Komentarz na pielegniarki.info.pl: Banda popaprańców! Nie ta forma, nie ten czas protestu, to ja się pytam, jaka forma i jaki czas? Dla pielęgniarek nigdy nie było czasu i nigdy nie było pieniędzy, więc skończcie pieprzyć te swoje farmazony i zmieńcie płytę, bo słyszymy to przynajmniej od 20 lat!

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

       

Zapraszamy do lektury....


Komentarz na pielegniarki.info.pl

Banda popaprańców! Nie ta forma, nie ten czas protestu, to ja się pytam, jaka forma i jaki czas? Dla pielęgniarek nigdy nie było czasu i nigdy nie było pieniędzy, więc skończcie pieprzyć te swoje farmazony i zmieńcie płytę, bo słyszymy to przynajmniej od 20 lat! Nie ta forma, a jaka jaśnie panowie? Czy my do tych łóżek jesteśmy przywiązane? Czy do usranej śmierci mamy tyrać za grosze i słuchać o powołaniu, misji i srutututu! Dzisiaj doszło do tego, że ksiądz zapytany o zawód podaje ksiądz, a pielęgniarka to powołanie i zajechana siostra miłosierdzia! Czy ja za to wykarmię i wykształcę swoje dzieci? A gdzie ku.wa jest wasza etyka względem nas, że każecie nam pracować za darmo? Gdzie jest prokurator i PIP, że pielęgniarka potrafi nie wychodzić ze szpitala przez 72 h, gdzie jest jej tachometr? Teraz NFZ się obudził, że ze względu na niedostateczną obsadę nie będzie podpisywał kontraktu? A do tej pory to szanowni urzędasi nie wiedzieli, że obsługujemy, albo i nie, 30-40 pacjentów we dwie? Czy Wy wszyscy opuściliście wizytę u psychiatry, czy naprawdę nie widzicie, że za chwilę nie tyle obudzicie się z ręką w nocniku, co się utopicie w gównie z tego nocnika, bo my mamy już dość tego upodlenia i kieratu! A te pindy i podstarzałe matrony z izb, które teraz w sytuacji strajku w Staszowie siedzą cicho jak mysz pod miotłą, które tylko goszczą się, odznaczają medalami, projektują garsonki, wymyślają kolejne durne szkolenia i wyjadają co miesiąc każdej z nas po 1 proc. z naszych marnych pensji, a nie robią dla nas kompletnie nic, niech mają się na baczności! Dla was też znajdą się taczki! Koleżanki w Staszowie trzymajcie się i nie dajcie się złamać! Tylko Wam pozazdrościć odwagi, determinacji, organizacji i solidarności! Oby wszystkie pielęgniarki w Polsce wykazały się tym samym i powiedziały dość!

Zobacz także:

Bieżące informacje z protestu pielęgniarek i połoznych w Staszowie 

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.04.15 10:39:59 ~pielęgniar

Zajebiście ,jesteś WIELKA koleżanko

#2  2017.04.15 10:48:02 ~Gość

Taka prawda .

#3  2017.04.15 10:53:47 ~spoza medy

Wszystko dokładnie opisane. jakby wszystkie tak zrobiły jak Staszów sparaliżowana byłaby cała służba zdrowia.

#4  2017.04.15 10:55:54 ~inna

Pokażcie Panie Pielęgniarki, że bez Was nie istnieje szpital, przychodnia i wiele innych.sami lekarze nie wystarczą, niestety.

#5  2017.04.15 10:58:44 ~obiektywny

Czas pokazać, że praca pielęgniarki i praca lekarza jest na zasadzie współpracy. Jedno bez drugiego nie funkcjonuje w szpitalach .Prywatnie to może pracować jedna strona i druga też. Otwórzcie oczy.

#6  2017.04.15 11:48:52 ~piel

Najwyższy czas upomnieć się o należny nam szacunek

#7  2017.04.15 12:05:41 ~pielęgniar

Czara goryczy przelewa się . Popieram

#8  2017.04.15 12:40:00 ~piel

Ten list to idealny krzyk rozpaczy przedstawiający naszą codzienność i rzeczywistość.

#9  2017.04.15 12:59:08 ~121

Papier wszystko przyjmie - czas działać a nie pleść trzy po trzy.Wesołego ALLELUJA!

#10  2017.04.15 13:26:34 ~Moc

Mocny tekst. Ale jakby nie było jest to esensja myśli wszystkich pielęgniarek w Polsce

#11  2017.04.15 14:28:15 ~Franek

Niech wszyscy politycy i całe ich zaplecze podzielą się kasą z pielęgniarkami. Powołaniem rodziny się nie wykarmi.

#12  2017.04.15 14:48:11 ~Anita

Do autorki listu. Powiedziałaś prawdę dziewczyno. Niech te pizdy z izb przestaną się nagradzać tylko wezmą porządnie do roboty,do której zostały powołane. Mam serdecznie dość wysluchiwania pieprzonych zaklamanych życzeń z okazji dnia pielęgniarki. Tylko się nagradzają, wręczają kwiaty za nasze pieniądze, a dla nas zabrakło im czasu. Jeżdżą, goszczą się, a nasze problemy mają w swoich wielkich dupach. Pora może zacząć pisać petycję o likwidację izb,bo tylko wykradaja nasze pieniądze.

#13  2017.04.15 15:44:12 ~kama

Możecie sobie pisać co chcecie, wszyscy i tak mają Was drogie Siostry w nosie.

#14  2017.04.15 15:48:16 ~piel

Pielegniarkom polskim pracującym przy "łóżku chorego"życzę odwagi.

#15  2017.04.15 15:56:56 ~bardzo

Bardzo dobry komentarz Dobry,Prawdziwy i Piękny. Jedynie zastrzeżenie to takie , ze zbyt grzecznych i za delikatnych słów użyłeś na tych wszystkich,wymiemionych skurwysynow.

#16  2017.04.15 16:43:53 ~Wypalona

Trafnie to oceniła. Szacunek dla Ciebie. To wszystko prawda. Brawo. Super ujęte.

#17  2017.04.15 17:03:02 ~p.

Brawo! Niech ta chołota z izb się w końcu obudzi! Rozwalić izby!

#18  2017.04.15 17:03:12 ~Maria

No to wyjdźmy wreszcie na ulicę,z krzyknijmy się po to jest kuźwa ten internet i ta grupa na co czekamy

#19  2017.04.15 17:12:17 ~piel

Taczki w izbach muszą się znaleźć.

#20  2017.04.15 20:16:34 ~andrea

A jaka cisza w mediach ? Oj boją się wszyscy, boją.

#21  2017.04.16 08:09:07 ~popierając

Zawsze profity dla lekarzy, a ciężka praca dla pielęgniarek. Już dość oszukańczej polityki i głodowych pensji dla pielęgniarek! Jak można w imię "dobra" pacjentów napychać kabzy innym grupom ochrony zdrowia, a w sposób perfidny oszczędzać na grupie zawodowej pielęgniarek. Czy ludzka przyzwoitość pozwala na takie działania od wielu lat! Oczywiście nie jesteśmy medialne, nie umiemy lobbować na rzecz naszego zawodu, nie potrafimy w bezwzględny sposób walczyć , ale wina leży również po naszej stronie. W imię dobra, poświecenia, etyki, wszyscy wmawiają nam, łącznie z przedstawicielkami NIPiP do powściągliwości, lojalności, mówią co wypada, a co jest źle widziane. Wszystkim, którzy krytykują naszą walkę o zwykły ludzki byt polecam- pracę w charakterze pielęgniarki, przy łóżku pacjenta. Malkontentom, krytykantom, teoretykom proponuję 30-to dniową pracę na oddziale za wynagrodzenie pielęgniarskie. Łysy nigdy nie zrozumie tego z bujną czupryną. Panią pielęgniarkom ze Staszowa przesyłam słowa uznania i pozdrowienia, jesteście wielkie, bo potraficie walczyć o normalność, a nawet naszym przedstawicielom w izbach brakuje odwagi i wsparcia- bo nie wypada politycznie, bo nie warto się wychylać , przecież zagarniają niezłe pensje i chcą tworzyć pozory wsparcia. Powodzenia.

#22  2017.04.16 11:51:47 ~pieleg

Praca pielegniarek i lekarzy to praca zespołowa już w tych czasach ,i czas zmienić mentalność.

#23  2017.04.16 13:06:50 ~DO 21

Nasze panie w izbach nigdy nie narażą się ministrowi, bo dzięki ministerstwu one istnieją.Proponuję żeby wszystkie w całej Polsce, złożyły w swoim zakładzie pracy pismo o nie odprowadzanie składek dla izb. Dostają kasę z ministerstwa, więc mają na utrzymanie się. Zastanawiające jest to, że potrzebna była nasza zgoda na potrącanie i odprowadzanie tych składek do izb.

#24  2017.04.16 13:16:42 ~do 20

Czego mogą się bać,naszych lamentów,czy czarnych koszulek,a może grzechotania pieniążkami w butelkach?

#25  2017.04.16 13:41:12 ~Gosia

Skrzyknijmy się! Strajk generalny- okupacyjny. Do skutku. Kontraktowe wytrzymają tydzien - bo juz teraz na 4 etatach wyglądają jak zombi. I taczki z ogródków działkowych ściągnąć dla pań z OIPiP ! Wesołych Świąt! !

#26  2017.04.16 16:39:38 ~do25

Taczki już przygotowywane.

#27  2017.04.16 18:19:02 ~Btava

Nic nie zrobicie,nie macie jednosci.Skonczcie z tym,jestescie za slabe.W jednosci sila!

#28  2017.04.16 19:24:01 ~do27

Spadaj trollu

#29  2017.04.17 17:30:31 ~do 27

Racja , wszystkie mądre, krzykaczki a jak trzeba coś zrobić razem, to zawsze znajdą się takie którym wszystko pasuje, Takie komentarze i przekleństwa, groźby, wywożenie na taczkach pan z izb słyszę od lat- i co? I NIC ! Dalej pielęgniarki zapierd. za grosze. pokorniutko zaliczają kolejne dyżury. Tak ,tak wiem że zaraz zaleje mnie rynsztok obraźliwych komentarzy -ale mam to gdzieś. Gadać to każdy potrafi ale pomysłu to żadna nie ma o jedności już nie wspomnę. Wszystkie problemy pielęgniarek rozwiąże tylko jedno -BRAK PIELĘGNIAREK !

#30  2017.04.17 19:57:22 ~MY

W Centrum Zdrowia Dziecka też dlugo walczyły i co ? ano nic dano grosze im i były zastraszania ! Nie było też wtedy porządnego protestu na całą Polskę tak jak teraz w Staszowie. Za 2-3 dni się dogadają. jałmużna będzie i koniec na tym ! DLACZEGO NIE POTRAFIMY ZROBIĆ STRAJKU GENERALNEGO ? OGŁASZAM 12 MAJA POLONEZA CZAS ZACZĄĆ !

#31  2017.04.17 20:07:23 ~piel.

Do 30 prawda

#32  2017.04.17 23:06:18 ~piel

Mam nadzieję że żadna szanująca sie pielęgniarką pracujaca w Polsce nie przyjmie życzeń 12 maja i nie będzie brała udziału w żenującym spektaklu z okazji dnia pielęgniarki .My igrzysk nie potrzebujemy.

#33  2017.04.18 12:26:40 ~do 32

A gdzie te życzenia ? Dokładnie obserwuję od wielu lat i nigdy nie były przekazywane publicznie - w żadnych mediach ! Tylko w kongresówce w warszawce dla pań w czepkach ! 4 MAJA ZŁOŻĄ STRAŻAKOM JAK ZWYKLE - TYLKO POOBSERWUJCIE 4 MAJA I 12 MAJA W MEDIACH OGÓLNOPOLSKICH !

#34  2017.04.19 10:39:36 ~ja

Do 33 prawda