

No, niech debatują , tylko kto to będzie wykonywać co wydebatują.

#10  2017.03.27 14:33:07 ~Ania

Młodzi ludzie nie są chętni do kształcenia się jako pielęgniarka/pielęgniarz. Większa część studentów wybrała takie studia, żeby po prostu mieć ,wyższe", bo łatwo się na nie dostać. Nigdy nie podejmą pracy w zawodzie. Prestiż zawodu jest zerowy, nie mówiąc o śmiesznych wynagrodzeniach. I oni teraz próbują nas przekonać, że nagle znajdą się chętni, żeby być asystentem pielęgniarki czy technikiem pielęgniarstwa? Że 16 latki będą z własnej woli wybierać te śmieszne szkoły, że będą chciały zostać popychadłem ,służącej lekarza"? (Nie myślę tak o pielęgniarkach, ale wiele ludzi właśnie tak nas postrzega) Przecież to jest jakiś absurd.

#11  2017.03.27 16:55:22 ~funia

Już po debacie,w rynku zdrowia piszą,że Szczurek opracuje strategię rozwoju dla pielęgniarek.ANI SŁOWA O PODWYŻKACH,CHAMY.

#12  2017.03.27 17:58:24 ~2

Te panie i panowie mają swoje firmy prywatne i debata to tylko towarzyskie spotkanie coś się ugra dla siebie prywatne gabinety przychodnie ,debata dla siebie

#13  2017.03.28 09:58:05 ~MY PIEL.

Do 10 całkowita racja a do 2 - my już w pierwszej i kolejnych parach - organizujmy się tu i teraz - ustalmy datę, ODWAGI ! Pozdrawiam pielęgniarki ze Staszowa - świetna robota w Dzień Zamkniętej Debaty w WUM ! Nie poddawajcie się łatwo, nie dajcie się zastraszyć i mamić obietnicami - to już przerabialiśmy ! OBY TO BYŁO POWAŻNE ZARZEWIE DLA CAŁEGO POLSKIEGO, UPADAJĄCEGO A MOŻE JUŻ UPODLONEGO PIELĘGNIARSTWA !

#14  2017.03.28 11:26:44 ~pielęgniar

Staszów - pozdrawiamy - nie dajcie się oszukać, skandal tak niskie pensje !

#15  2017.03.28 13:30:09 ~piel

Staszów sam nie da rady,musimy rozlać ten protest na cały kraj,bo wszędzie takie samo dziadostwo i wyzysk

#16  2017.03.28 15:43:44 ~gość

Nie ośmieszajcie się takimi skromnymi proteścikami,do których podchodzi się lekceważąco z domieszką ironii

#17  2017.03.28 18:44:55 ~my

Do 16 ważna iskra !

#18  2017.03.28 18:55:17 ~Kielce

Szpitale z całego Świetokrzyskiego dołaczcie do Stasowa, walczcie o wlaczenie dodatkow do podstawy wynagrodzenia, Pokażcie że można zawalczyc o swoje. A za nami pojda pozostale Regiony - Województwa. Staszów trzymam kciuki, Kolezanki i koledzy nie poddawajcie sie.