Komentarz na pielegniarki.info.pl: Kobiety nie bierzcie tych ochłapów! Walczcie o włączenie do podstawy wszystkich czterech transz tego dodatku, a nie tylko jednego!

Strajk pielęgniarek i położnych w Staszowie

       

Zapraszamy do lektury....


Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Kobiety nie bierzcie tych ochłapów!  Walczcie o włączenie do podstawy wszystkich czterech transz tego dodatku, a nie tylko jednego! Mam nadzieję, ze sąsiadujący MIELEC weźmie z Was przykład! Nie może być tak, że jak lekarze chcą podwyżek, to pieniądze od ręki są na stole, a jak chcą pielęgniarki, to upada szpital! Tak samo było z ewakuacją szpitala w Mielcu kilka lat temu. Jak odeszli lekarze, to pielęgniarki czuwały przy pacjentach, ale to oni dostali kasę, a my jak zwykle gówno! Jak pielęgniarki chcą odejść od łóżek, to nie, bo pacjenci będą umierać, a wokół wszyscy pieprzą nam o etyce, powołaniu i misji! Dosyć tego!

Zobacz inne komentarze

Komentarze użytkowników

#1  2017.04.11 13:54:47 ~My

Nie tylko w Mielcu cała Polska niech stanie !

#2  2017.04.11 14:18:37 ~PIELĘGNIAR

DLACZEGO BRAK OGÓLNOPOLSKIEGO NAGŁOŚNIENIA STRAJKU ?

#3  2017.04.11 15:11:05 ~Piel

Beata a może przyjechać do Was tak jak do CZD jeździliśmy . ? Niech zobaczą ze nie jesteście sami?

#4  2017.04.11 16:55:24 ~MJ

Powinnyśmy wszystkie jednoczesnie w całej Polsce zastrajkowac byłby to dopiero przełom a nie pojedyncze szpitale.Hejka ! Zróbmy to raz a porzadnie to przestana ami pomiatac.

#5  2017.04.11 17:01:16 ~MB

Powinnismy odejsć od łózek w całej Polsce bo to co sie dzieje to woła o pomste do nieba

#6  2017.04.11 17:47:32 ~piel

Za odejście od łóżek cała Polska odwróci się od nas, ale jak złożymy wypowiedzenia da to ludziom do myślenia i obarczą nie nas a nasze władze. Lekarze jak nie dostawali tego co chcą to tak właśnie robili.

#7  2017.04.11 17:53:08 ~piel

Co to za strajk, kiedy i tak zabezpiecza się stanowiska pracy. Do odważnych świat należy. Co my mamy do stracenia, te nędzne wypłaty? I musimy zażądać zniesienia kontraktów.

#8  2017.04.11 22:31:40 ~55

Jaka cala polska a co ludzie nie widzą co dzieje się w szpitalach brak pielegniarek dla pacjenta nie ma chwili tony durnych papierow cos nie tak

#9  2017.04.14 10:57:21 ~piel.

Do 6 nie panikuj i nie strasz lekarze też opuścili chorych !

#10  2017.04.14 16:32:01 ~ja

Do 9 prawda !

#11  2017.04.19 20:41:26 ~opiekunka

Do 2, dlaczego brak ogólnopolskiego nagłośnienia? Bo w czasach "dobrej zmiany" wszędzie jest DOBRZE! O strajkach i protestach się nie mówi. Chyba, że doprowadziły do nich rządy PO-PSL. PS. Dyrektorem szpitala w Staszowie jest Marek Tombarkiewicz. Wiceminister Zdrowia w rządzie PiS. Ogólnopolskie RZĄDOWE media nie nagłośnią strajku w szpitalu wiceministra.