Komentarz na pielegniarki.info.pl: Tylko zdjęcia? A co tak ubogo? A GDZIE REPORTAŻ, GDZIE TRANSMISJA Z OBRAD WIELKIEJ DEBATY? SKANDAL! JAK MY JESTEŚMY TRAKTOWANE! Zero wiadomości we wczorajszych mediach, że odbyła się debata...

Komentarze pielęgniarek i położnych

       

Zapraszamy do lektury....


 

Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Tylko zdjęcia? A co tak ubogo? A GDZIE REPORTAŻ, GDZIE TRANSMISJA Z OBRAD WIELKIEJ DEBATY? SKANDAL! JAK MY JESTEŚMY TRAKTOWANE! Zero wiadomości we wczorajszych mediach, że odbyła się debata w WUM na temat współczesnych problemów pielęgniarstwa. W mediach ogólnopolskich pielęgniarki nie istnieją - jak można w taki sposób postępować? Tak ważna debata, bo dotyczy i pacjentów i naszego społeczeństwa - mało pielęgniarek to brak odpowiedniej opieki! Wczoraj poszczególne kanały informacyjne donosiły info z różnych dziedzin życia m.in. o zwierzętach i jak zwykle zabrakło miejsca, czasu antenowego, dla pielęgniarek, których tak bardzo brakuje, a które wykonują tak bardzo odpowiedzialną, trudną pracę! Kto tak zamiata pod dywan, żeby prowadzić debatę o nas bez nas, nie przekazując ważnych informacji, wniosków publicznie? MÓWIMY MOCNE NIE - NA TAKIE DZIAŁANIA! PIELĘGNIARKI ZE STASZOWA DOBRZE, ŻE OBUDZIŁYŚCIE SIĘ TERAZ I ŻĄDACIE WIĘKSZYCH PENSJI - WSTYD, ŻEBYŚCIE ZARABIAŁY MNIEJ OD EKSPEDIENTEK I NA RÓWNI Z PERSONELEM SPRZĄTAJĄCYM! Tak jest w wielu szpitalach w tej Polsce B, ale i w innych województwach (włącznie z mazowieckim). PIELĘGNIARKI Z CAŁEGO KRAJU ZAWALCZCIE BY NALEŻNA NAM PODWYŻKA NIE BYŁA DODATKIEM! POKAŻMY, ŻE NASZA GODNOŚĆ ZAWODOWA JEST TU NAJWAŻNIEJSZA! WYBIERZMY PRZYWÓDCZYNIĘ, PRZYWÓDCE, KTÓRZY PÓJDĄ ZA NAMI I Z NAMI! PIELĘGNIARKI ZE STASZOWA NIE DAJCIE SIĘ, DO SKUTKU, NIE POZWÓLCIE BY WAS, NAS, OKRADANO! NIE JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI SYSTEMU!

 

Zobacz więcej informacji debata o problemach polskiego pielęgniarstwa...

Zobacz inne komentarze pielęgniarek i położnych na pielegniarki.info.pl

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.28 17:14:16 ~Aga

Koleżanki i Koledzy. O tym ze ma się odbyć debata było wiadomo bo ukazała się wcześniej informacja na portalach pielęgniarskie i każdy mógł się na nią zgłosić. Byłam tam i było sporo wolnych miejsc. Jedno co mi się nie podobało to brak możliwości zadawania pytań na żywo. Można było swoje pytania składać pisemnie i czekać na odpowiedz również pisemną.

#2  2017.03.28 17:21:12 ~Aga

Plusem tej debaty było to ze pani wice minister Szczurek-Zelazko była tam do końca i widać było (mam nadzieje ze się nie myle) ze chyba jest zainteresowana wprowadzeniem zmian na lepsze ale w jakim zakresie jej się to uda i wogole czy jej się to uda to już odrębna sprawa. Oby wreszcie

#3  2017.03.28 17:27:52 ~Aga

Widziałam tez (chyba ze się myle) pana Mielcarka który nagrywał przebieg debaty ala raczej nie rozmawiał z nikim w czasie przerwy

#4  2017.03.28 17:41:17 ~Aga

Czytam główny komentarz w którym autor pisze: "pielęgniarki z całego kraju zawalczcie by należna nam powyzka nie była dodatkiem. ." Co to znaczy zawalczcie? Jeśli pisze to pielęgniarka to powinna chyba napisać zawalczmy. Przypuszczam że jest to osoba która czeka aż coś się xadzieje bez jej udziału.

#5  2017.03.28 18:38:00 ~my

Do Aga : uruchom swoje IQ bzdury piszesz jest nas ok 250 tys. , poza tym nie zostawią wszyscy pracy czy większość czy w innej liczbie pracy a ponadto na stronie było napisane, że ilość miejsc ograniczona i głównie zapraszano organizacje. Super komentarz przed twoim postem. P.Mielcarek prosimy o reportaż. Aga same ogólniki podałaś. kim jesteś ? bzdury i znowu wolno myślisz.nie przyszło ci do głowy, że mogło to być współautorstwo . nie mieszaj, to nam niepotrzebne !

#6  2017.03.28 18:39:06 ~Piel.

Bardzo dobry, prawdziwy komentarz, pozdrawiamy pielęgniarki ze Staszowa !

#7  2017.03.28 18:39:43 ~nurse

Aga kim jesteś, nie chcemy twoich komentarzy.

#8  2017.03.28 18:41:01 ~do aga

Chyba jest zainteresowana wprowadzaniem zmian.zastanów się kobieto co piszesz !

#9  2017.03.28 18:42:18 ~autorki

Do aga - ale masz prymitywne przypuszczenia !

#10  2017.03.28 19:00:43 ~Piel

Szpitale z całego Świetokrzyskiego dołaczcie do Staszowa, walczcie o wlaczenie dodatkow do podstawy wynagrodzenia, Pokażcie że można zawalczyc o swoje. A za nami pojda pozostale Regiony - Województwa. Staszów trzymam kciuki, Kolezanki i koledzy nie poddawajcie sie.

#11  2017.03.28 19:05:59 ~my pielęgn

Szpitale z całego kraju dołączcie do Staszowa ! PILNE !

#12  2017.03.28 19:08:15 ~Piel.

Na piśmie bo musieli mieć czas na wymyślanie kolejnych kłamstw !

#13  2017.03.28 19:17:06 ~Piel

Kielce trzyma kciuki za Staszów. Nie uginajcie sie.

#14  2017.03.28 19:59:28 ~faban

Staszow powinienbyc początkiem wielkiego ogólnokrajowego strajku generalnego z odejściem od lozek czasy florencji minely jesteśmy takimi samymi pracownikami jak inni niech w tym czasie pracują ci którzy uwazaja ze pielęgniarki sa niepotrzebne na kolanach będą nas prosić o powrot to jest najlepszy czas aby zawalczyć o przyszlosc naszego zawodu larum graja wiec do walki koleżanki i koledzy wygramy

#15  2017.03.28 21:37:25 ~JP

Pielęgniarki strzeliły sobie gola bo okazało się, że NIE MA pielęgniarek więc można pracować na kilku etatach tylko pytam się PO COOOOO Ciężka Nasza praca powinna być odpowiednio wynagradzana!

#16  2017.03.28 22:08:16 ~nitka

Kontrakty zamykają nam pole manewru, bo przecież dyżury są obsadzone,prawda? Jakby nie było chętnych na umowy kontraktowe,to zarabiałybyśmy nadgodzinami. Ale pazerność pielęgniarska nie zna granic, bo jeszcze musi mieć dziesiątą parę kozaków albo piętnastą torebkę.

#17  2017.03.29 10:09:01 ~do #15

I tego się trzymajmy!

#18  2017.03.29 11:42:25 ~do 16

Do nitka bardzo mądrze i to wszystko made in china wstyd popatrzeć na co niektóre !

#19  2017.03.29 11:43:10 ~piel

No i co to była za Aga - podstawiona- wiadomo !

#20  2017.03.29 11:50:45 ~Ania

Polecam poważną relację na stronie OZZPiP oraz OIPiP w Gdańsku . Tam się Was traktuje poważnie!

#21  2017.03.29 11:53:37 ~Ja

Ja wiem,że nikt się nie dołączy do Staszowa, tylko tak piszecie i zaraz polecicie na następny dyżur i etat.Smutna fałszywa pisanina!

#22  2017.03.29 13:26:00 ~Rafal

Jestem pielegniarzem z kilkunastoletnim starzem pracy.Nie pamietam.aby pielegniarki kiedykolwiek sie zjednoczyly w 100%.Jestesmy wielka siła.wyjdzmy na ulice.zacznijmy strajkowac.podejmy radykalne dzialania! Jezeli nie teraz.to kiedy! Walczmy o dodatek rzadowy do podstawy! Nie liczmy na Dyrektorow szpitali.ktorzy martwia sie tylko o lekarzy.o to.aby im sie krzywda nie stala.ZJEDNOCZMY SIE W SILE!

#23  2017.03.29 14:09:24 ~piel

Gdyby były konkretne propozycje dla pielęgniarek to by trąbili o tym we wszystkich program tv. Ale niestety, nic dobrego dla nas nie maja do zaproponowania. Jedynie w następnej 5-cio latce, tak jak podali nam wcześniej, czyli w 2021r. Po drodze trochę więcej w 2019 w lipcu. Mają nas jak zwykle w czarnej dupie.

#24  2017.03.29 14:13:45 ~alfa

Założę się, że gdyby pielęgniarki z umów o pracę odeszły od łóżek, to szybko znajdą się kontraktowe i załatają te braki.

#25  2017.03.29 18:07:56 ~do22

Rafał! Doskonały wpis i popieram! Może już czas!

#26  2017.03.30 13:22:50 ~motyl

SIŁA W SOLIDARNOŚCI - słowa śp .JPII BEZ NIEJ NIE MA WOLNOŚCI . KONOWAŁÓW MÓWNICE A WASZE ULICE , WALCZCIE WIĘC NIE OGLĄDAJĄC SIĘ NA TO ŻE ZROBIĄ TO INNI - DLA WAS ( bo tego nie robili i nie zrobią ) . Ja chcę zapewnić że ze swojej strony robię wszystko aby WAM PANIOM POMÓC W WASZEJ PATOWEJ SYTUACJI . BO WY MACIE HONOR I SŁUŻYCIE CHORYM Z DETERMINACJĄ A ANNI ( lenie spijają miodek bez skrupułów i ciężkiej pracy oraz honoru i ambicji ).

#27  2017.03.30 13:41:20 ~motyl

Nic o Paniach w MEDIACH BO KTOŚ DBA USILNIE O TO . TAK JAK NIE BYŁO PYTAŃ NA ŻYWO - A DLACZEGO ? a dlatego że Pan MIELCAREK BY NAGRAŁ I POSZŁO BY W ETER . A CI CO TAM BYLI TEGO NIE CHCIELI . BO SPRAWY NIEWYGODNE TAK SIĘ ZAŁATWIA ( po cichu ) - to życie chyba WAS PANIE NAUCZYŁO .MACIE DOWÓD NA TO JAK >