Zobacz zdjęcia z debaty o problemach współczesnego pielęgniarstwa.

Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.



     













foto: www.pielegniarki.info.pl

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.28 09:15:06 ~x

Babcie po prawo babcie po lewo

#2  2017.03.28 09:19:22 ~:-))

Tłumy zainteresowanych. I znowu te czepki :-( P co one się wygłupiają?

#3  2017.03.28 09:22:24 ~ :)

Frekwencja powala z nóg. i po co ta cała szopka ?

#4  2017.03.28 09:23:00 ~###

Po chuj te czepki?

#5  2017.03.28 09:27:35 ~józ

Opasłe starowiny pewnie się przywlokły po darmowy catering

#6  2017.03.28 09:28:14 ~pytanie

Po jakiego grzyba znowu się wystroiły w te czepki.

#7  2017.03.28 09:28:47 ~polska pie

Może jakieś informacje Pan poda z debady?

#8  2017.03.28 09:31:44 ~Pielęgniar

Tylko zdjęcia ? A co tak ubogo ? A GDZIE REPORTAŻ, GDZIE TRANSMISJA Z OBRAD WIELKIEJ DEBATY ? SKANDAL ! JAK MY JESTEŚMY TRAKTOWANE ! Zero wiadomości we wczorajszych mediach, że odbyła się debata w WUM na temat współczesnych problemów pielęgniarstwa. W mediach ogólnopolskich pielęgniarki nie istnieją - jak można w taki sposób postępować ? Tak ważna debata , bo dotyczy i pacjentów, naszego społeczeństwa - mało pielęgniarek to brak odpowiedniej opieki ! Wczoraj poszczególne kanały informacyjne donosiły info z różnych dziedzin życia m.in. i o zwierzętach i jak zwykle zabrakło miejsca, czasu antenowego dla pielęgniarek, których tak bardzo brakuje a które wykonują tak bardzo odpowiedzialną, trudną pracę ! Kto tak zamiata pod dywan, żeby prowadzić debatę o nas bez nas, nie przekazując ważnych informacji, wniosków publicznie ? MÓWIMY MOCNE NIE NA TAKIE DZIAŁANIA ! PIELĘGNIARKI ZE STASZOWA DOBRZE,ŻE OBUDZIŁYŚCIE SIĘ TERAZ I ŻĄDACIE WIĘKSZYCH PENSJI - WSTYD,ŻEBYŚCIE ZARABIAŁY MNIEJ OD EKSPEDIENTEK I NA RÓWNI Z PERSONELEM SPRZĄTAJĄCYM ! Tak jest w wielu szpitalach w tej Polsce B ale i i w inn. województwach też (włącznie z mazowieckim) PIELĘGNIARKI Z CAŁEGO KRAJU ZAWALCZCIE BY NALEŻNA NAM PODWYŻKA NIE BYŁA DODATKIEM ! POKAŻMY, ŻE NASZA GODNOŚĆ ZAWODOWA JEST TU NAJWAŻNIEJSZA ! WYBIERZMY PRZYWÓDCZYNIĘ, PRZYWÓDCE , KTÓRZY PÓJDĄ ZA NAMI I Z NAMI ! PIELĘGNIARKI ZE STASZOWA NIE DAJCIE SIĘ, DO SKUTKU, NIE POZWÓLCIE BY WAS, NAS OKRADANO ! NIE JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI SYSTEMU !

#9  2017.03.28 09:32:29 ~Ania

Obraz pielęgniarstwa w pełnej krasie. Braki personelu i średnia wieku 60+

#10  2017.03.28 09:44:47 ~Piel.

No niezła pokazówa się wczoraj odbyła na czele z księciem i pielęgniarską wiceminister no i nie do zdarcia panie w czepkach - towarzystwo od trzymania stanowicha i stołka. Teraz czas na nas - na całe środowisko pielęgniarskie, za oknem wiosna, coraz cieplej - zbierajmy się teraz na naszą debatę, która potrwa o wiele dłużej . kończcie pazerstwo na dodatkowych etatach i do działania ruszyć - NATYCHMIAST ! do 8 nic dodać nic ująć - dzięki i pozdrawiam :) W Staszowie to skandal, żeby pielęgniarka zarabiała 1500 netto jak sprzątaczki a nawet gorzej bo wożna w szkole też ma tyle plus 13-tą pensję a my nic nie mamy , zawsze zero przywilejów za tak ciężką pracę ! Większość pielęgniarek zarabia ok.2000 netto co to za pieniądze - za tak odpowiedzialną pracę ! Dlaczego w innych zawodach nie daje się dodatków tylko podwyżkę do pensji ? Do Lucyny Dargiewicz naszej przewodniczącej to przez panię te dodatki, proszę zrezygnować ze stanowicha droga pani !

#11  2017.03.28 09:45:36 ~ja

Do 9 i tajna debata - pokazówa !

#12  2017.03.28 09:48:28 ~ja

Do 9 i tajna debata - pokazówa !

#13  2017.03.28 09:50:20 ~Bo

Sluchajcie! Część z nich ubrała się galowo-wg wytycznych izb,w tzw."zestaw geriatryczny".Wszystkie mamy tak się nosić na uroczystosciach.Fakt-wiele pań z otyłością.A tak serio-co ta debata realnie wniesie w agonię zawodu?

#14  2017.03.28 10:32:10 ~Piel.

Skandal żeby wczoraj w wieczornych wiadomościach nie powiedziano o proteście pielęgniarek w Staszowie ! Jedynie zamieszczono w pasku w Super Stacji ! MY WKRÓTCE PRZEPROWADZIMY SWOJĄ DEBATĘ TAK BY W KOŃCU KTOŚ ZACZĄŁ SIĘ Z NAMIE LICZYĆ !

#15  2017.03.28 11:22:20 ~piel

Trzymajcie się koleżanki i koledzy ze Staszowa , pozdrawiamy i wspieramy !

#16  2017.03.28 13:34:55 ~piel

Grube baby będą debatować o niczym,a my ku chwale ojczyzny i dla dobrobytu grubych bab zapierd.dalej na 5 etatów.Koleżankom ze Staszowa należy się natychmiastowe wsparcie w jakże słusznej sprawie,same nie dadzą rady

#17  2017.03.28 14:37:38 ~Greta

Dla naszych przedstawicielek uczestnictwo w takiej debacie to sama przyjemność,ponieważ w zasadzie nie ma problemów nad którymi miałyby debatować.Brak norm zatrudnienia nikomu nie przeszkadza,niedobory personelu nie występują,bo cyborgi pracują non stop,a jeden protest w Staszowie to w skali kraju tyle co nic.Pracujmy w pocie czoła,za miskę ryżu dalej,bo tu się nic nie zmieni.

#18  2017.03.28 15:28:38 ~piel

Ta pseudodebata to nieudolna próba odwrócenia naszej uwagi od minimalnych obsad i minimalnych płac, zapobiegnięcia eskalacji strajków i protestów poprzez obietnice ( puste jak zawsze) lepszej przyszłości.Ale my pracujemy tu i teraz. Mydlenie oczu i żenująca szopka inicjatorów i organizatorów tego bełkotu nie powstrzyma nas,przeciwnie, jesteśmy zdesperowani i zdeterminowani. Więcej już nie stracimy bo nie możemy stracić.BĘDZIE OGÓLNOPOLSKI STRAJK, BĘDĄ ZBIOROWE PROTESTY I ODEJŚCIA Z PRACY. Zostaliśmy doprowadzeni do ściany. Nie będziemy biernie czekać na ostateczne rozwiązanie kwestii pielęgniarskiej w Polsce.

#19  2017.03.28 15:40:00 ~do18

Nie strasz,nie strasz,bo się zesra.

#20  2017.03.28 20:39:41 ~psycholog

Dlatego się przekwalifikowałam. mam dość polskiego pielęgniarstwa w takim wydaniu.

#21  2017.03.28 22:09:40 ~Aa

W jakich realiach one żyją? Czepki-żenada! Gdzie je noszą? Aż przykro patrzeć! Smutne,kompromitujace!

#22  2017.03.29 11:48:12 ~Ania

Zdjęcia z końca przerwy gdy ludzie dopiero powracają. Sala była pełna i tematy konkretne! Nie dajcie się tymi fociami manipulować. Polecam konkrety na stronie OZZPiP oraz OIPiP w Gdańsku . Tam się Was traktuje poważnie i info jest poważne .

#23  2017.03.29 21:27:44 ~IWO

Naprawdę w tych czepkach wyglądają komicznie, żenada ! Niestety wesoło nie jest w ogóle ! Powinny się ubrać na czarno i czarny toczek z woalką, bo to pogrzeb pielęgniarstwa w Polsce !