Wideo - debata o problemach współczesnego pielęgniarstwa - konferencja prasowa ministra Radziwiłła i wicepremiera Gowina.

Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.



      



Zapraszamy do lektury...



Zobacz więcej informacji debata o problemach polskiego pielęgniarstwa...
 

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.28 18:57:25 ~Pieleg

Szpitale z całego Świetokrzyskiego dołaczcie do Staszowa, walczcie o wlaczenie dodatkow do podstawy wynagrodzenia, Pokażcie że można zawalczyc o swoje. A za nami pojda pozostale Regiony - Województwa. Staszów trzymam kciuki, Kolezanki i koledzy nie poddawajcie sie.

#2  2017.03.28 19:19:49 ~piel

Szopka z czepkiem w roli głównej

#3  2017.03.29 00:23:43 ~piel

Ten czepek to symbol uległości. Uległość jest słabością która skazuje na porażkę. Wizerunek może był dobry w pracy z chorymi w 20- wieku,jeszcze do zaakceptowania na tradycyjnych uroczystościach akademickich, najlepiej jednak kultywować w muzeach . We współczesnej kulturze obrazka taka ikona to wysłany innym sygnał,że mają do czynienia z kimś, kto nie jest wytrawnym,poważnym graczem,twardym negocjatorem czy partnerem w dyskusji/debacie . Tak się odpada w przedbiegach.

#4  2017.03.29 10:46:28 ~nurse

Dlaczego o pielęgniarstwie brak info w mediach ogólnopolskich kto zamiata pod dywan !

#5  2017.03.29 11:55:20 ~Do 4

Masz rację! Ale i tu tylko pisanina i co dalej?

#6  2017.03.29 16:40:45 ~piel.

Wstyd mi za panią Małas taką uległą Radziwiłowi ,czemu ona to robi ,przecież emeryture ma w garści.NO cóż pieniądze jej nie śmierdzą ,nawet wstydu nie ma.Tylko lans, lans itd

#7  2017.03.29 18:03:43 ~do 4 i 5

Doskonałe słowa i prawdziwe! Póki co to mega cisza o pielęgniarkach:-(

#8  2017.03.29 19:36:17 ~Piel.

Chcemy godnie żyć i sumiennie wykonywać swoją pracę. Nie walczymy o przywrócenie "trzynastek",nie walczymy o urlopy zdrowotne ! ( pracuj, pracuj i nie myśl o chorobie). Była cisza i jest cisza o pielęgniarkach.

#9  2017.04.01 22:24:19 ~44

Ale cyrk 4 osoby za stolem i wielka debata kpiny pielegniarki skladajcie wypowiedzenia TO JAKAS FARSA STRAJK NAUCZYCIELI GLOSNOW MEDJACH A WIELKA DEBATA PIELEGNIAREK CISZA KPINY KPINY Z CIEZKO PRACUJACYCH PIELEGNIAREK